PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przygoda Wodniczka~

Go down 
+3
McClane
Vaphel
Ryuuka
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 15:10

Dzięki ci panie
_______________
- Cudeńka ze szkła? Bomba! Będą jakieś cudne pamiątki. - uśmiechnęła się Nell, zachowała się jak typowa kobieta, która na myśl o błyskotkach i cudeńkach odpływa w świat fantazji, marzeń i.. Diamentów.
- Jeśli będziecie mnie szukać.. To śpię w swojej kajucie. - odrzekł Eusin, i udał się w kierunku, jakim poinformował, że będzie.
Lekkie szarpnięcie.. Statek ruszył w drogę do Sunburst. Zapowiadała się dość długa droga, choć sam nie wiedziałeś ile tak właściwie będziecie płynąć. Wyspa Pinkan i Sunburst są co prawda dość blisko siebie.. Jednak statek nie wyglądał na specjalnie się śpieszącego. Wyspa ruszofego była coraz to dalej co, przynajmniej mnie, pocieszyło.
- No i co my będziemy robić przez ten cały czas? Hym? - spytała blondynka. Widać nie miała zamiaru tak stać i nic nie robić, czy też odgrywać scenę z Tytanica gdzie to dwoje osób.. A z resztą nie będę tłumaczyć. Chyba każdy zna ten moment, gdy oboje rozkładali ręce jakby lecieli.. Licho jednak wie co im wtedy siedziało w głowach..
Wracając do naszej przygody..
Czułeś, że zrobiło się trochę zimniej. Nie jest to zbyt dziwne. W końcu dokoła woda, wiatr szumi w uszach..
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 18:55

Moja podróż w końcu się rozkręcała. Było już późne popołudnie ale miałem zamiar poszukać jeszcze czegoś ciekawego na tym statku.
- Cóż, rozejrzyjmy się, może jest tu jakiś stadion an którym można powalczyć czy coś - odpowiedziałem Nell. Zaraz po tym ruszyłem przed siebie by znaleźć jakiś plan statku a na nim miejsce, którego szukam. Zaraz po tym ruszam w stronę stadionu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 20:17

Nic bardziej mylnego. Plan, na którym znajdowało się rozmieszczenie wszelkich ważnych dla ciebie rzeczy był w dość dostępnym dla wszystkich miejscu. Zaraz wyczytałeś z niego, że jest to pomieszczenie do treningu, walk jak i.. Mmm.. Coś dla miłośników Muffin! Znajduje się tu miejsce, w którym można przygotować Muffinki dla swoich pociech. Jednak ciebie obchodził stadion. Więc na takowy się udałeś. Nell poszła razem z tobą. Sama nie miała co robić, więc chętnie obejrzy jakieś walki. Może sama skusi się na jedną?
Gdy dotarłeś na miejsce zobaczyłeś dość dużą halę, podzieloną na dwie, zwykłe areny. Niczym wielkim się nie wyróżniały. Na jednej z nich walkę toczyła dwójka trenerów. Jeden posiadał Sceptila - startera z Hoenn, drugi startera z odległego Kalos - Greninje. Zapewne byli to trenerzy z tych dwóch regionów. Druga arena była pusta.. A nie zaraz.. Był tam jakiś trener. Szukał właśnie przeciwnika do walki.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 20:40

Wypatrzyłem cel. Namierzyłem. Ruszyłem. Pewnym krokiem powędrowałem ku gościowi, który szukał prawdopodobnie towarzystwa.
- Siemka, może chcesz stoczyć podwójną walkę? - rzuciłem. To był dobry sposób na sprawdzenie jak dwa moje Pokemony współpracują ze sobą. Poza tym mogłem sprawdzić kilka kombinacji, które miałem w głowie. Miałem nadzieję, że chłopak ma dwa Pokemony.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 21:10

- Jasne! Zgoda! - oznajmił entuzjastycznie i zaraz zajął jedno ze stanowisk dla trenerów. Ty również zająłeś swoje. Trener wysłał do walki dwa smoki. Pokemona z Hoenn - Bagona. I pokemona z Kanto - Ruszofą Dratini. I NA PEWNO nie najadła się owoców zmieniających w ten przebrzydły kolor. Była to Shiny Dratini! Niezwykłe to dość połączenie. Stworek przypominający węża i dinozaura. Ciekawe co z tego wyniknie, i ciekawe kogo ty wybierzesz do walki.

Przeciwnik:
Shiny Dratini (Samica) 100%
Bagon (Samiec) 100%


Ty:
??? 100%
??? 100%


Arena: zwykła najzwyklejsza i po co ja to piszę drugi raz
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 21:24

- Ok, wybieram was Butterfree i Togepi - wyrzuciłem na arenę moje dwa balle z których wyszedł mój startowy motylek i niedawno wykluty Pokemon-jajko, zobaczymy na co nas stać - Butterfree użyj Strzału siecią a Ty Togepi użyj na sznurze Psychokinezy i spraw by jak lasso pochwycił przeciwników. Potem kombinacja Trującego pyłu i Słodkiego pocałunku. Gdy już przeciwnicy będą osłabieni atakujcie zmasowanymi Siłami umysłu i Oślepiającym blaskiem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyPon 24 Lut 2014, 21:36

Lasso wyszło, tak jak wyjść miało. Przeciwnicy zostali w nie złapani, jednak na twoje nieszczęście Bagon znał Ember. Czyli już wiesz, że ten smoczek miał o wiele większy poziom w przeciwieństwie do twojej dwójki, co nie było pocieszające.. Jeszcze większe komplikacje zrodziły się, gdy pokemony miały połączyć Słodki Pocałunek z Trującym Pyłem. Żaden nie wiedział jak to połączyć by straty odnieśli tylko przeciwnicy, i by twojemu Togepi nic się nie stało. Burzę mózgów jak to zrobić przerwała Dratini, która użyła Piorunującej Fali. Udało jej się to na tyle, że oba twoje pokemony zostały sparaliżowane. Twoi podopieczni nie mieli jednak zamiaru odpuścić. Połączone siły Konfuzji i Oślepiającego Blasku zadały duże obrażenia. Tym bardziej, że jeden z ruchów to typ Wróżki. A smoczki ich nie cierpią.. Mimo to, Dratini udało się pozbierać po tym ciosie i użyła Smoczego Gniewu wprost na Butterfree. Togepi jak na razie pozostaje bez strat.

Przeciwnik:
Shiny Dratini (Samica) 68%
Bagon (Samiec) 59%


Ty:
Togepi 100% Paraliż
Butterfree 70% Paraliż
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyWto 25 Lut 2014, 16:55

- Togepi, na początek ty użyj Słodkiego pocałunku na obu przeciwnikach. Ty Butterfree blokuj w tym czasie ruchy smoków przy pomocy Siły umysłu. Następnie Butterfree zaatakuj Pchnięciem Bagona a Ty Togepi przyspiesz jego lot Psychokinezą by zadać większe obrażenia. Potem motylku ucieknij w powietrze a Togepi zaatakuje Podmuchem ognia. Na koniec powtórzcie manewr z Pchnięciem przyspieszonym Psychokinezą.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyWto 25 Lut 2014, 21:35

Gdy tylko Togepi zechciał użyć Słodkiego Pocałunku został pochwycony przez Dratinii, która skutecznie uniemożliwiła atak i dodatkowo cisnęła go swoim wężowatym ciałem. Motyl nie dojrzał szybkiej smoczycy, przez co nie udało mu się zablokować jej ruchu. Za to ruch Bagona udało mu się obronić i do doskonale. Wykorzystał jego własny żar przeciw niemu. Togepi starał się przejść od razu do Ognistego Podmuchu, jednak wąż ściskał na tyle mocno, że nie była wstanie chwycić oddechu. Butterfree postanowił działać na własną rękę i użył Konfuzji.. Oszołomił przy tym Dratini, która po chwili została nękana paraliżem. Tylko jak? Czyżby zmiana stanu jakimś cudem przeszła na biedną smoczycę? Robak wykorzystał te okazję, tak samo jak jajo podobny pokemon, i użyli Akcji wzmocnionej Psychokinezą, z tak wielkim rozmachem, że oba smoki dostały po głowach. Butterfree jednak odniósł obrażenia podobne jak od oberwania rykoszetem przy użyciu Podwójnego Uderzenia Kantem.

Przeciwnik:
Shiny Dratini (Samica) 46% Paraliż Oszołomienie
Bagon (Samiec) 35%


Ty:
Togepi 71% Paraliż
Butterfree 59% Paraliż
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 EmptyWto 25 Lut 2014, 21:53

- Na początek Siła umysłu i Oślepiający blask na Bagona. Gdy zajmie się tymi atakami Togepi użyj Psychokinezy i unieś Dratini w powietrze po czym Ty Butterfree Zaatakuj Akcją. Następnie przerzućcie się każdy na swojego przeciwnika i Ty Butterfree zaatakuj Akcją Bagona a Togepi rzuci Psychokinezą Dratini w kąt sali. Tam wężowatym zajmie się motylek przy pomocy Siły umysłu a jajko pośle Podmuch ognia Bagonowi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Wodniczka~
Powrót do góry 
Strona 8 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Przygoda Ricardo
» Przygoda Charlie...
» Przygoda Ravage - Ashley
» Gra Noire - "Trochę mroczniejsza przygoda z pazurem."
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: