PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przygoda Ravage - Ashley

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptySro 14 Maj 2014, 12:03

Kilka podstawowych rzeczy w torbie i wyruszyłaś w podróż po świecie. Dwa balle schowane na dnie. Dalej miotały Tobą emocje ale kiedy już doszłaś do lasu na południe od miasta i rozsiadłaś się na zielonej trawce wszystko minęło. Spokój, błogi spokój. Musiałaś teraz tylko podjąć decyzję gdzie najpierw pójdziesz. Nie miałaś żadnego punktu zaczepienia ale może instynkt Ci powie co i jak.
Powrót do góry Go down
Ravage

Ravage


Liczba postów : 7
Join date : 12/05/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptySro 14 Maj 2014, 16:23

Położyłam się na plecach i zakryłam twarz rękami. Dalej nie mogłam uwierzyć w to, co się stało. To przyjęcie, to był istny horror. A to co się działo później... Nie skomentuję tego. Cała ta sytuacja była co najmniej dziwna. Dlaczego tam był tylko jeden pokeball? Cóż... Na pewno teraz się nie dowiem, a dużo czasu nie mam. Wuj na pewno już mnie szuka. Wyjęłam swój ball. Przydałoby się dowiedzieć co kryje się w środku.
- No to pokaż się... Czymkolwiek jesteś. - Powiedziałam wstając.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptyPią 16 Maj 2014, 21:02

Energia wyszła z balla i uformowała się w małego fioletowego stworka. Miał długie, spiczaste uszy, siekacze wystające z paszczy, róg jak u jednorożca i cała masę kolców najeżonych z ciała. Od razu rozpoznałaś ten gatunek Pokemona - Nidoran, męska odmiana. Można było spotkać takie w parku na północ od miasta. Stworek spojrzał na Ciebie radośnie i podszedł wsuwając łepek pod Twoją dłoń jakby sam chciał się pogłaskać. Należał do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Ravage

Ravage


Liczba postów : 7
Join date : 12/05/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptyPią 16 Maj 2014, 21:23

- Cześć mały. - Powiedziałam głaskając go.
Był mój! Całkiem mój! Mój pierwszy pokemon. Wzięłam go na ręce i przyjrzałam mu się. Wypadałoby zeskanować go pokedex'em tak więc zrobiłam.
- Tylko jak by cię tu nazwać... Smokescreen! Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptySob 17 Maj 2014, 22:41

Zbyt krótki post. Wklej link do KP do podpisu.
________________
Pokemon pokiwał głową na nie. Nie spodobało mu się to imię. Nie miałaś jednak czasu się nad tym głebiej zastanawiać. Ujrzałaś gości przed sobą.
- Tam jest! - krzyknął jeden z dwóch i zaczęli biec w Twoim kierunku. Nidoran od razu poczuł Twoje zdenerwowanie i zanim zdołałaś wstać użył Chytrego spojrzenia co zatrzymało na chwilę facetów. Dało Ci to chwilę by zacząć uciekać, Nidoran biegł dzielnie obok Ciebie.
Powrót do góry Go down
Ravage

Ravage


Liczba postów : 7
Join date : 12/05/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptyNie 18 Maj 2014, 18:19

- Okej rozumiem. Nie podoba ci się. Hmm a może... - Spojrzałam w niebo.
To imię musiało być czymś specjalnym. Cóż może kiedy indziej coś wpadnie mi do głowy. Moje myśli przerwał jakiś krzyk. Spojrzałam przed siebie. To byli ludzie wuja. "Cholera" - Pomyślałam i zaczęłam biec. Uznałam, że lepiej będzie jeśli wezmę Nidorana na ręce, jest mały i może mnie spowalniać, tak też zrobiłam.
- Wybacz mały, tak będzie lepiej. - Powiedziałam w biegu, kiedy podnosiłam go do góry.
Pobiegłam w kierunku drzew, by trudniej było im mnie znaleźć. Chociaż mnie było trudniej uciekać, miałam teraz większe szanse, by im uciec.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley EmptyNie 18 Maj 2014, 23:31

Stworek wyrwał Ci się z rąk i pokicał z zawrotną prędkością przez co szybko straciłaś go z oczu. Faceci jednak byli coraz bliżej i bliżej. Kiedy znajdowali się już około trzech metrów od Twojej postaci, Twój Nidoran wyskoczył z krzaków i zaatakował ich Dziobaniem co całkowicie ścięło ich z nóg i pozwoliło Ci ich zgubić. Dobiegłaś do małej kapliczki w centrum lasu. Prawdopodobnie Cię tu nie znajdą, ale gdzie Twój Pokemon?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygoda Ravage - Ashley Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Ravage - Ashley   Przygoda Ravage - Ashley Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Ravage - Ashley
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Ravage/Ashley
» Bank Ravage/Ashley
» Ashley Fowler
» Przygoda Charlie...
» Przygoda Wodniczka~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: