PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przygoda Wodniczka~

Go down 
+3
McClane
Vaphel
Ryuuka
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 04 Mar 2014, 18:35

- A ty co? Zaliczasz dobry uczynek dnia? - prychnął chłopak. - To mój Vulpix i nic ci do tego jak się z nim obchodzę! - wszystkie jego słowa nie spodobały się małej Vulpix. Wychyliła się zza twojej nogi i zionęła żarem prosto w jego twarz. W głowie słyszałeś głos "A dobrze mu tak!", i mimo twojej woli uśmiech sam pojawił się na twarzy.
- A ty z czego się śmiejesz!! - emo rozzłościł się i zamachnął, poczułeś jego pięść na swojej twarzy. Tłum dokoła się poruszył. Kilku ludzi wręcz zaczęło się wam przyglądać z zaciekawieniem, a lisek pisnął, jakby sam odczuł ból, jakiego doznałeś. W sumie nie byłoby to dziwne, pewnie nie raz odczuł taki sam ból. Gdyby mógł skoczyłby, żeby cie bronić jednak stan w jakim był na to nie pozwalał.. Czułeś, że gniew zaczął się w tobie gotować jak woda w zamkniętym garnku.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 04 Mar 2014, 18:39

- Skoro tak chcesz się bawić... - odpowiedziałem i wpadłem na sprytny plan - pomocy. Ten koleś zaatakował mnie i mojego Vulpixa. Patrzcie jak utyka! Niech ktoś wezwie ochronę!
Krzyczałem najgłośniej jak potrafiłem. Gdybym wdał się w bójkę mógłbym zostać zamknięty w jakimś więzieniu czy coś a tak mogłem wyjść z tego obronną ręką. Mrugnąłem do Vulpixa by ze mną współpracował. Wtedy byłoby nas dwoje przeciwko emosowi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptySro 05 Mar 2014, 11:46

- Tchórz! - wymówił przez zaciśnięte zęby chłopak. Tłum robił się coraz większy, a znikąd pomocy. Widać.. Nici z twojego sprytnego planu, i jak na razie wyszedłeś na niezłego tchórza, skoro wzywasz pomocy. Trochę marny plan.
Chłopak zaczął wymierzać w ciebie kolejne ciosu, które cudem omijałeś. Vulpix starała się ci jakoś pomóc, jednak za każdym razem emo był zbyt blisko ciebie by atakować. Ta mała lisica miała tak samo dość swojego obecnego trenera jak ty go teraz.
- Przestań unikać moich pięści! - syknął rozzłoszczony i trafił cie prosto w brzuch. Zdawało ci się, że słyszałeś głos tłumu, jakby sami odczuli ten ból.. I na co tak stoją i się gapią! Mogliby pomóc!
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptySro 05 Mar 2014, 14:36

Czas było skończyć dzień dobroci dla łamag życiowych. Odrzuciłem torbę na bok i zrobiłem użytek z moich gimnastycznych zdolności. Zamachnąłem się nogą tak wysoko by trafić kolesia w twarz. Następnie uniosłem nogę do góry robiąc coś na wzór szpagatu i opuściłem mu ją na kark. Gdyby to jeszcze nie dało wystarczających rezultatów to obrót, cios pięścią i dalej się obracając cios nogą. Nigdy nie ćwiczyłem żadnych sztuk walki ale gimnastykę tak więc mogłem to wykorzystać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyNie 09 Mar 2014, 11:56

I wykorzystanie tych twoich umiejętności Gimnastycznych nie było głupim pomysłem, gdyż Emo oberwał całkiem porządnie. Widać, mocny był tylko w słowach. Gdy tylko oberwał tymi wszystkimi ciosami.. Popłakał się, a Vulpix, gdyby nie łapa, zaczęłaby się turlać na ziemi ze śmiechu. Przynajmniej ty nie mogłeś się od tego powstrzymać.
- Jeszcze cie dorwę!! - krzyczał zmywając się z miejsca bijatyki. Tłum powoli znikał i wracał do swoich zajęć. Vulpix łasiła się do ciebie zadowolona z powodu, że wreszcie pozbyła się swojego starego i złego trenera.
- Vull! Vull! - zawyła radośnie.
Dopiero teraz odczułeś prawdziwy ból związany z ciosami jakie otrzymałeś od tego gostka, a dodatkowo z nosa leciała ci krew.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyNie 09 Mar 2014, 12:13

Postanowiłem iść do Centrum Pokemona. Zarówno mi jak i małej Vulpix potrzebna była opieka medyczna. Wziąłem ją zatem na ręce i udałem się w wybranym kierunku.
- Zabiorę Cię do Centrum Pokemona, tam Cię opatrzą i mnie z resztą też - rzekłem do lisicy ocierając krew z nosa. Przygodowy dzień dziś mieliśmy i zaraz po wycieczce do lecznicy postanowiłem, że pójdę do swojej kajuty się przespać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 11 Mar 2014, 12:14

W drodze do Centrum Pokemon, Vulpix lizała cie po twarzy w ramach podziękowań. Śmiać ci się chciało gdy przypadkowo zlizała krew, cieknącą z twojego nosa. Skrzywiła się jakby ktoś dał jej do wypicia sok z cytryny.
Gdy tylko znalazłeś się w pokemonowym szpitalu, siostra Joy skoczyła w twoim kierunku z wielkim lamentem, co to się tobie stało i inne tego tam typu komentarze. Chansey zabrała Vulpix, by się nią oczywiście zająć, a tobą zajęła się siostra Joy. Po krótkim znoszeniu, tego wszystkiego mogłeś z dumą powiedzieć, że możesz robić za mumię, gdyż szanowna pielęgniarka przesadziła trochę z bandażami.. Przynajmniej będziesz miał kupę śmiechu, gdy zajrzysz w lustro.
- Vull! Vul! - usłyszałeś. Vulpix czuła się już o wiele lepiej i pognała w twoim kierunku, od razu domagając się wzięcia na ręce i pomiziania.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 11 Mar 2014, 16:27

Śmiałem się razem z Vulpix i wtedy wpadłem na pewien pomysł. Wyciągnąłem Pokeball z torby i pokazałem go lisiczce.
- Chciałabyś dołączyć do mojej drużyny? Nie masz obecnie trenera a sama błakać się nie możesz, szczególnie teraz dopóki masz chorą łapkę. Po wyzdrowieniu będziesz mogła odejść do dziczy jeżeli będziesz chciała. Tak więc jaka jest Twoja decyzja?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 11 Mar 2014, 17:57

- Vulu lul! - wydała z siebie radosny okrzyk Vulpix. Gdyby mogła skoczyłaby, żeby dotknąć pokeballa. No, ale nie była w stanie. Więc zaczęła chodzić dokoła ciebie z pyszczkiem skierowanym na biało-czerwoną kulkę.
- Vul vul! - spróbowała podskoczyć, jednak niezbyt jej to wszyło. Tak więc, schyliłeś się i usłyszałeś ten znajomy odgłos. Tak! Złapałeś Vulpixa! Od razu sięgnąłeś po pokedex by sprawdzić informacje na temat złapanej lisicy.
Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Vulpix [color=red]Ż[/color]
[img]http://www.serebii.net/card/th/gymchallenge/66.jpg[/img]
[b]Poziom:[/b] 20,55
[b]Typ:[/b][color=Tomato ][b] Ogień[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Vulpix[/u]-(Fire Stone)-> Ninetales
[b]Obecne Ataki:[/b] Wir ognia (Fire Spin), Żar (Ember), Szybki atak (Quick attack), Ogłuszający promień (Confuse Ray),
[b]Reszta ataków:[/b] Pieczęć (Imprison), Oczy lalki (Baby-Doll Eyes), Biczogon (Tail Whip), Ryk (Roar), Cios z ukrycia (Feint Attack)
[b]Charakter i historia:[/b] Dawniej jej trenerem był niezwykły brutal. Gdy nie zrobiła czegoś tak jak miała, od razu odczuwała na swojej skórze jego gniew, przez co teraz kuśtyka na tylną prawą łapę, która aktualnie znajduje się w gipsie. Niezwykłym szacunkiem darzy swojego nowego trenera, który wyrwał ją z rąk tego obłąkanego Emo. Jest trochę zamknięta w sobie, jednak teraz czuje, że może spokojnie o wszystkim mówić swojemu trenerowi. Jej małym marzeniem jest ewoluować w Ninetalesa i zrewanżować się za wszystko. Może pochwalić się bardzo dobrym Specjalnym Atakiem oraz zwinnością.
[b]Zdolność:[/b] Susza (Drought) - Mocne słońce pojawia się gdy użytkownik tej zdolności zaczyna walczyć.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] ??
[b]Istotne lokacje[/b]:
Złapana na Statku w drodze do Sunburst
[b]Ball:[/b]
Pokeball
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 EmptyWto 11 Mar 2014, 18:33

Po tym radosnym wydarzeniu postanowiłem iść spać do kajuty. Miałem trzy Pokemony, które bardzo dobrze wpisywały się w ideę Kontestów: piękne, bystre i mogące zrobić niezły szoł.
Kiedy już dotarłem do mojej statkowej sypialni, w której Eusin już od dawna powinien chrapać umyłem się w miniłazience i poszedłem spać wcześniej jednak nastawiając budzik na godzinę 7.30 by spokojnie zdążyć na śniadanie, które z pewnością gdzieś tu podają.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Wodniczka~   Przygoda Wodniczka~ - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Wodniczka~
Powrót do góry 
Strona 10 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Przygoda Ricardo
» Przygoda Charlie...
» Przygoda Ravage - Ashley
» Gra Noire - "Trochę mroczniejsza przygoda z pazurem."
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: