PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)

Go down 
+2
luk1313
Maloyo
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptySro 09 Lis 2016, 14:12

Przecież nikt nie powiedział, że on od razu chciałby się ruchać z tobą, bardziej wolałby zacząć od lepszego poznania twojego ciała, i twoja propozycja bardzo mu się spodobała, ponieważ na basenie miałby taką okazję. Tak więc tylko się uśmiechnął i odpowiedział - Jasne, czemu nie.. I tak przecież jakoś trzeba spędzić ten czas. Tylko teraz pozostaje pytanie, który basen wybierzemy, bo słyszałem, że są tutaj dwa.. Jeden niekryty na pokładzie statku i drugi mniejszy gdzieś pod pokładem (chociaż to na serio nie jest basen, tylko sauna, ale on próbuje cię wkręcić)
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptySro 09 Lis 2016, 21:59

Postanowiłem, zę pobawię się w tą grę i zaprowadzę kolegę na pokład niebo by wypluskać się w tym otwartym. Nie przepadałem za sauną mimo iż miałem taką w domu. Czysta, ciepła woda to był mój żywioł i właśnie miałem to pokazać. Gdy tylko dojdziemy na miejsce przebieram się w kąpielówki w jakieś przebieralni, chowam torbę do szafki i wskakuje do basenu by trochę popływać. Mam nadzieję, że Eric też umie.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyCzw 10 Lis 2016, 11:59

Może i umie, jednak w porównaniu do twoich zdolności to tak, jakby początkujący i instruktor. Przynajmniej potrafi na tyle, żeby nie utonąć, chociaż jeżeli to ty byś go ratował to pewnie byłoby mu to na rękę, szczególnie jakbyś musiał robić mu sztuczne oddychanie, jednak on jest dość tępawy jak na trenera pokemonów typu psychicznego (powinien wybrać typ kamienny lub walczący) i nie próbuje takich przekrętów, jednak kiedy większość ludzi już zeszła z pokładu na jakiś posiłek to Erick zdecydował się zrobić ci bardzo dziecinny żart. Zanurzył się w basenie tylko po to, żeby ściągnąć ci kąpielówki.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptySob 12 Lis 2016, 17:26

Spojrzałem się na niego z zażenowaniem i nie krępując się poprawiłem sobie gatki. Potem podpłynąłem do niego i obejmując go za szyję jedną ręką a drugą unosząc się na wodzie zbliżyłem twarz do jego twarzy i zbliżając się do pocałunku zanurzyłem się pod wodą ciągnąc go ze sobą na dno. Potem go tam rozochoconego zostawiam i wypływam na powierzchnię. Potem się ubieram i idę odebrać swoje stworki z PokeCenter. Musieliśmy trenować a nie jakieś romanse!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyPon 14 Lis 2016, 13:46

Szkoda tylko, że siostra Joy jeszcze nie zakończyła zajmowania się twoimi pokemonami. Spowodowane to było sporą kolejką, a do obsługi wszystkiego była tylko jedna siostra Joy i Chansey, które za bardzo nie radziły sobie na tym statku pełnym trenerów pokemon, których główną atrakcją tutaj są pojedynki. Trochę sobie poczekasz zanim sam będziesz mógł coś zrobić, jednak nie jesteś w tym sam, w poczekalni centrum widać sporo trenerów, którzy tak samo, jak ty muszą czekać na swoje pokemony. Podczas czekania tam nie widziałeś Ercka ani razu, więc chyba sobie odpuścił, albo czekał na odpowiedni moment, by ciebie poszukać.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyCzw 17 Lis 2016, 15:14

Usiadłem zatem w poczekalni grzecznie czekając aż moje stworki będą mogły do mnie wrócić. Nie spieszyło mi się i tak miałem w planach zwiedzać po kolei wszystkie Wyspy Wiru. Z pewnością musiałem zahaczyć o Niebieską, u jej wybrzeża żyły Chinchou. Bez tego stworka praktycznie nie było sensu pokazywać się na Pucharze Wirów. Jego elektryczne ataki dawały duża przewagę a mogły się przed nimi uchronić tylko stworki Typu Wooper czy Barboach, co nie stanowiło dużej puli.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyCzw 17 Lis 2016, 17:17

Dość sprawnie kolejka się zmniejszała, aż nadeszła kolej na ciebie, mogłeś podejść do siostry Joy by odebrać swoje pokemony i usłyszeć znane "polecamy się na przyszłość". W tym samym momencie Erick wszedł do centrum. Nie wiadomo, czy cię szukał, czy chciał wyleczyć poki. Może to też dlatego, że centrum pokemon na tym statku było połączone ze sklepem z medykamentami, co było najprawdopodobniejsze, bo widzisz go, jak podszedł do lady i o coś prosił.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyCzw 24 Lis 2016, 17:45

Cóz, udaję początkowo, ze go nie widzę a po odebraniu moich stworków podchodzę do niego. Moglibyśmy zawalczyć, a jak już przegra to pozwolę mu łaskawie ze mną podrózować. Koniec końców potrzebuję kogoś oprócz Pokemonów do gadania i może osiłek nie jest do tego dobrym materiałem ale lepszy taki niż żaden.
- Cześć, zawalczysz ze mną - zagaiłem do Erica jakby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyCzw 24 Lis 2016, 18:10

Chłopak początkowo myśli nad tym, czy powinien się na to zgodzić, jednak ostatecznie odpowiada ci - Jasne.. Przecież już na początku to proponowałem.. - Chociaż tak na prawdę wolałby pójść z tobą do twojego lub jego pokoju i się ruchać, więc dodał na koniec - A co powiesz na małą "umowę" ? Przegrany do końca rejsu będzie robił to, czego zwycięzca od niego zażąda ? - Cały czas utrzymywał ten swój głupkowaty uśmiech.. Wyglądał tak, jakby coś ukrywał, na szczęście uśmiech ten nie był mroczny i nie wyglądał, jak uśmiech gwałciciela.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 EmptyNie 18 Gru 2016, 09:43

Zastanowiłem się nad propozycją mojego towarzysza i w sumie mogłem na nią przystać. I tak przecież wygram a tragarz się przyda. Poza tym mógłby mi złowić Chinchou, którego bym złapał.
- Jasne, niech będzie - odpowiedziałem wiedząc, ze ma on na myśli ostre seksy i inne blowjoby. Stanąłem na polu walki i wypuściłem moją Seel, która była mega słodka. Miałem nadzieję, ze ewoluuje przed pucharem w Dewgonga więc musieliśmy ostro trenować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)
Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pierdziałka
» Pokemony występujące w Jeziorze lilii wodnych
» Typy Pokemonów
» Wymiany Pokemonów
» Sprzedaż Pokemonów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier :: MG Zeromus-
Skocz do: