PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)

Go down 
+2
luk1313
Maloyo
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptySro 29 Sty 2014, 10:35

Shellder ze łzami w oczach spojrzał na ciebie. Miał rozdarte serce, ale w końcu znalazł się ktoś, kto potrafi go zrozumieć. Twoja oferta wydawała się przyjazna. Wodny stworek otarł łzy językiem i postanowił do ciebie dołączyć. Stworek wskoczył do pokeball'a, a pokedex wyświetlił informację:

Nazwa Pokemona: Shellder (M)
Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 090
Poziom: 14,2
Typ:Woda
Łańcuch ewolucji: Shellder -(Waterstone)-> Cloyster
Obecne Ataki: Pchnięcie (Tackle), Wycofanie (Withdraw), Ultradźwięki (Supersonic), Soplowa Włócznia (Icicle Spear)
Reszta ataków: brak
Charakter i historia: Podczas podróży do Johto, został pozostawiony na arenie przez pewnego chłopaka. Przygarnął go Mel, aby wytrenować go na solidnego wodnego mistrza. Pokemon jest bardzo uczuciowy i wrażliwy, ale ma wielkie serce do walki.
Zdolność: Skorupa (Shell Armor) - Pokemon jest chroniony od ciosów krytycznych.
Trzymany przedmiot: brak

Statek płynął dość powoli, a fale kołysały nim na wszystkie strony, przez co nie którzy trenerzy nabawili się choroby morskiej. Pogoda z minuty na minuty była coraz gorsza, a nad statkiem zebrały się już ciemne chmury, to zapowiada coś złego. Wyszedłeś na pokład widokowy, by zobaczyć to piękne, acz groźne zjawisko. Gdy uderzył piorun, ktoś złapał Cię za rękę. Była to mała dziewczynka.


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Pią 31 Sty 2014, 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyPią 31 Sty 2014, 10:16

Burza na morzu. To oznacza sztorm. To oznacza, zę trzeba zejść z pokładu widokowego i schować się do kajuty. Tak właśnie zamierzałem zrobić. Wtedy złapała mnie za rękę jakaś gówniara.
- Spieprzaj bachorze! - krzyknąłem na dziecko i wyrwałem rękę z jej uścisku po czym cofnąłem swoją fokę do kuli i pokierowałem się pędem do swojego pokoju. Tam wypuściłem swoje stworki raz jeszcze i postanowiłem je nakarmić.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyWto 16 Gru 2014, 17:23

Z racji tego, że posty napisane przez luka były według Ciebie niepotrzebne, usunąłem je. Mam nadzieje że się nie obrazisz jeśli całkowicie wymarzę wąek z Meloettą.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Twoi podopieczni zaczęły łakomie spożywać podany posiłek. Musiały być bardzo głodne. Wpatrywałeś się w nie z największą uwagę. Mimo, że był to dopiero początek twojej przygody łączyła Was silna więź. Nagle statek przechylił się i wszyscy spadliście. Mogło wydarzyć się wiele rzeczy... Mogliście uderzyć o górę lodową, czy po prostu wpaść pod wielką falę. Wszystko było możliwe w czasie sztormu.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyCzw 18 Gru 2014, 14:17

Spoko. Smile
______________________
Gdy tylko ogarnąłem co się stało sprawdziłem czy wszystko dobrze u moich Pokemonów i czy nie stała się im żadna krzywda. Następnie zawróciłem je do balli i podbiegłem do okna by sprawdzić co się dzieje na zewnątrz. Jeżeli to było tylko chwilowe to wracam do naszego posiłku a jeżeli nie to siadam w kącie kajuty i czekam aż wszystko się uspokoi albo jakiś komunikat ze strony marynarzy.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyCzw 18 Gru 2014, 18:30

Okazało się, że wasz statek zaczyna się topić. Najniższe kajuty już były wypełnione wodą, a do twojej wiele nie brakowało. Miałeś dużo wodnych pokemonów, sam uwielbiałeś pływać i długo wytrzymywałeś pod wodą, ale ta z pewnością była lodowata. Mogłeś tak stać i czekać aż woda osiąnie odpowiedni poziom, by cię przytopić albo biec na samą górę i jakoś uciekać. Jednak tam też panował sztorm, więc jakichś miłych sytuacji nie należało się spodziewać...
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptySob 20 Gru 2014, 12:19

- Shellder, Seel, Wybieram was! - krzyknąłem wypuszczając swoje Pokemony. Musieliśmy uciekać z tej łajby szybko - Shellder, użyj Lodowej włóczni na oknie i wybij je tak byśmy mogli przez nie wyjść.
Czekałem aż Małż zrobi co trzeba po czym cofnąłem go do balla. Następnie przygotowałem się z Seelem by gdy tylko woda dojdzie do okna i zaleje nam kajutę wypłynąć na powierzchnię. Nie warto było uciekać korytarzem bo moglibyśmy zostać stratowani przez innych pasażerów.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyNie 21 Gru 2014, 13:08

Shellder posłusznie wykonał wydane polecenie i wybił okno za pomocą lodowej włóczni. Za chwilę został cofnięty do balla, a ty wypuściłeś swojego Seel, który czł się bardzo dobrze. W końcu był typowym wodnym pokemonem - stworzonym do pływania. Kajuta zaczęła przybierać. Czułeś, że powoli tracisz grunt pod nogami. W końcu wdrążyliście swój plan w życie... Wypłynęliście z łodzi, jednak w oddali zauważyliście ławicę Tentacooli. Pokemony płynęły wprost na was... Keidy myślałeś, że to wasz koniec, jeden opadł na samo dno. Został wyrzucony z ławicy... Był mały, zemdlał. A tobie zaczęło brakować tlenu.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2014, 17:55

Rzuciłem ballem w malca a potem wypuściłem z balla Shelldera i nakazałem mu gestami płynąć po ball a potem do mnie wrócić. Sam z Seel postanowiłem wypłynąć na powierzchnię by zaczerpnąć tlenu. Jeżeli Muszelkowy Pokemon nie będzie wracał do popłyniemy po niego. Mimo iż nie był tak zwinnym pływakiem jak moja foczka to na pewno jednak sobie poradzi i w swoim tempie wypłynie na powierzchnię.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyPon 29 Gru 2014, 11:16

Udało wam się. Wyszliście na powierzchnię. A co zostało z olbrzymiego statku, który zaatakował sztorm? Nic. Jedynie wszystkie pokemony się uratowały, ich trenerzy zginęli od wybuchów. Po krwistym morzu dryfowały bezwładne ciała. Zrobiło ci się nie dobrze. Czekałeś na Shelldera, który dość długo nie wracał. W oddali zobaczyłeś kolejną falę. I nagle coś wybiło się z wody. Był mały Tentacool z shellderem na głowie. Rzucił ci twojego towarzysza na brzeg, a sam został w wodzie i wpatrywał się w tą całą sytuacje.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


Liczba postów : 66
Join date : 11/11/2013

Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 EmptyWto 06 Sty 2015, 17:18

Popatrzyłem na mała meduzę a potem zobaczyłem czy nic się nie stało mojemu Shellderowi. Potem wypłynąłem na brzeg by się osuszyć. Masakra. Jedna wielka masakra. W życiu bym się nie spodziewał, ze spotka mnie coś takiego. Wiele razy widziałem ranne Pokemony czy ludzi, ale takiej rzezi nie. Co się mogło stać?
- Tentacool, jesteś po naszej stronie? - spytałem stworka po czym zacząłem się rozglądać czy komuś nie trzeba pomóc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)   Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zostać Mistrzem Wodnych Pokemonów - (Pierdziałka)
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pierdziałka
» Pokemony występujące w Jeziorze lilii wodnych
» Typy Pokemonów
» Wymiany Pokemonów
» Sprzedaż Pokemonów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier :: MG Zeromus-
Skocz do: