PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 ... 51  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 15:13

Widzisz znak drogowy z napisem lotnisko. Miałeś do niego kilometr, albo jak wolą inni, 1000 metrów.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 15:19

Zdecydowanie wolę „1000 metrów”. Mimo trzech zer wydaje mi się, że dotarcie tam zajmuje mniej czasu… W tym wypadku przyśpieszyłem kroku co jakiś czas rozglądając się dookoła. Póki co nie zamierzałem trenować swoich pokemonów. Nie wypuściłem także Charmandera. Jestem pewien, że był wypoczęty i gotów… do czegokolwiek… Jednak w ogóle go nie znałem i nie zamierzałem ryzykować. Postanowiłem zaczekać z tym do czasu znalezienia Profesora.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 15:24

Więc biegniesz, mijasz po drodze sklepy, samochody, piekarnie które kuszą zapachem jedzenia, fryzjera.... W końcu widzisz lotnisko. Samoloty, pełno samolotów. Helikoptery, sterowce, samoloty, awionetki. Sporo tego.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 15:29

Jedzenie mało mnie obchodziło. Powinienem kupić sobie coś na lotnisku… a może dostanę coś w samolocie? Nie wiedziałem jak to w naszym świecie funkcjonuje. Miałem nadzieję, że Profesor Sycamore zadbał o moją wygodę i będę leciał klasą pierwszą. Marzenie ściętej głowy.
Zaczepiłem jakąś idiotkę(idiotę). Jeśli zwrócił na mnie uwagę otworzyłem usta z zamiarem zapytania się o lot.
- Przepraszam... gdzie jest samolot do Goldenrod City? Region Johto – wyjaśniłem krótko.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 15:51

-Tamten samolot z wymalowanym Aerodactylem na boku.
Widzisz taki samolot. Samolot spory, wygląda na luksusowy. Wchodzą do niego ludzie raczej nie biedni. Samolot ma odlecieć za pół godziny. Masz czas aby wejść do niego i z drabinek krzyknąć "Pozdro biedaki".
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 16:00

Nareszcie! Ruszyłem w kierunku samolotu kołysząc biodrami jak (nie)zgrabna modelka. Uśmiechnąłem się szyderczo emanując pewnością siebie. Nie ma opcji, żeby biedni tego nie zauważyli. Roześmiałem się na cały głos obserwując tych wszystkich ludzi.
Kiedy znalazłem się na odpowiednim miejscu zwinąłem dłonie w „rulonik” krzycząc jak opętany.
- Pozdro biedaki! – wszedłem do środka zasiadając na miejscu. Nie próbowałem nikogo oszukać. Westchnąłem głośno czekając aż te Stewart/Stewartdessa zaproponuje mi jakieś żarcie. Wystarczyło czekać.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 16:22

Siadasz w pierwszej klasie. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Pokaz gdzie są drzwi, jak zakładać kamizelkę itp. itd. W końcu lecisz. Podchodzi do ciebie stewardesa i proponuję orzeszki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 17:10

- ORZESZKI?! - wrzasnąłem na cały samolot. Takie... COŚ w pierwszej klasie? O nie! - Poproszę nadziewane muszle makaronowe, meksykańską salsę z mango i jednego Miltanka - uśmiechnąłem się po chwili parskając śmiechem. - Żartuję, jestem wegetarianem. Poproszę dwa pierwsze dania
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 17:19

//Jeszcze studiujesz lewo, Chodzisz na crossfit//
Sałatka z samniewieszczego, owoce, sokzczegośtamważneżedrogiwpi*du i ryż.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 EmptySob 22 Paź 2016, 17:21

- CO TO MA BYĆ? - wrzasnąłem odrzucając podane jedzenie. Pokręciłęm z niedowierzaniem głową po chwili wzdychając teatralnie. - O mój boże... co za obsługa. Chyba muszę to zgłosić! Wyraźnie powiedziałem, że chcę ORZESZKI, a nie jakieś głupie sałatki.. - oczywiście ją kręciłem. Nie zamierzałem dawać jej więcej niż musiałem. Skoro idiotka nie mogła się ogarnąć to musiała cierpieć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 5 z 51Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: