PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next
AutorWiadomość
Neccott

Neccott


Liczba postów : 47
Join date : 15/09/2016
Age : 27

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 15 Paź 2016, 00:20

W momencie gdy Poliwag wzbił się w powietrze, ponyta odskoczyła na pewną odległość i zaczęła biec w stronę twojego pokemona.
- Ponyta nie! - krzyknął profesor
Jedyne co zobaczyłeś to szyderczy uśmieszek Ponyty. Okazał się, że znała ona Dziki Volt. Cios był wymierzony idealnie. Poliwag dostał z taką mocą, że aż odleciał na drugą stronę pokoju. Profesor szybko schował pokemona do balla i pobiegł za tobą w stronę lądowania pokemona.

Ponyta 30%
Poliwag Fainted

Na szczęście okazało się, że tylko stracił przytomność. Zanieśliście go do maszyny leczącej, a potem razem poszliście do gabinetu Sycamora.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 15 Paź 2016, 00:28

Ta Ponyta była bardzo silna. Uznałem, że nie należy się poddawać. Priorytetem było wyleczenie Poliwaga, który obecnie znajdował się w opłakanym stanie. Na szczęście żył i prawdopodobnie miał szanse wyzdrowieć szybciej niż myślałem.
- Mam nadzieję, że nic z nim nie będzie. To mój pierwszy pokemon i pierwsza przegrana walka. Myślę, że nie poprawiło to naszych relacji! – kiedy ktoś tam wyleczył mojego pokemona natychmiast wykazałem nim zainteresowanie. W momencie, gdy znaleźliśmy się w jego gabinecie zacząłem czekać aż zacznie gadać.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptyPią 21 Paź 2016, 22:21

-Jak na pierwszą walkę bardzo dobrze ci poszło. Nawet świetnie. Większość nowych trenerów przegrywa walkę przy przeciwniku z ponad 80 punktami życia. Ty przy 30 co można uznać za częściowy sukces. Mam dla ciebie propozycję. Też dzięki temu mógłbyś pogłębić relacje z Poliwagiem. Mógłbyś mi pomóc w basaniach nad ewolucją Pokemonów. Dałbym ci do pomocy jednego Pokemona. Możesz wybrać Treecko, Psyducka albo Charmandera. Będziesz mógł wtedy używać dwóch Pokemonów w walce. Moje badania polegają na ewolucji i Mega ewolucji.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptyPią 21 Paź 2016, 22:28

- W porządku – uśmiechnąłem się lekko. – Myślę, że wezmę Charmandera. O ile dobrze pamiętam jest typu ognistego – był jednym z niewielu pokemonów, które dobrze pamiętałem w szkole. Dużo się o nim uczyłem; wiedziałem jak się z nim(mniej więcej) obchodzić. Treecko pozostawał mi całkowicie obcy, a Psyduck… Cóż, na razie miałem Poliwaga, który był typu wodnego. – W telewizji mówili, że Charmander posiada mega ewolucję. Byłoby ciekawie coś takiego zaobserwować
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptyPią 21 Paź 2016, 22:34

-Dobry wybór.
Sycamore dał ci Pokeball z Charmanderem.
-Masz rację. Charmander ewoluuje w Charizarda a ten ma możliwość mega ewolucji. Którymi ja się zajmuje. To chciałbyś zostać moim pomocnikiem? Wystarczyły by tylko obserwacje twoich Pokemonów, ich emocji, ewolucji i finalnie mega ewolucję.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptyPią 21 Paź 2016, 22:41

- Jasne, z chęcią panu pomogę – rzuciłem krótko. W sumie wizja ta była całkiem ciekawa. Dowiedziałbym się czegoś na temat pokemonów. Musiałem sobie z tym wszystkim poradzić. Kto wie; może ewolucja Charizarda pozwoliłaby mi wygrać każde zawody? Może. – Potrzebuję jakiegoś notatnika. Tam będę wszystko notował – dodałem szybko. Jeśli Sycamore dał m notatnik schowałem go do plecaka. Jeśli nie uznałem, że kupię jakiś w przyszłości.
Kiedy(o ile) mężczyzna dał mi Balla wypuściłem ognistego stworka z zamiarem zeskanowania go(jeśli chcesz zrobię skan; podaj mi tylko lvl, charakter i historie).
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 22 Paź 2016, 08:49

Lvl: 6
Charakter i Historia:
Charmander urodził się w ogrodzie Profesora Oaka. Został wybrany na startera przez jakiegoś tam trenera. Później razem wyjechali do Kalos. Tam bez żadnego powodu trener porzucił Charmandera. W końcu Charmandera znalazł Profesor Sycamore który się nim zajął. Pomimo takich wydarzeń Charmander jest dalej wesoły i ufny. Po prostu ciągle wierzy że tamten trener wróci ze sklepu. Ale trener nie wróci. Nie żyje.
Sycamore podał ci notatnik z ołówkiem.
-Raczej ci się przyda w obserwacji.
Sycamore podał ci też dwa bilety na samolot.
-To są bilety na samolot do Johto i na powrót. Jest tam Profesor Oak. Ma program w Radiu. Jak mógłbyś go tam znaleźć i powiedzieć że jesteś odemnie. Ostatnio jak tu był przyglądał się jednemu z moich megakamieni i zapomniał oddać. Był to kamień do mega ewolucji beedrilla. Przy okazji będziesz mógł zawalczyć w sali Johto.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 22 Paź 2016, 14:36

A zdolność?

~~~~~~~
- Naprawdę dziękuję. Jestem wdzięczny – uśmiechnąłem się lekko. Teoretycznie Sycamore nie był takim złym gościem. Wydawał się okej, jednak ja dalej wiedziałem, że coś knuł i prawdopodobnie chciał mnie zabić. Może podarował mi pokemona, żeby wzbudzić we mnie zaufanie? Może.
Na myśl, że muszę znaleźć kolejnego człowieka robiło mi się niedobrze, jednak tego Profesora już dobrze kojarzyłem. Musiałem wypełnić jego polecenie – może w Johto znalazłbym jakieś informacje? Może.
- Okej, wyruszę do Johto i znajdę Profesora Oak’a. Kiedy tylko będę na miejscu zadzwonię do pana za pomocą PC – oświadczyłem szybko. Po chwili przypomniałem sobie o Poliwagu, który powinien już wyzdrowieć. – Czy mogę go już wziąć? – przypomniałem sobie, że kompletnie nie wiem, gdzie jest jakiś statek/lotnisko, więc… - Gdzie znajdę środek transportu?
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 22 Paź 2016, 14:41

-Możesz wziąć Poliwaga. Lotnisko jest w mieście. Powinieneś je łatwo znaleźć. Samolot poleci do Goldenrod City. Tam znajdziesz Radio.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 EmptySob 22 Paź 2016, 15:08

Tak jak powiedział tak zrobiłem. Wziąłem pokeball z Poliwagiem nawet go nie wypuszczając. Powinien się przespać obok Balla z Charmanderem. Dopiero, co go poznałem i nie chciałem, żeby wyrobił sobie o mnie opinię tyrana.
Pożegnałem się z mężczyzną wychodząc z budynku. Niedługo powinny być moje urodziny; cóż, musiałem spędzić je w samotności. Nieważne. Kiedy tylko ujrzałem światło dzienne/latarni pobiegłem w kierunku lotniska. Skoro jest lotniskiem to powinno być dość widoczne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 4 z 51Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: