PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Światełko w tunelu

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Światełko w tunelu - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 8 EmptyPon 16 Lut 2015, 10:48

Zadzowniøeß do liderki sali. Kobieta byøa doß© energiczna, wygládaøo na to, æe od dawna nie ßpi a i tak jest bardzo wypoczéta. Moæna i tak. A ona w koñcu ciágle trenowaøa. Czy to jej sié nie nudziøO? Sá gusta i gußciki, wiéc nie naleæaøo sié w to zagøébia©.
- Halo, halo? Kto mówi? - usøyszaøeß.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 8 EmptyPon 16 Lut 2015, 17:44

7000-post!!!
_______________________________
- To ja, walczyłem z Tobą niedawno po odznakę. Mam prośbę. Jutro jest Konkurs a pogoda na zewnątrz nie sprzyja treningom. Czy mogę przyjść z dwójką przyjaciół do Twojego gymu by potrenować? - rzekłem do dziewczyny. Miałem nadzieję, że się zgodzi, w końcu sama była koordynatorką i wiedziała jakie to ważne.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Światełko w tunelu - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 8 EmptyCzw 19 Lut 2015, 16:09

Very Happy
__________________________________________
Prawie umarłeś ze szczęścia, gdy usłyszałeś wypowiedziane przez nią słowa. Byłeś przeszczęśliwy! Ach, przygodo witaj! Nagle poczułeś dziwną ochotę tańczenia z radości.
- Och, nie wiem nie wiem. Jutro mam wiele treningów, za chwilę miałam wyjść z swoją matką do Restauracji Pokemoniastej, by wreszcie z nią normalnie porozmawiać. Ale... Dobra. Co dasz mi w zamian? - zapytała z ciekawością w głosie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 8 EmptyPią 20 Lut 2015, 19:42

Zdziwiło mnie, ze dziewczyna chce coś w zamian. Ale skoro już do tego doszło to miałem pomysł.
- Możesz mieć niepowtarzalną okazję nauczyć wodnego Pokemona elektrycznego ataku. Moja Lapras tylko na to czeka - rzekłem po czym się pożegnałem wspominając, że za chwilę będę i zabierając po drodze przyjaciół ruszyłem do gymu. Niby nie miałem zamiaru trenować Lapras, ale patrząc w przyszłość warto ją nauczyć jakiś porządnych ataków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Światełko w tunelu - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Światełko w tunelu
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Światełko Nadziei

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: