PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Światełko w tunelu

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyNie 07 Gru 2014, 22:09

- Za dwa dni jeśli mnie pamięć nie myli... - odparłem na na twoje pytanie, a ty spojrzałeś się na mnie niczym kosmita na kapustę.
- Yyyy... dobra już nic nie mówię ^^" - powiedziałem zamykając się już. Ty skierowałeś się do Centrum uleczyć twoich podopiecznych. Siostra wzięła od ciebie Balle i poinformowała cię żebyś przyszedł za 45 min. Tak więc miałeś trochę czasu który mogłeś dowolnie wykorzystać. Od ciebie zależało jak go wykorzystasz.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyNie 07 Gru 2014, 22:19

Po tym jak mój wewnętrzny głos powiedział mi co i jak usiadłem sobie w poczekalni i zacząłem czytać ulotki. Nie ma co wybierać sie na miasto. Tam jest niebezpiecznie, a bez Pokemonów szansa na śmierć wzrasta gwałtownie i kilkakrotnie. Tak czy owak, tą godzinę lekcyjną mogę sobie posiedzieć. Przypnę sobie w międzyczasie odznakę gdzieś w środku torby co by się nie zgubiła i tyle.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyPon 08 Gru 2014, 13:55

Przypiąłeś odznakę do torby. Całkiem ładnie się prezentowała. Cóż... jako że nie miałeś nic ciekawego do roboty zająłeś się obserwowaniem trenerów którzy wchodzili i wychodzili z budynku. Powoli acz nieubłaganie ogarniała cię senność. Już miałeś zdrzemnąć się odrobine gdy nagle coś uderzyło cię w tył głowy wyrywając cię z objęć Morfeusza. Całkiem rozbudzony rozejrzałeś się za tym który cię obudził. Okazało się że sprawcą był Poliwag, który został wzięty na ręce przez Siostrę Joy. - Najmocniej przepraszam za niego. To urocze maleństwo, ale jest troszkę niezdarne - powiedziała Siostra głaszcząc po główce małego stworka
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyWto 09 Gru 2014, 23:24

- Nic nie szkodzi - odpowiedziałem z uśmiechem i pogłaskałem główkę stworka stwierdzając, że mógłbym mieć takiego słodziaka w swoim teamie.
Tymczasem jednak dalej czekałem na swoje Pokemony. Spojrzałem na zegar po czym podszedłem bliżej lady by resztę czekania spędzić tam. Chciałem też się zorientować jaką mamy porę dnia. Chciałem jeszcze pozwiedzać tą wyspę zanim stąd odpłynę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyWto 16 Gru 2014, 18:59

W końcu siostra Joy oddała ci twoje zdrowe już pokemony. Od razu wyszły z balli i rzuciły się na ciebie, by dostać przytulasa. Były szczęśliwe, że udało im się zdobyć nową odznakę! A kto by nie był? Siostra Joy uśmiechnęła się przyjacielsko, po czym odeszła. Jej czapka spadła z różowej czupryny i zauważyłeś łysinę na środku. Mimo wszystko zrobiło ci się raźniej i miałeś ochotę wybuchnąć śmiechem. Co teraz zrobisz? Mógłbyś potrenować z swoimi pokemonami lub po prostu pozwiedzać tę ciekawą wyspę.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyCzw 18 Gru 2014, 22:02

Postanowiłem, że dzisiaj odpoczniemy. Wstałem i wyszedłem z Centrum Pokemona i skierowałem swoje kroki w stronę plaży. Na pewno gdzieś takowa była na tej wyspie. A nuż spotkam tam jakiegoś ciekawego wodnego Pokemona. Myślałem o złapaniu Laprasa albo Krabby'iego. Te stworki były ciekawym motywem w każdym konkursie jaki oglądałem w telewizji. Tak więc z Rattatą u boku i Butterfree lecącym nad moją głową poszedłem się poopalać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyPon 22 Gru 2014, 16:11

Skierowałeś się więc w stronę plaży. Nie miałeś zbyt wielkich problemów z trafieniem tam dzięki drogowskazom się tam znajdującym, więc szybciutko dotarłeś na miejsce. Plaża była praktycznie pusta nie licząc osoby surfującej na w pobliżu oraz paru stadek Pokemonów tych wodnych jak i tych o innych typach. Miałeś więc spory wybór jeśli chodzi o towarzysza do konkursów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyPon 22 Gru 2014, 16:14

Wysłałem porozumiewawcze spojrzenie swoim stworkom by były gotowe do ataku gdy tylko wybiorę sobie cel. Rozejrzałem się więc by zidentyfikować z jakimi gatunkami mam do czynienia i czy chciałbym któregoś z nich dołączyć do swojej drużyny. Potem wystarczy uśpić przeciwników Usypiającym pyłem i złapać co mi się spodoba. Plan był prosty ale w praktyce może nie okazać się tak kolorowo wiec liczyłem też na pomoc Rattaty.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyPon 22 Gru 2014, 16:31

Cóż było trochę tego. Grupka Corpishy która emigrowała z Hoenn, parka Laprasów z młodym, kilka Seelów i Dewongów, sporo Poliwagów i Poliwhirlów a także chmara Peliperów, Winulli i Pidgeyów oraz spore stado Meowthów. W wodzie mogłeś dostrzec głownie Tentacoole i Magikarpie, od czasu do czasu pojawiały się też Staryu. Słowem do wyboru do koloru, wystarczyło wydać polecenie... nie wiadomo jednak jak to się wszystko może potoczyć
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 EmptyPon 22 Gru 2014, 16:41

Upatrzyłem sobie młodego Laprasa. Był to rzadki stworek i z racji, ze rodzice obok ciężki do złapania ale może się uda przy dobrym planie.
- Widzicie rodziców tego małego Laprasa? - rzekłem do moich stworków pokazując im palcem kierunek - to wasz cel. Ty Butterfree podlecisz i zaatakujesz ich Usypiającym pyłkiem. Bądź ostrożny i nie wdawaj się w bójkę. Potem Ty Rattata użyjesz Pioruna na małym a ja rzucę ballem i go złapię, ok?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Światełko w tunelu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Światełko w tunelu   Światełko w tunelu - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Światełko w tunelu
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Światełko Nadziei

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: