PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Róg obfitości]

Go down 
+4
Shadic
Joker
LugiaFly
Kolonista
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 7 EmptySro 07 Maj 2014, 22:56

_ _ _

Arena [Róg obfitości] - Page 7 2Q==
_ _ _

Róg stanął całkowicie w płomieniach, uciekający Lirio słyszał w oddali przeraźliwy krzyk płonącej Lugi. Udało mu się dotrzeć do wody, jednak po chwili ulgi przybyło do niego kolejne niebezpieczeństwo, a raczej Shadic, biegnący coraz szybciej w jego kierunku. Odległość między wami to jakieś 30m, masz za sobą ogień, przed sobą wroga, nie widać drogi ucieczki, czyżby był to już finał? Na niebie zobaczyliście kolorowe światła, zamiast dotychczasowego huku z armaty obwieszczającego śmierć uczestnika.

_ _ _

Arena [Róg obfitości] - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcTyhZa0prDRZrKH17K8Gj3YMercy-f3shPMBE8Yu6I0zPac-P-s

_ _ _

Warto wspomnieć że Shadic znalazł coś ciekawego w leżącym gdzieś na uboczu plecaku, nie był to duży przedmiot, ale najwyraźniej dość niebezpieczny, by trzymać go w ukryciu.

Dane o przedmiocie wyśle na pw (shadic).
Jeżeli podoba wam się nowy styl odpisywania (obrazki), mogę go stosować częściej obrazując bardziej co się dzieje. Smile(to przy poście)
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 7 EmptySro 07 Maj 2014, 23:39

Parłem do przodu trzymajac zdobyczną katanę mocno w lewej recę. Teraz musiałem postawić wszytko na jedną kartę więc szybkim ruchem dobyłem sztylet którym rzuciłem w przeciwnika, po rzucie wyciagnąłem swoją własną katanę która spoczywała na plecach, po czym zadałem obiema katanami dwa ciecia jedno w pierś drugie w głowę
Powrót do góry Go down
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 7 EmptyCzw 08 Maj 2014, 12:40

Wyciągnąłem na prędce z plecaka bomby dymne i rzuciłem nimi w ziemię by zniknąć w otchłani jednocześnie broniąc się tarczą. Następnie szybko schodzę z drogi wrogowi i wykonuję od tyłu pchnięcie oszczepem prosto w klatę i przebijając go na wylot wbijam koniec w ziemię. Następnie roztrzaskuję mu czaszkę tarczą.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 7 EmptySro 14 Maj 2014, 17:31

[Spieszę z odpisem, tym razem była to istna loteria]

W każdej walce przychodzi wreszcie kulminacyjny moment, czas w którym faworyci mierzą się ze sobą wykorzystując pełnie swoich umiejętności. Tym razem koniec wyglądał klasycznie, po wymianie ciosami jeden z zawodników stanął przez chwile w miejscu po czym padł na ziemię jednocześnie obwieszczając koniec igrzysk, a zarazem tego eventu, ale jak to się zdarzyło? Sami do końca nie wiemy, akcja potoczyła się błyskawicznie. Najpierw Shadic wysłał w stronę Lirio Ostrze, które wbiło mu się w lewe udo, pośpiech ponad precyzję, tym razem to szczęście. Bomba dymna wybuchła niemal na twarzy Shadica, dzieliła je odległość ok. 20 cm. Zamiast pozostawić za sobą nieco dymu, bomba całkowicie oślepiła przeciwnika, dym dostał się do oczu, co oślepiło i pozbawiło równowagi próbującego atakować wroga. Zanim doszedł do siebie (Shadic) poczuł coś co ugrzęzło w klatce piersiowej i powoli odbierało świadomość już teraz przegranemu. Mimo tak druzgocącej przegranej trzeba pamiętać o walce i działaniu nie tylko ich, ale także reszty uczestników, którym z całego serca dziękuje za udział w tak naprawdę premierowym i "testowym" eventem, który mam nadzieję przypadł wam do gustu i sprawił, że zobaczymy się na arenie przy innej okazji. Następnym razem prawdopodobnie prowadził będzie ktoś inny, ale kto wie, może zorganizujemy coś podobnego z większą ekipą?

Nagrody dla finalistów, dwóch, którzy prawdopodobnie niecierpliwie czekają na nagrody. Tak więc :

Shadic otrzymuje 900pkt oraz 9 cukierków lvowych
Liriodendron (Lirio) jako zwycięzca zamiast punktów może wybrać dowolnego pokemona. (1 stadium evolucji, nie legendy oraz nie shiny), w razie braku pomysłu może ubiegać się o 1200pkt oraz 12 cukierków
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Róg obfitości]
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Zachodnie góry]
» Arena [Północna pustynia]
» Arena [Połuniowe ruiny]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: