PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Róg obfitości]

Go down 
+4
Shadic
Joker
LugiaFly
Kolonista
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 16:04

Pędząc spokojnie do brzegu, mogę spokojnie stwierdzić, że chyba zostałam nie zauważona. Ale na jak długo? W każdym razie, jak na razie rozgrywa się tu zacna walka, gdzie głównie walczą pokemony, aniżeli ich trenerzy. Czyżby wszyscy polegali wyłącznie na nich? To dość głupie z ich strony. Przecież, trzeba pamiętać. Pokemon może zrobić to czego nie da rady trener, ale nie wszystkiego. W końcu on też się męczy.
Gdy tylko udaje mi się dotrzeć do brzegu, biorę jakiś plecak. Chwila rozejrzenia się.. Przydałoby się też jakieś jedzenie. Dobrze by było, gdyby to Sneasel je capnął, jednak zawsze może znaleźć coś bardziej godnego uwagi. Tak więc, jeśli sytuacja będzie wystarczająco bezpieczna, rozglądam się przez trochę dłuższą chwilę wypatrując prowiantu.. Jednak jeśli takowego nie dostrzegę i nie wpadnie mi w moje lepkie łapki.. Nie mam po co tu dalej stać. Udaję się w kierunku Południowym. Co ja się będę. Byle z dala od innych.. Jak na razie.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 17:29

Staram się znaleźć kilka ostrych i połyskujących noży. Jeśli je mam to rzucam nożem w tego, który mnie zaatakuje, jeśli dam radę oczywiście. Buizel w miarę możliwości ma zamrażać bronie, przechwytywać je i szybko przebijać ciała przeciwników, którzy oczywiście nas zaatakują. Próbuje też zabrać bukłak na wodę i pudełko, żebym mógł w nim coś schować. Jeśli któryś z pokemonów trybutów będzie próbował zaatakować mnie lub Buizela to staramy się odeprzeć ich atak. Kiedy zobaczę, że ktoś jest za blisko mnie staram zabić  go rzuconym nożem lub oszczepem, który też mam zamiar znaleźć. Następnie biegnę na most koło fosy i mówię Buizelowi, żeby spróbował użyć fali, by utrudnić przedostanie się do Rogu Obfitości przeciwnikom. Na sam koniec razem z moim podopiecznym uciekam na Północną Pustynię. Za wszelką cenę chcę zdobyć noże.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 19:34

Zaklnąłem szpetnie, gdy wpadłem do wody. Kataną rozciąłem sieć oplatającą moje nogi, po czym wypłynąłem i dałem Xande znać by mi pomógł. Postanowiłem dać sobie spokój z namiotem i skierować się na zachód ku górom. Żeby nie było łatwo dla innych kazałem zamrozić wszysko Zamiecią, a Lugię i jej towarzysza atakować Miotaczem Płomieni. Gdy znajdziemy się daleko sprawdzę co znajdę w plecakach. Oby coś przydatnego.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 20:12

Jeśli Lizzy rozmroziła mnie to wołam do Jolteona:
-Jolteon biegnij za mną, wcześniej jednak strzel w Duckletta piorunem. Potem zrób dziurę pod jego trenerem hiper promieniem. Uderz trenera też dragonaira kulą cienia, nie pozwól mu zaatakować swoimi atakami. Pamiętaj jednak o unikach! Nie możesz oberwać!
Następnie zwróciłem się do mojej wybawicielki.
-Dziękuje. Jeśli będzie trzeba poświęcę swoje życie aby Cię uratować, chociaż wcale dobrze się nie znamy.
Wolałem jednak nie iść za tą dziewczyną i udałem się na pustynię.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 21:51

Kontynuuję swój lot ku obfitości rogu. Gdy już tam dotrę nakazuję Butterfree użycie Siły umysłu na przeciwnikach by ich z deka oszołomić a następnie Strzału siecią by przylepić ich do namiotu. Następnie zabieram łuk i strzały, jedzenie i picie a jeżeli uwięziłem przeciwników to zastrzelam ich z łuku. Następnie lecąc uciekam w ruiny Pozostawiając za sobą smugę trującego pyłu, który nie wdycham gdyż zakrywam sobie usta ubraniem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 21:54

Biorę pierwszą lepszą dzidę jaką napotkam na swojej drodze i nakazuje Ducklettowi użycie Zamieci Na Jokerze w taki sposób by nie zranić nikogo poza nim i jego Buizelem a następnie dźgam go pierwszą lepszą dzidą jaką znalazłem. Gdyby to było niemożliwe zabieram dzidę i lecąc przed Aquą uciekam z nim do ruin.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 23:42

Joker znajduję wreszcie jakąś broń, jest nią drewniana maczuga, moment nieuwagi i zostaje oszołomiony, potem już tylko gorzej. Aquarius związał go siecią a przez oszołomienie sturlał się z powrotem do wody. W tym czasie wodnik także ruszył na poszukiwania broni, trafiła mu się proca, co teraz zrobi? Jokerowi powoli wraca świadomość..
Lugia zabiera ile się da do plecaka i mknie do następnej lokalizacji. Zostaje jednak trafiona miotaczem promieni i zmuszona była do rozdarcia lewej nogawki. Noga mocno krwawi, ale udało ci się oddalić na większą odległość od uczestników. Shadic znika z plecakami w wytworzonej przez jego pokemona zamieci. Niedaleko pul startowych trwa jednak zażarta walka. Makrosek nakazał pokemonowi atak, trafił on jednak na odpowiedz Ducklett'a. Zamieć trochę zamieszała, nie widać przez chwilę obu uczestników. Decydują się na ucieczkę, Liriodendron ma jednak tą swoją dzidę, a makroskowi pozostaje cieszyć się że jeszcze żyje po tak nieudanym początku.Dopiero teraz zauważyłem Lizzy, pojawiła się znikąd choć ktoś musiał ewidentnie pomóc makroskowi. Staje ona teraz przed ciężkim wyborem, mieszać się bezpośrednio w walkę przy namiocie czy wziąć nogi za pas i pomyśleć później o bardziej zdecydowanych ruchach.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 15:45

Niech by to szlag! Przeklęty Dragonair i ten jego Miotacz Płomieni! Niech, że go coś w przyszłości zamrozi!
- Kuso.. - warknęłam pod nosem. Muszę jak najszybciej się stąd zmyć inaczej nie skończy się na krwawiącej nodze. Dobrze, że przynajmniej oddaliłam się od tej zgrai, która cały czas by ze sobą walczyła. Jasne. Każdy chce, żeby to się jak najszybciej zakończyło, ale pierwszego dnia raczej wam się nie uda pozabijać co do joty. Organizatorzy na pewno by na to nie pozwolili. W końcu, co to by było za widowisko gdyby wszyscy zginęli pierwszego dnia?
Tak więc kuśtykałam jak najdalej od nich. Szłam w pierwszym lepszym kierunku jaki wpadł mi do głowy. Czyli w kierunku Południowym. Co prawda nie mam bladego pojęcia co tam jest.. Ale, w każdym razie im dalej od nich tym lepiej dla mnie. Poza tym muszę znaleźć jakieś bandaże inaczej się wykrwawię lub wedrze się zakażenie.. A to drugie jest o wiele gorsze. Mogę jedynie liczyć, że w plecaku będzie coś co mi się w tym momencie przyda. Właśnie! Muszę sprawdzić, co ja tak w ogóle zachomikowałam. Najlepiej byłoby to zrobić na spokojnie gdzieś dalej.. Najlepiej w innej lokacji. Chociaż, i teraz jestem od nich całkiem oddalona. Mimo wszystko kuśtykającą ofiarę losu będzie łatwo dogonić.. Zostawiam więc sprawdzanie zawartości plecaka na później.
- Sneasel. Weź ten plecak i gnaj Szybkim Atakiem w kierunku Południowym. - powiedziałam do niego. Bez bagażu będzie mi łatwiej iść, a w razie czego przeciwnicy nie dostaną moich rzeczy..
- Jeśli poczujesz, że jest bezpiecznie znajdź jakąś kryjówkę o ile będzie to możliwe, i jeśli takową znajdziesz pokażesz mi gdzie jest. Będę cały czas za tobą. Sam widzisz, że nie mogę zbyt szybko iść.. - może i nie mogę. Ale się postaram!
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 18:52

- Butterfree użyj na Jokerze Trującego proszku a potem Strzału siecią by zakleić mu buzię i nos. Potem jeszcze jedno na ręcę by się nie uwalnił - mówię jednocześnie strzelając z procy w Buizela. Potem szukam oszczepu i dobijam przeciwnika przerzywając mu łep. Następne co zrobię to zabiorę łuk i zastrzelę każdego kto do mnie się zbliży wcześniej nakazując motylkowi uzycia na potencjalnych rywalach Siły umysłu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 18:54

Wracam się do mojego sojusznika i osłaniam go przed atakami przeciwnikow nakazując Ducklettowi atakowanie wszystkiego co do nas przylezie Zamiecią a sam stoję na straży z oszczepem. Gdyby plan Aquy nie powiódł się co do Jokera rzucam w niego oszczepem i nakazuję Ducklettowi zamieć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Róg obfitości]
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Zachodnie góry]
» Arena [Północna pustynia]
» Arena [Połuniowe ruiny]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: