PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Róg obfitości]

Go down 
+4
Shadic
Joker
LugiaFly
Kolonista
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyPon 14 Kwi 2014, 17:21

Czym dalej podążałeś, tym bardziej zdawałeś sobie sprawę, że jest coś nie tak (makrosek), dzianie proszków pozostawionych przez Motyla dawały o sobie znać. Z kąt te proszki? Gdy inni uczestnicy podążali w swoich kierunkach, wtedy Aqua rozstawił pułapkę w postaci różnych prochów. Kiedy przeciwnicy do Ciebie dobiegli, nie było już nic do zrobienia. Leżałeś martwy na ziemi. Na ich miejscu bym się tam nie zbliżał, wiatr może zwiać tę zabójcza broń wprost na nich.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyPon 14 Kwi 2014, 18:02

Cichutko zajęłam swoje nowe miejsce... Zapewne organizatorzy chcieli by te Igrzyska stały się nieco ciekawsze. W końcu po co patrzyć na ludzi, którzy to mają się całkiem dobrze. Potrzebna tu akcja.. Lejąca się krew.. A nie, nuda!
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyPon 14 Kwi 2014, 22:49

Zacząłem biegnąć w stronę rogu z zatrutą strzałą na łuku.
- Butterfree, Podmuch wiatru, skieruj pyłki w lokacje poboczne, może nawet na przeciwników gdy ich zobaczysz a potem wróc do mnie i przenieś mnie na wyspę z rogiem!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyPon 14 Kwi 2014, 22:52

- Ducklett, pomóż Butterfree przy pomocy Odmglenia a potem zrób to samo co motylek dla mnie! - Krzyknąłem. Musieliśmy działać podobnie jak to zespół. Cały czas w pogotowiu miałem oszczep by zadźgać potencjalnych napastników.
Gdy ujrzałem na horyzoncie Lugię postanowiłem ją zaatakować - Ducklett, Zamieć na tą laskę!


Jak chcesz zaatakować lugie, skoro nie wiesz w jakim konkretnie miejscu się znajduje?

Po prostu atakuje granice jej lokacji z naszą.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyWto 15 Kwi 2014, 21:55

Wszystko dookoła zaczęło drgać, potężne ataki waszych pokemonów poniszczyły sporo drzew i wszystko co miała znajdować się w okolicy, ale nikogo tam nie było. W pewnej chwili z okolic rogu obfitości wystrzelił toś strzałę, trafiła ona w udo Aque, nie jest to jednak śmiertelne uderzenie. Po chwili nadleciała kolejna strzała, ale tym razem nie doleciała do celu, odległość była zbyt duża. Przeciwnik nagle wyparował, pociski już nie leciały w waszą stronę, tylko gdzie jest wróg? Rozglądając się zauważyliście kulę ognia wystrzeloną z pobocznej lokalizacji (góry). Co tam się wyprawia?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 26
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyWto 15 Kwi 2014, 22:23

Ogniste kule? Co to ma do diaska być? Jedynym pozostałym przy życiu nie licząc tych tutaj jest Shadic.. Zaraz.. W takim razie to wyjaśnia, kto tym strzela. Pewnie jego Dragonair się bawi..
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyWto 15 Kwi 2014, 23:01

- Padnij! - krzyknąłem i rzuciłem się na płacha na ziemię przygniatając jednocześnie swojego motyla do ziemi. Następnie wyjąłem sobie strzałę z nogi i zatamowałem krwotok bandażem. Potem założyć postanowiłem maść na leczenie ran - Butterfree, Strzał siecią, zawiń mi dokładnie nogę.
Gdy tylko opatrunek był gotowy postanowiłem polecieć na motylu do rogu. Tam byłem bardziej bezpieczny.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyWto 15 Kwi 2014, 23:04

Padłem na ziemię tak jak nakazał Aqua i nakazałem kaczuszce unik. Potem wydałem rozkaz wykonania ataku Zamieci by osłonić nas i sprawić, że będziemy niewidoczni. Potem biegnę do rogu i przelatuję nad fosą na Ducklettcie. Gdyby ktoś chciał mnie bądx mojego sojusznika zaatakować dźgam oszczepem.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptySro 16 Kwi 2014, 22:58

Sojusz padł na ziemię, w tym samym czasie poke-kaczka wytworzyła potężną zamieć i przez pewien okres czasu byliście bezpieczni, jednak zaczęła się ofensywa. Obaj ruszyliście w stronę rogu, Liriodendronowi udało się tam dotrzeć w niespełna kilka minut, jednak Aqua leciał powoli razem ze swoim Butterfree, nieoczekiwanie w jego kierunku poszybowała kolejna strzała, nie udało Ci się jej uniknąć i trafiła cię ona prosto w czaszę. Runąłeś na ziemie i nie było już dla ciebie ratunku. Ostatnim słowem jakie instynktownie wykrzyczałeś było: Róg! Ona jest gdzieś w rogu! W Lirio całą nadzieja, staje w szranki z uzbrojoną w miecz i łuk Lugią. Tak w ogóle, gdzie się podział shadic?
Powrót do góry Go down
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 EmptyCzw 17 Kwi 2014, 15:01

Chwyciłem pierwszą lepszą tarczę bacznie obserwując to co się dzieje wokół by niechcący nie oberwać.
- Ducklett, plecami do siebie, gdy zobaczysz jakiś ruch zaatakuj Zamiecią! - rzekłem wyraźnie do kaczuszki i zacząłem szukać morderczyni mojego partnera. Zrobię z niej ludzki szaszłyk gdy tylko pojawi przy pomocy oszczepu. Gdyby jednak strzeliła z łuku bronię się tarczą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Róg obfitości]
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Zachodnie góry]
» Arena [Północna pustynia]
» Arena [Połuniowe ruiny]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: