PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podróż Catherine

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 12:43

Pierwsza kula cienia nie trafiła, jednak po trafieniu piaskiem ruchy pokemona stały się bardzo chaotyczne. Tak, jakby chciał uciec, jednak nie wiedział, w którym kierunku powinien biec. Przypadkiem wpadł na Aipom podczas tworzenia kuli cienia, co spowodowało obrażenia również dla niej. Jeżeli planujesz złapać pokemona możesz to zobić teraz, jest już wystarczająco osłabiony
Aipom 60
VS
Shinx 35
Powrót do góry Go down
Marvel




Liczba postów : 61
Join date : 12/06/2015

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 12:47

Pokeball w dłoni. Głęboki wdech i wydech... Starałam się opanować nerwy. Nie mogłam zmarnować takiej okazji. Moja pierwsza walka musiała zakończyć się powodzeniem! Okej. Rzuciłam. Starałam się zrobić to jak najszybciej i najpewniej; musiałam trafić. Przynajmniej bardzo tego chciałam... Gdyby rzut się nie powiódł wykonałam kolejny.
Czekałam na decyzje mechanizmu.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 13:25

Początkowo ball upadł na ziemię i pokiwał się pare razy. Jednak gdy nastąpił ten najbardziej dramatyczny moment niepewności gdy ruchy ustały, to napięcie szybko opadło gdy kula wydała ten specyficzny dźwięk. Tak, udało ci się go złapać, teraz pozostało go/zeskanować pokedexem
Powrót do góry Go down
Marvel




Liczba postów : 61
Join date : 12/06/2015

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 13:29

Chwyciłam balla. Przez chwilę mu się przyglądałam... Mój pierwszy złapany pokemon. Powinnam tę chwilę uwiecznić, ale nie miałam ze sobą PokePhone'a s. 23. Matka kupiła mi go na czternaste urodziny, a ja po prostu zapomniałam! No cóż... Istniały już PokePhony 53, więc mój był przy nich gniotem. Kwestia przyzwyczajenia!
Schowałam czerwono-białą kulkę. Odwróciłam się w stronę Aipom poysłając jej uśmiech.
- Wypuszczę cię w mieście - odesłałam ją do balla. A potem ruszyłam w kierunku miasta...
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 16:31

No i po pewnym czasie dotarłaś do Jubilife City. Glówną cechą, która je wyróżniała było to, że wszystko wydawało się takie nowoczesne.. Wszystkie budynki zbudowane są głównie z metalu i szkła, nie widać żadnych drewnianych budynków pomiędzy nimi. Możesz teraz udać się w dalszą podróż albo zatrzymać się w mieście by pozwiedzać i odpocząć.
Powrót do góry Go down
Marvel




Liczba postów : 61
Join date : 12/06/2015

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 16:46

Dopiero, co zaczęłam podróż! Nie zamierzałam skończyć na tym dnia... Wiedziałam tyle, że zostanę w Jubilife na jakiś czas. Potem ruszę dalej, by zdobywać odznaki... teoretycznie bardziej ciągnęło mnie do pokazów, ale jeśli chciałam pokonać brata musiałam iść w kierunku trenerki.
Skierowałam się do Poke Centrum. Jeśli udało mi się tam dojść dałam Siostrze Joy swoje pokemony. Kiedy(i o ile) mi je oddała wyszłam z budynku wypuszczając swoje stworki. Pierwsze, co chciałam zrobić to zaprzyjaźnić się z Shinxem i zapoznać go z Aipom.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 16:55

Trafienie do Centrum Pokemon trudne nie było, jednak oczekując na swoje pokemony trochę się nudziłaś, bo trwało to około dwie godziny. Gdy tylko wypuściłaś stworki Aipom próbował "zarazić" swoim entuzjazmem Shinxa, jednak on się bał i uciekł pod najbliższą ławkę. Powinnaś za nim pobiec, bo w tak dużym i ruchliwym mieście ten malec może się zgubić. Przypominam także, że jeszcze go nie zeskanowałaś pokedexem.
Powrót do góry Go down
Marvel




Liczba postów : 61
Join date : 12/06/2015

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 16:59

Od razu ruszyłam za nowym nabytkiem. Nie mogłam go zgubić! To byłaby jakaś tragedia... Co prawda miałam przeznaczony dla niego pokeball, jednak wśród tak wielu pokemonów nie byłabym w stanie dobrze wycelować.
Kiedy znalazłam się obok ławki natychmiast zeskanowałam(o ile jeszcze tam był) stworka pokedexem. Nie wiedziałam o nim właściwie niczego... Jakie znał ataki, jaką miał zdolność... No cóż. Trzeba się poznać.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 17:26

Pokemon stał chwilę spokojnie, by po chwili spróbować ucieczki.. Tym razem jednak wpadł na kosz na śmieci.. I chyba nabił sobie lekkiego guza
Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Shinx [color=red]M[/color]
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-zXpKzwV5QWE/VoGoCYiNd6I/AAAAAAAAIfQ/_y75CoQ0xSQ/w800-h800/Shinx.jpg[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b][color=Gold][b] ELEKTRYCZNY[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Shinx[/u]-(15 lvl)->Luxlo-(30 lvl)->Luxray
[b]Obecne Ataki:[/b] Pchnięcie (Tackle) | Chytre Spojrzenie (Leer)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Pokemon złapany przez Catherine podczas pierwszego dnia podróży. Pokemon jest dość strachliwy i możliwe, że początkowo nie będzie chciał walczyć.
[b]Zdolność:[/b] Rywalizacja (Rivalry) - Zwiększa Atak gdy przeciwnik ma tę samą płeć lub zmniejsza gdy przeciwną
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Droga z Alamos do Jubilife
[b]Ball:[/b] Pokeball
Powrót do góry Go down
Marvel




Liczba postów : 61
Join date : 12/06/2015

Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 EmptyNie 06 Lis 2016, 18:01

- O matko - złapałam się za głowę. Schowałam Pokedex podchodząc do kota i biorąc go ostrożnie na ręce. W ten sposób, żeby nie zdołał mi uciec... Musiałam go niańczyć... Ale gdybym go ewoulowała mógłby stać się jednym z silniejszych stworów w mojej drużynie. Liczyła ona dwa pokemony... No cóż. - W porządku Shinx. Chciałbyś potrenować? - rozejrzałam się w poszukiwaniu trenerów. Gdybym takiego znalazła poszłabym w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podróż Catherine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż Catherine   Podróż Catherine - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podróż Catherine
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Podróż w nieznane
» Joker i podróż ku piekielnemu wulkanowi
» Catherine
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto
» Catherine Williams

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: