PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptySro 01 Lip 2015, 15:30

Twoja taktyka była dobra. W tej rundzie wystąpiła równa naparzanka atakami i obie strony nieźle ucierpiały. Przeciwnicy nie zdołali utrzymać swojej przewagi a pod koniec rundy Glalie został uśpiony i zaczął dryfować wśród lodowców z niebezpiecznymi atakami. Każda próba zaatakowania go może skończyć się tragicznie.

Shellos 65% HP
Glalie 75% HP
vs
Gastly 80% HP
Buizel 75% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptySro 01 Lip 2015, 22:39

-Wspaniale! O to chodziło! Teraz słuchajcie! Buizel zaatakuj falą i zmyj obu przeciwników. Potem powtórz atak fala i spróbuj użyć na niej Gradu. Może uda cie się ją zamrozić. Gastly! Ty zanim Buizel zaatakuje falą użyj kuli cienia na obu stworkach. Gdy poleci druga fala od razu po jej opadnięciu użyj nocnego cienia, również na obu. Buizel nie zostawaj w tym czasie obojętna, atakuj ciosem dźwiękowym cały czas na zmianę raz tego raz tego. Nie zapominajcie o unikach. Jeśli uda ci się zamrozić falę to chowajcie się za nią ale z dystansu aby nie zostać trafionym przez podwójny atak. Jeśli któryś z przeciwników zaatakuje waszego partnera to go obrońcie własnym atakiem. Liczę na was! Ruszajcie!
(Jeśli utrzymają dobrą pozycję i nie zapomną o współpracy to będzie dobrze. Wieżę w nich)

_____________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptyCzw 02 Lip 2015, 15:24

Fala okazała się chybionym pomysłem. Kiedy zbliżyła się do "bomb" one wybuchły raniąc najbardziej Glaliego, uwalniając go ze snu, i odrzuciło wszystkie stworki na brzegi areny. Jako pierwszy ocknął się lodowy stworek i zamroził Buizel Lodowym promieniem. Twój Gastly za to dołożył Shellosowi, który nie był w stanie atakować w tej rundzie.

Shellos 15% HP
Glalie 35% HP
vs
Gastly 50% HP
Buizel 40% HP zamrożony 1/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptyCzw 02 Lip 2015, 22:58

-Dobra Gastly Musisz przez chwilę sobie radzić sam. Spróbuj Wykończyć Shellosa. Zrób tak! Zaatakuj Glalie'a kula cienia i od razu po tym zaatakuj tą kulę cienia Nocnym cieniem aby wybuchła przed Glalie'em. W ten sposób może uda nam się go zdezorientować. Od razu po ataku na Glalie'a przejdź w atak na Shellos'a Kula cienia! Nie daj się zaskoczyć Glalie'owi. To silny pokemon i może cię zamrozić a wtedy będzie po walce! Buizel jesteś zamrożona ale wiem że mnie słyszysz! Spróbuj atakować lód który cię zamroził falą dźwiękową aż się całkowicie nie rozkruszy. Jeśli ci się to uda to przejdź od razu do ataku falą w obu przeciwników łącz swój atak falą dźwiękową z kulą cienia Gastly'ego. To że jesteś zamrożona nie znaczy że przegrałaś! Walcz do końca. Nie zostawiaj Gastly'ego samego!


________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptySob 04 Lip 2015, 11:04

Zaraz po tym jak Twój stworek zaatakował Kulą cienia Shellos odpowiedział Falą. Duchowy atak trafił Glaliego a Nocny cień naładował falę mroczną aurą, która zaatakowała obydwa Twoje stworki wzmożonymi obrażeniami. Kolejna Kula Cienia dotknęła biednego ślimaczka. Buizel tkwiła dalej w swojej lodowej osłonie. Nie mogła ruszyć ogonem więc Cios dźwiękowy nie wchodził w grę.

Shellos 5% HP
Glalie 25% HP
vs
Gastly 30% HP
Buizel 25% HP zamrożony 2/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptySob 04 Lip 2015, 21:48

-Mam pomysł! Gastly musisz za wszelką cenę uwolnić Buizel! Atakuj lód który ja zamroził kulą cienia tak aby nie zranić samej Buizel! Uważaj na przeciwników, ale pamiętaj na razie najważniejsza jest Buizel! Unikaj ataków rywali i jak potrzeba to schowaj się za zamrożoną Buizel! Tylko pamiętaj ona musi przeżyć! Buizel gdy Gastly uwolni cię wystarczająco abyś zaatakowała fala nie zastanawiaj się! Od razu atakuj. Daj Gastly'emu znak że atakujesz a wtedy ty Gastly naładuj tą fala nocnym cieniem! Gdy fala upadnie szybko przejdźcie do ataku kolejno Shellos'a a potem Glalie'a! Kulą cienia i ciosem dźwiękowym! Dalej musicie współpracować! Wieżę w was i wiem że dacie radę ich pokonać jesteśmy tak blisko! DALEJ, TA RUNDA BĘDZIE OSTATNIĄ!
______________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptySob 04 Lip 2015, 22:21

Atakowanie własnego stworka nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Owszem, lód powoli pękał, ale łasica też obrywała atakami od ducha. Przeciwnicy też nie bali się dołożyć swoich 5 groszy i tak Buizel zemdlała. Lód stopniał, mogłeś ją zawrócić do balla. Gastly'iemu udało się pokonać Shellosa Kulą Cienia i tak zostało ich dwóch na arenie. Twój duszek i lodowy Glalie.

Glalie 25% HP
vs
Gastly 30% HP

Gastly +1.5 lvl.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptyPon 06 Lip 2015, 13:22

Chowam Buizel do pokeballa. -Przepraszam, obrałem złą strategię, ale dzielnie walczyłaś i na pewno następnym razem cię nie zawiodę.
(Kurcze co by tu zrobić. Hmmmmm. Chyba mam pomysł ale może się okazać ryzykowny i głupi)
- Gastly mam lekko szalony pomysł jak zagrać! Pamiętasz jak strzeliłeś w swoją kulę cienia nocnym cieniem? Powtórz ten atak tylko z większego dystansu. Odejdź jak najdalej od Glalie'a i wykonaj ten manewr z eksplozją. Gdy fala uderzenia trafi przeciwnika szybko się do niego zbliż i zanim zdąży się ocknąć spróbuj go uśpić. Jeśli ci się uda atakuj nocnym cieniem w rywala. Buizel padła i to przez moja głupotę. Ten plan też jest łupi ale może się udać. Wieżę że dasz radę. 1 na 1. Ostatnie starcie. RUSZAJ!

___________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptyPon 06 Lip 2015, 16:36

Kula cienia pomknęła na przeciwnika. Ten nie był dłużny i zaatakował Ukrytą siła, która zablokowała duchowy atak. To z kolei spowodowało, ze nie udała się Twoja taktyka. Nocny cień mimo to dosięgnął przeciwnika a Twojego stworka dosięgnął Lodowy promień. Oba Pokemony z końcem rundy były bardzo wyczerpane, ale dalej trzymały się "na nogach".

Glalie 15% HP
vs
Gastly 20% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 EmptyPon 06 Lip 2015, 22:46

(Kurcze kończą mi się pomysły. Nie wiem co robić. Wiem tylko że jeśli szybko czegoś nie wymyślę to przegramy)-Myślę
- Gastly spróbuj powtórzyć taktykę tym razem trochę inaczej. Zaatakuj 2 pod rząd tą eksplozją kuli cienia i nocnego cienia. Pierwszy atak powinien zmylić przeciwnika, a drugi celnie go trafić. Pamiętaj najpierw zaatakuj kula cienia, a gdy ta będzie wystarczająco blisko przeciwnika strzel w kulę nocnym cieniem. Zaatakuj tak 2 szybkie razy aby nie było dużego odstępu czasowego między tymi atakami.
(Jeśli dobrze poćwiczymy ten ruch to może być przydatna taktyka na pokazy. Ale najpierw muszę wygrać tą walkę. Przyda mi się nowy pokemon w drużynie, Najlepiej typu ognistego lub latającego.)

____________________________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: