PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyNie 07 Cze 2015, 11:38

- Dobry wieczór - rzekła recepcjonistka - jeżeli bierze pan udział w zawodach to opłaty nie będą konieczne. Proszę wypełnić tylko to zgłoszenie - mówiąc to podała Ci formularz - na początek będzie pan musiał zmierzyć się w pojedynku z dwoma osobami z rezydencji. Po pokonaniu ich zostanie pan wpisany do turnieju, którego zwycięzcy będą mogli wejść do ogrodu. Dzisiaj walka z eliminatorami a jutro turniej, zgadza się pan na taki tok rzeczy? Jeżeli tak to proszę wypełnić formularz i udać się z nim po schodach do pokoju numer 6.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyNie 07 Cze 2015, 21:17

- Interesujące. Jakby nie patrzeć to może być ciekawy egzamin naszej siły. Z chęcią wezmę udział, poproszę owy formularz. A i jeszcze jedno czy jest tu miejsce gdzie mogę wyleczyć moje pokemony ponieważ niedawno dwa z nich stoczyły między sobą walkę i są trochę zmęczone?
(Jestem ciekaw czy ci przeciwnicy maja silne pokemony i jakiego typu. Obym tylko nie zawiódł Gastly'ego, Buizel i Meditie'a)- Myślę
(Biorę formularz i wypełniam go po czym idę do danego pokoju)
- Meditite, Buizel pokażcie się!
(Wypuszczam pokemony z Balli)
-Dzisiaj są zawody musimy trochę poćwiczyć nowe ruchy i taktyki. Jesteście na to gotowi?


_______________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyNie 07 Cze 2015, 22:29

- Leczeniem zajmą się w pokoju 6 - rzekła dziewczyna na odchodnym.
Ty natomiast wdrapałeś się po schodach na górę. Dosyć liczne grupy trenerów okupowały to piętro. Tutaj tak samo jak na dole wystrój wyglądał bogato. Zauważyłeś też kamery zamontowane tu i ówdzie. Po wejściu do pokoju ukazała Ci się mała sala do walki. Na lewo stały różne napoje leczące Pokemony a na wprost dziewczyna w stroju pokojówki. Twoje Pokemony były chętne do walki.
- Daj znać kiedy tylko będziesz gotowy - rzekła dziewczyna obracając LuxuryBall na palcu jak piłkę od koszykówki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyPon 08 Cze 2015, 21:14

-Pewna siebie. To dobrze walka będzie naprawdę interesująca. Tylko którego zz moich wojowników wybrać?
(Najpierw wypadało by sprawdzić jej pokemony i dowiedzieć się jak silne są. Hmmmmm tylko kim to sprawdzić?........ WIEM!)
-Meditite maluchu liczę na ciebie. to twoja pierwsza walka, a ty jesteś jeszcze młody ale wieżę w twoje umiejętności. A i jeszcze jedno podczas tej walki spróbujemy się nauczyć nowego ataku. Podwójny kopniak (Double Kick). Po prostu postaraj się wyskoczyć i uderzyć z całej siły w przeciwnika za pomocą najpierw jednej nogi a po tym od razu dowal drugą. Rozumiesz?
- Dobra jesteśmy gotowi! Ja wystawiam Meditite'a, teraz ty wybieraj!


___________________________________


Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyPon 08 Cze 2015, 21:51

Meditite wysłuchał c asz do powiedzenia po czym pokręcił głową z geście, że nie rozumie. Nic dziwnego, ten gatunek Pokemona nie był w stanie nauczyć się ataku Podwójnego kopnięcia w żaden sposób. Stanął mimo to dzielnie do walki. Przeciwniczka podrzuciła balla w powietrze a z jego wnętrza wyszedł Clefairy.
- Zaczynaj! - krzyknęła a jej stworek przygotował się na komendy od swojej trenerki.

Meditite 100% HP
vs
Clefairy 100% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyWto 09 Cze 2015, 17:38

-Kurcze czyli nowy atak odpada. No nic muszę pomyśleć jakby tu dobrze pokierować Meditite'm?
(Rany nie jestem na dobrzej pozycji. Mój Meditite jest jeszcze za młody na walki. Ma tylko 2 ataki. Szkoda że nie wiem jak doświadczony jest ten Clefairy. Musze zaryzykować tą strategia. Jeśli się uda to mogę załatwić jednym uderzeniem...... ale jak nie to nie będzie za dobrze.)
- Ok Meditite Użyj czekania a gdy trafi cię 3 razy oddaj jej z szybkim uderzeniem.
- Nie jestem pewnym siebie trenerem ale bądź łaskawa dla Meditite'a
(Uśmiecham się do trenerki)


_____________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptyWto 09 Cze 2015, 19:28

Przeciwniczka nakazała użyć swojemu  Pokemonowi Oślepiającego Blasku. Trzykrotnie. Atak ten jest bardzo dobry przeciwko walczącym stworkom. Dał on jej niebywała przewagę. Atak Czekania oczywiście wyrządził szkody z podwojoną siła i szybko wyszedłeś na prowadzenie. Musisz jednak popracować nad strategią bo drugi raz to samo nie wyjdzie.

Clefairy 10% HP
vs
Meditite 55 % HP


Ostatnio zmieniony przez Vaphel dnia Sro 10 Cze 2015, 15:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptySro 10 Cze 2015, 15:08

(Nie chcę pouczać Mistrza Gry ale z tego co wiem to czekanie (Bide) Zbiera w sobie wszystkie uderzenia przeciwnika i oddaję z dwukrotnymi obrażeniami Więc Clefairy powinna mieć mniej życia ode mnie. Jeśli sie mylę to wybacz ale po prostu musiałem wiedzieć o tym ataku na przyszłość)
______________________________________________________________________________________

- Kurcze średnio to wyszło dobra Meditite podczas następnego jej ataku zrób szybki unik na lewo Wyskocz i spróbuj Użyć salto ciosu (Hi Jump Kick). Poprostu wyskocz i zaatakuj Clefairy z całej siły kolanem spadając na nią. Jeśli ci się nie uda to od razu użyj wykrycia (Detect) aby zablokowac jej atak!
(Jeśli dobrze pójdzie to Meditite nauczy sie ataku typu walczącego, lecz jeśli nie trafi to będzie źle)- Myślę
-Dobra Meditite Wieżę w ciebie atakuj, RUSZAJ!


_________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptySro 10 Cze 2015, 16:11

Moja skucha.
Nie próbuj używać ataków, które stworek poznaje na wyższym poziomie niż obecnie jest. Level jest jak stopień wtajemniczenia. Mówi nie tylko o sile stworka, ale też o gotowości do użycia konkretnych ataków.
______________________________________________________________________
Twój stworek wyskoczył w powietrze i spadając na przeciwnika użył Wykrycia. Pozwoliło mu to na unik przed Oślepiającym blaskiem. Niestety następny tego rodzaju atak trafił już w Twojego stworka bardzo nieładnie go raniąc. Przeciwniczka wie co robi i albo Twój stworek pozna szybko jakiś atak (polecam zakup TM/MT/HM albo będziesz musiał wymyślić jakieś super zastosowanie Czekania.

Clefairy 10% HP
vs
Meditite 40% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 EmptySro 10 Cze 2015, 19:47

- Kurczę, Kurcze Jakby dobrze rozegrać jeszcze jeden atak czkania (Bide) \. Ma tak mało życia. Musimy ja pokonać.
(Jeśli źle wyczuje czekanie (Bide)to automatycznie przegrywam tą walkę. Tylko jakby tu zagrać, jak zagrać?)- Myślę
-Dobra ryzykujemy Meditite Użyj czekania (Bide) po dwóch jej atakach Nie zastanawiając się gdy będzie blisko, natychmiast jej oddaj z pełna mącą! Wieże w ciebie mały dasz rade!
(Łapię się za krzyż na piersi i wydaję Meditie'owi komendę)
(Da rade,Da rade,Da rade,Da rade. To silny pokemon na pewno sobie poradzi. Wytrzyma wieżę w niego)- Myślę


________________________________________
Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: