PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyWto 16 Cze 2015, 18:48

Lokaj tylko uśmiechnął się pod nosem. Potem wydał komendę do ostatecznego Słonecznego Promienia. Houndour zaczął się skupiać w sobie po czym wystrzelił śmiercionośny atak. W tym samym czasie Buizel uderzyła przeciwnika błotem. Obydwa stworki padły omdlałe.
- Cóz, jest remis, ale to oznacza, zę pokonałeś mojego Pokemona. Przechodzisz dalej - rzekł lokaj i wyszedł ze swoim Houndourem. Na arenę wkroczyła po nim panienka w rózowej zwiewnej sukience i kapeluszu a także drogich pantofelkach.
- Jestem dziedziczką tego domu i Twoim ostatnim przeciwnikiem przed turniejem. Pokaż na co się stać - powiedziała po czym wypuściła swojego Roserade.

+1lvl dla Buizel.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyWto 16 Cze 2015, 19:15

jakbyś mógł mi trochę opisać arenę na której walczę byłbym wdzięczny Smile

____________________________________________

-Roserade. Boże to będzie trudna walka! Gastly nadszedł twój czas jesteś gotów?
(na pewno stoczyła nie jedna walkę z trenerami lepszymi ode mnie. Jaka strategię obrać? Co zrobić? Czym atakować? Matko nie mam pojęcia. Obym tylko nie zawiódł Gastly'ego)-Myślę
- Dom piękny jak dziedziczka. Ale cóż nie licz na fory z powodu twojej urody, kopciuszku!
- Ok Gastly to pokemon typu trawiastego więc wątpię żeby miał jakieś ataki fizyczne (Normalne\Walczące) ale jeśli t\ma to możemy się ich nie bać bo na ciebie nie działają-Muwię po cichu do Gastly'ego
- ok zróbmy tak uważaj na każdy jego atak. Nie zapominaj o unikach i gracji w końcu trenujemy do pokazów. Zacznij od złośliwości (Spite) po czym gdy się do ciebie zbliży zaatakuj hipnozą (Hypnosis) a gdy go uśpisz atakuj cały czas lizaniem. Wykorzystuj to że ty się unosisz i manewruj po całej arenie może to da ci jakąś przewagę w unikach. Kto wie?
-Dobra strategie mamy a teraz ruszaj!
- My jesteśmy gotowi a co z tobą kopciuszku?

________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyWto 16 Cze 2015, 22:04

Arena to wyłożona drewnianymi, równo ułożonymi panelami sala. Nie można o niej dużo więc powiedzieć. Ma ściany pomalowane na karminowo i biały sufit a na nim pod osłonami lampy. Za Tobą i dziewczyną są drzwi. Po bokach antresole. Po lewej stronie za osłonami medykamenty.
Roserade użył na początku Słonecznego dnia. Wyrzucił świecącą kulę w powietrze podobnie jak Buizel tworząc grad i na arenie zrobiło się nieprzyjemnie jasno. Gastly wystraszył się i zrezygnował z atakowania Złośliwością. Potem Roserade użył Kuli pogodowej, która zmieniła typ na ogień. Gastly oberwał ale odpowiedział Hipnozą. Potem kwiatek oberwał dwa razy Lizaniem i obudził się na koniec kolejki.

Gastly 90% HP
vs
Roserade 80% HP

Ostre słońce 1/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 15:17

-Dobrze Gastly, tak trzymaj! Nie bój się słońca, spróbuj zaatakować jeszcze raz złośliwością (Spite) żeby go zdenerwować. Pamiętaj o zwinnych i szybkich unikach przed jego atakami. Jeśli uda ci się użyć złośliwości (Spite) to powtórz strategie z hipnozą (Hypnosis) i lizaniem (Lick) może uda się ci go uśpić na trochę dłużej!
(Kurcze trochę słabo bo Gastly zadaję obrażenia tylko jednym ze swoich ruchów. Reszta to ataki statystyczne, czyli musimy polegać na hipnozie, lizaniu i złośliwości ponieważ nieprzyjemne spojrzenie za bardzo nam się nie przyda)- Myślę

__________________________________________

Kartqa Postaci , Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:05

Złośliwość podziałała. Roserade został wytrącony ze skupienia i nie trafił swoją ognistą Kulą pogodową. Potem został uśpiony i wielokrotnie zaatakowany lizaniem. Na jego nieszczęście gdy przyszło do końca kolejki dalej spał. To była szansa na pokonanie go lub przynajmniej zdobycie przewagi, której przeciwnik nie zdoła odbudować.

Gastly 90% HP
vs
Roserade 50% HP Śpi.

Ostre słońce 2/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:24

- Fantastycznie Gastly atakuj cały czas lizaniem (Lick) a może to będzie najłatwiejsza walka dzisiaj!
(Na pewno po tej walce muszę kupić jakieś TM dla Meditite'a i Gastly'ego. Przydadzą się potem)-Myślę
- Gastly pamiętaj liż go jakby to był lizak jeśli się obudzi to darujemy sobie hipnozę i przejdziemy w klasyczny atak. Spróbuj wybić go z równowagi złośliwością (Spite) po czym atakować lizaniem (Lick). Jesteśmy na dobrej pozycji dasz rade!
- No dalej kopciuszku bo zacznę cię nazywać śpiącą królewną! - Krzyczę do dziedziczki
(Mam nadzieje że się nie zdenerwuję)

_________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:38

Nie minęła dłuższa chwila i wygraliście tą walkę. Dziewczyna zawróciła swoją roślinkę do balla wcześniej ją lecząc.
Gastly +2lvl
- Ok, łap klucz - mówiąc to dziewczyna rzuciła Ci kluczyk z zawieszką z drewna z numerem 36 - to między innymi Twój pokój na najbliższa noc. Ulecz Pokemony. Jutro staniesz razem z siódemką innych trenerów do mini turnieju. Dwóch najlepszych wejdzie do ogrodu złapać jednego Pokemona a najlepszy otrzyma poza tym inną nagrodę: do wyboru Rzadko spotykany cukierek (Rare Candy), TM/HM/MT lub przedmiot ewolucji. Miłej nocy życzę.
Po tych słowach dziewczyna się ulotniła a Gastly przytulił się do Ciebie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:48

- Taaak!!! Świetnie Gastly jestem z ciebie dumny. Jesteś naprawdę silny i wytrwały. teraz musimy pójść was wyleczyć i najlepiej by było poszukać jakiegoś sklepu.
(Opuszczam arenę walki i udaję się do pokojówki aby uleczyć moje stworki, przy czym rozglądam się za jakimś sklepem)
- Przepraszam czy mógłbym ty uleczyć moje pokemony? (Podchodzę do pokojówki)
- I jeszcze pytanko. Czy jest tu jakiś sklep?
(Po uleczeniu moich pokemonów udaję się do danego sklepu. Bądź jeśli takowego nie ma idę do pokoju aby się umyć przebrać i poło0żyć spać)

____________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyPon 22 Cze 2015, 21:42

TM-y możesz kupić w markecie (taki dział na forum) i po prostu dopisać swoim stworkom ataki. Będą je od razu znały w grze.
____________________________________________
- Oczywiście - rzekła pokojówka i po pięciu minutach dostałeś swoje Pokemony z powrotem. Były w pełni sił i gotowe na jutrzejszy turniej.
- Niestety nie mamy tutaj żadnego sklepu, ale wydaje mi się, ze jeden z trenerów zameldowanych w pokoju numer 36 handlował róznymi przedmiotami trenerskimi. Proszę go spytać - odrzekła dziewczyna i życzyła Ci następnie spokojnej nocy.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 EmptyWto 23 Cze 2015, 14:29

-Dziękuję i do zobaczenia. (Uśmiechnąłem się do pokojówki która uleczyła moje Pokemony)
-No dobra Gastly tego trenera sobie darujemy i pójdziemy do pokoju gdyż już późno.
(Gdy wchodzę do pokoju przebieram się w jakieś ubrania do snu i wypuszczam moje stworki)
-Dobra wszyscy jutro czeka nas turniej i będziemy musieli dać z siebie wszystko. Świetnie się spisaliście w eliminacjach i liczę że następne walki będą równie wyśmienite jak te. A no i trzeba oczywiście pamiętać o tym aby atakować i unikać z gracją. W końcu startujemy w Konwentach.
Właśnie Buizel a jaka jest twoja decyzja? Również chcesz występować w pokazach, czy spodobała ci się poprzednia walka i chcesz walczyć w salach pokemon? Jakby nie patrzeć chyba można łączyć jedno z drugim w swojej podróży?
(Czekam na reakcję moich Pokemonów i odpowiedź Buizel i życzę im dobranoc po czym kładę się spać)

____________________________________________

Karta Pstaci, Koto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: