PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptySro 03 Cze 2015, 22:25

Stworki wymieniały się atakami. Raz obrywał przeciwnik a raz Twój duch. Gastly dość szybko rozpłynął się w półmroku i atakował niemal znienacka. Na koniec udało mu się uśpić przeciwnika Hipnozą i Buizel padł senny na brzegu bajora. To był dobry moment na rzucenie balla i złapanie wodnego stworka co wiązało się z przyłączeniem go do Twojego teamu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptyCzw 04 Cze 2015, 12:42

- Doskonale Gastly, brawo!
-(Tym razem cie mam maluchu.)- Myślę
-Poke Ball twoja kolej!! (Łapie się za krzyż na szyi i rzucam w śpiącego pokemona Ball'em)
- Gastly trzymaj kciuki (Taki żarcik Smile). Jestem z ciebie dumny, wykonałeś wszystko z taką dokładnością i perfekcją. Czuję że pokazy będą dosyć efektowne w naszym wykonaniu i z naszym zgraniem.


__________________________________
Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptyCzw 04 Cze 2015, 14:31

Ball poleciał w stronę wydry i zamknął ją w sobie. Kula chwilę drgała po czym Pokemon został złapany! Nowy stworek zawitał w Twojej drużynie. Pokedex pokazał Ci następujące dane:
Nazwa Pokemona: Buizel Ż
Gra Lawa Flamera - Page 2 418
Poziom: 4
Typ:Woda
Łańcuch ewolucji: Buizel-(26lvl)->Floatzel
Obecne Ataki: Grad (Hail), Chlapnięcie błotem (Mud-Slap), Wark (Growl), Cios dźwiękowy (Sonic Boom)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Buizel urodziła się na drodze 212 gdzie żyła sobie spokojnie aż do schwytania przez Lawa. Jest waleczny i często popada w konflikty z innymi Pokemonami z byle powodu.
Zdolność: Szybkie pływanie (Swift Swim) - Zwiększa szybkość użytkownika podczas ciężkiego deszczu.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Trasa 212- miejsce narodzin i schwytania.
Ball: Pokeball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Buizel [color=red]Ż[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/418.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 4
[b]Typ:[/b][color=dodgerblue][b]Woda[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Buizel[/u]-(26lvl)->Floatzel
[b]Obecne Ataki:[/b] Grad (Hail), Chlapnięcie błotem (Mud-Slap), Wark (Growl), Cios dźwiękowy (Sonic Boom)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Buizel urodziła się na drodze 212 gdzie żyła sobie spokojnie aż do schwytania przez Lawa. Jest waleczny i często popada w konflikty z innymi Pokemonami z byle powodu.
[b]Zdolność:[/b] Szybkie pływanie (Swift Swim) - Zwiększa szybkość użytkownika podczas ciężkiego deszczu.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Trasa 212- miejsce narodzin i schwytania.
[b]Ball:[/b] Pokeball
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptyCzw 04 Cze 2015, 21:35

-Taaak, złapałem Buizel!!!!!!
-Gastly cudownie się spisałeś dzięki twoim umiejętnościom mamy nowego.... hehe wybacz nową partnerkę podróży. To była cudowna walka.
(Podchodzę do Poke Balla i go chwytam)
-Buizel pokaż się! (Wyrzucam Poke Balla przed siebie)
-Hej mała, jesteś naprawdę silna i wytrwała w walce. Chciałabyś dołączyć do mojej drużyny i zdobywać wstążki na konwentach, lub oczywiście jeśli chcesz walczyć o odznaki to nie widzę przeszkód. Przydałaby mi się taka silna Buizel jak ty. Co ty na to? Oczywiście jeśli nie chcesz to cie wypuszczę, Nikogo nie zmuszam do pójścia ze mną więc wybierzesz się z nami tylko z własnej woli.
(Mówiąc te słowa wyciągam do Buizel rękę)


____________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptyPią 05 Cze 2015, 13:01

Gastly +2 lvl
Buizel wyszła z balla już wyspana i rozejrzała się wokoło. Następnie wysłuchała tego co chciałeś jej przekazać po czym podała Ci łapę w geście pojednania i zgody na przyłączenie jej do Twojej drużyny. Następnie wskoczyła do wody a już po chwili wróciła ciągnąć za linę tratwę, którą musiał porzucić tutaj jakiś człowiek. Po tym jak się na nią wpakowaliście wydra przeciągnęła was daleko na zachód przez moczary aż dotarliście do wzniesienia, które prowadziło, niestety pod górę, do Hearthome. Po drodze znajdowała się znana w całym regionie willa, za którą znajdował się ogród pełen dzikich Pokemonów, niespotykanych w tym regionie w ogóle lub bardzo rzadko. Niektórzy trenerzy byli tam wpuszczani by sobie jakiegoś złapać.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptyPią 05 Cze 2015, 22:35

-Jej Hearthome, ale tu ładnie. Hmmm od czego by tu zacząć?.
-Wiem najpierw pójdę do Poke Centrum Aby zregenerować siły moich towarzyszy a potem? Hmmmmm. Może sprawdzę wille pokemon i porozglądam się za jakimś nowym przyjacielem, a potem sprawdzę ile nam zostało czasu na trening nam zostało przed pokazami. A no i oczywiście muszę się do nich zapisać.
-Co ty na to Gastly podoba ci się ten plan?
-A byłbym zapomniał. Buizel pokaż się jeszcze raz! (Wypuszczam Buizel)
-Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Gastly'emu i Meditite'owi mażą się pokazy na konwentach i tam się właśnie wybieramy. Teraz pytanie czy ty też chcesz walczyć o wstążki czy jednak wolisz pojedynki o odznaki gdyż w tym mieście jest zarówno sala pokemon jak i hala konwentów. Więc jaka jest twoja decyzja?

_______________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptySob 06 Cze 2015, 12:19

Jeszcze nie byłeś w Hearthome. Dzięki Buizel zaoszczędziłeś dzień drogi, ale dalej potrzebowałeś co najmniej dwóch by tam dotrzeć.
Buizel nie wiedziała co odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż żyjąc w dziczy nigdy nie widziała ani jednych ani drugich walk. Rozsądnym było więc założyć,z ę wybierze w swoim czasie.
Szliście bite kilka godzin kiedy waszym oczom ukazała się wielka posiadłość państwa Backlot. Mogłeś skręcić i wkroczyć na teren tej posesji a mogłeś iść zostawiając ją w tyle i ruszyć prosto do Hearthome.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptySob 06 Cze 2015, 17:44

-Hmmm. Ciekawe co to za posesja? Może tam wejdziemy, oczywiście kulturalnie ze zgodą domatorów ^^. Kto wie może spotkamy tam dobrych ludzi i...... jakby nie patrzeć nie jedliśmy nic już długi czas przydałaby nam się przerwa na posiłek.
(Szczerze nie wiem kto tu mieszka i co tam znajdziemy ponieważ z Gastly'm nigdy nie opuszczaliśmy naszego rodzinnego miasta. Mam nadzieje że niestanie się tam nic złego.)- Myślę
-Gastly, postanowione ruszamy do tej willi!

__________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptySob 06 Cze 2015, 21:02

Wszedłeś na posesję i kroczyłeś długim podjazdem ciągnący się przez ogród w formie parku. Kręciło się tu sporo ludzi, też z Pokemonami. Gdy dotarłeś do drzwi przywitała Cię pokojówka.
- Witamy w rezydencji Backlot. Oferujemy każdemu trenerowi nocleg i wypoczynek w ramach naszych możliwości mieszkalnych. Gdyby chciał pan skorzystać z ogrodu i złapać jakiegoś stworka to musi pan przejść przez formułę dopuszczającą tam tylko najlepszych. Jutro rozpoczynają się zawody. Zapraszam do środka w celu załatwienia formalności. Miłej wizyty - wydukała z sztucznym uśmiechem numer 5 dziewczyna i otworzyła Ci drzwi. Twoim oczom ukazała się przepiękna posiadłość. Wszystko w drogim drewnie, atłasach, jedwabiach. Na ścianach drogocenne obrazy a na podłodze wyszywane dywany. A na wprost lada z recepcjonistką.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 EmptySob 06 Cze 2015, 22:19

-O matko to musi kosztować majątek? Nie wiem czy będzie mnie stać na takie luksusy. Ale z drugiej strony te zawody brzmią ciekawie. Mam rację Gastly?
(Podchodzę do recepcji)
-Witam chciałbym się zapytać o wasz cennik oraz wszystkie szczegółowe informację na temat jutrzejszych zawodów. A no i oczywiście co muszę zrobić aby przejść tą formułę i wejść do ogrodu?
(Jestem ciekaw jakie interesujące pokemony znajdę wewnątrz tych ogrodów. Obym tylko nie spotkał tam ani w tej rezydencji żadnych duchów. Na samą myśl o tym że jakiegoś zobaczę przechodzą mnie dreszcze) - Myślę


________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: