PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyCzw 11 Cze 2015, 20:08

Twój Meditite przyjął kolejne dwa Oślepiające Blaski i gdy już ledwo trzymał się na nogach uwolnił atak Czekanie, który na szczęście trafił w zaskoczonego Clefairy co spowodowało omdlenie stworka. Pokojówka szybko uleczyła swoją Wróżkę i zawróciła ją do balla.
- Gratulacje, zostało Ci jeszcze dwóch przeciwników. Nie możesz już używać w tych walkach Meditite'a, ale oczywiście możesz go uleczyć - po tych słowach wyszła i pojawił się lokaj, który bez zbędnego gadania wyrzucił balla a z niego wyskoczył Houndour.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyCzw 11 Cze 2015, 21:23

Ilę expa. dla Meditite'a??
__________________________________________

-Houndour. Hmm ciekawy wybór.Meditite wracaj! dobra robota mały, świetnie się spisałeś, wytrzymałeś każdy atak. Jestem z ciebie dumny.
(Houndour. Hmmmmm ciekawe jakiego typu jest?)-Myślę
(Skanuję pokemona pokedexem)
(Mrok/Ogień. Hmmmm mój Gastly jest na gorszej pozycji ponieważ to duch a ciemność bije duchy. Ale zaraz. To moje jedyne i najlepsze wyjście!)-Myślę
-Ok. Niech walka się zacznie twój Houndour kontra moja......... (Wyrzucam Balla w powietrze)
-Buizel to twoja walka!
(Uśmiecham się do lokaja z pewnym spojrzeniem)
(Wiem że nie wolno chwalić dnia przed zachodem słońca ale to może być bardzo ciekawa walka. A zwłaszcza że mam przewagę typów, ponieważ woda bije ogień)
-PANIE I PANOWIE ZAPRASZAM NA ZAISTNIAŁE WIDOWISKO. MŁODY, POCZĄTKUJĄCY TRENER KONTRA DOŚWIADCZONY LOKAJ! OGIEŃ KONTRA WODA! ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA NIESAMOWITY POKAAAAAAAAAZ!!!!!!!!
(Wymawiając tą kwestię obracam się w koło i gestykuluje każde słowo jak komentator)
(To będzie ciekawe)-Myślę
-Dobra Buizel najpierw zmniejsz mu atak używając warknięcia (Growl), żuć w niego błotem (Mud Slap) aby zadać cios i zmniejszyć celność po czym gdy cie będzie próbował atakować odskakuj do tyłu i wywołaj grad (Hail)! wieżę w ciebie tasz rade jesteś silna!

______________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyPią 12 Cze 2015, 14:48

Lokaj puknął się głowę by Ci pokazać, że chyba zeschizowałeś. Tymczasem przeciwnik ucierpiał na statystyce Ataku po czym zaatakował Smogiem.Kłębu śmierdzącego dymu zakryły arenę i uniemożliwiły Twojemu stworkowi celny Atak błotem. Następnie w stronę przeciwnika zaczęły spływać cząstki światła. Potem Twój stworzył Grad a następnie oberwał Słonecznym promieniem.

Houndour 95 % HP -1 Atak
vs
Buizel 70% HP

Pada Grad 1/5, arena zakryta Smogiem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyPią 12 Cze 2015, 22:00

-Ok Buizel wybacz trochę mnie poniosło. Rozegrajmy to na spokojnie. Stój w miejscu i dookoła siebie atakuj ciosem dźwiękowym (Sonic Boom). Gdy mgła się trochę rozluźni spróbuj namierzyć przeciwnika i zaatakuj go chlupnięciem błotem (Mud Slap) a potem od razu przejdź do celnego ciosu dźwiękowego (Sonic Boom). gdy odrzucisz o od siebie zaatakuj jeszcze raz błotem (Mud Slap). Spróbuj go znokautować chlupnięcie błotem (Mud Slap) zadziała na niego super efektywnie. a do tego cały czas pomaga nas grad. Damy rade mała uda ci się!!!!
(Obym tylko jej nie zawiódł, to silny pokemon da rade. Wieżę w każdego mojego towarzysza)- Myślę


_________________________________________________


Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptySob 13 Cze 2015, 14:28

wierzę*
_________________________
Ta runda należała do Twojej Buizel. Rozwiała cały Smog a potem udało jej się dosięgnąć Chlupnięciem błotem przeciwnika. Cios dźwiękowy został skontrowany silnym Żarem a potem nastąpiła wymiana ataków Chlupnięcia błotem i Żaru. Oba stworki ucierpiały w tej rundzie ale piekielny pies bardziej. Jeszcze trochę i będziesz mógł zawalczyć z trzecim przeciwnikiem.

Houndour 60 % HP -1 Atak
vs
Buizel 60% HP

Pada Grad 2/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptySob 13 Cze 2015, 22:50

Wybacz kolejne pouczenie ale nie zapominaj że chlupnięcie błotem (Mud Slap) również  obniża celność przeciwnika.
________________________________________________________

- Ok, Buizel perfekcyjnie trochę dostałaś ale dobrze się trzymasz. Nasze szanse są teraz wyrównane lecz grad daję nam przewagę.
(Dobra wyrównałem szanse lecz co teraz jak zaatakować? Hmmm..........  Ok wiem ma obniżoną celność bo dostał nie jeden raz błotem więc zrobimy tak.)-Myślę
- Buizel słuchaj uważnie! Poczekaj aż Houndour się do ciebie zbliży I przy każdym ataku rób uniki. Oczywiście ty też do niego podchodź i jak będziesz wystarczającą blisko to skumuluj tą kule którą wywołujesz grad (Hail) i wystrzel w niego.
(Jestem ciekaw czy to będzie miało jakiś efekt)- Myślę
- Po tym ruchu oddal się od przeciwnika najszybciej jak możesz robiąc uniki przed jego atakami, bo na pewno nasz przeciwnik nie będzie stał ww miejscu. Gdy się oddalisz atakuj kolejno chlupnięciem błotem (Mud Slap) i ciosem dźwiękowym (Sonicboom) To powinno go wykończyć. pamiętaj aby nie stać w miejscu ma niską celność więc im więcej się ruszasz tym mniej dostaniesz. Ruszaj!!!!
-DOBRA PANIE LOKAJU. STRZELAM ŻE JEST PAN PRAWDZIWYM GENTELMANEM ALE POMIMO IŻ MOJA BUIZEL TO SAMICZKA LICZYMY ŻE NIE DAJE JEJ PAN SPECJALNYCH FORÓW!? CHCEMY PRAWDZIWEJ WALKI!!
(Uśmiecham się do lokaja)

_________________________________________
Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyNie 14 Cze 2015, 21:31

Grad zadawał obrażenia obydwu stworkom. Użycie kolejnego gradu było bez sensu. Buizel nie była w stanie uformować nawet kolejnej kuli póki obecny grad padał. W tym czasie Houndour zdołał załadować kolejny Słoneczny promień i uderzyć nim wydrę. Gdy tylko wydra się ocuciła zaatakowała błotem a potem Ciosem dźwiękowym.

Houndour 30 % HP -1 Atak
vs
Buizel 40% HP

Pada Grad 3/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyPon 15 Cze 2015, 18:58

(Dobra, nie jest za dobrze ale nie jest też źle)-Pomyslałem
-Buizel utrzymuj taktykę! Pamietaj szybkie uniki i dużo ruchu to nasz klucz do zwycięstwa. Nie zapominaj najpierw Chlupnięcie Błotem (Mud Slamp) a potem Cios Dźwiękowy (Sonicboom)!
(Tak mało brakuję. Tak niewiele nas dzieli od wygranej i zarazem tyle od przegranej.)-Myślę
- Dalej Buizel! jesteś silna, wiem że dopiero niedawno cię złapałem i nie wiem ile walk przed tym stoczyłaś ale ta walka należy do nas. Wiesz to ty i wiem to ja! Dalej mała tak niewiele brakuję!


_____________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyWto 16 Cze 2015, 15:01

Stworki były już poważnie zmęczone toczącą się walką. Grad nie pomagał wcale skupić się na celności ataków. Dlatego zarówno Buizel jak i Houndour zdołali trafić tylko jednym z ataków, na ich nieszczęście były to ataki Chlupnięcia błotem i Słonecznego promienia. Walka zbliżała się do końca i trzeba było postawić wszystko na celność ataku i dobre rozegranie powierzchni areny.

Houndour 10 % HP -1 Atak
vs
Buizel 20% HP

Pada Grad 4/5
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 EmptyWto 16 Cze 2015, 18:25

-(Jeszcze trochę. Tak niewiele brakuję.)-Myślę
-Buizel wiem że jesteś już zmęczona i masz dość ale mam pomysł!
(To ryzykowne ale może się udać)
-Słyszałaś co robić Buizel? tylko jeszcze jedna uwaga. Jeśli lokaj się nie zgodzi to nie atakuj od razu Houndor'a tylko poczekaj na odpowiedni moment. Mam na myśli to że on tak samo jak ty jest wyczerpany więc wykorzystajmy to. Gdy będzie cię atakował rób uniki a gdy zobaczysz że przeciwnik się zachwieje lub zawaha wtedy szybko zaatakuj błotem (Mud Slap). Rozumiesz?
-Dobra teraz ruszaj skończmy to w końcu!
- HEJ LOKAJ NIE UWAŻASZ ŻE NAJWYŻSZY CZAS ZAKOŃCZYĆ TĄ WALKĘ? NIECH O ZWYCIĘSTWIE ZADECYDUJĘ SZYBKOŚĆ I SKUPIENIE. JESTEŚ GOTOWY NA OSTATECZNĄ RUNDĘ? BO JA NIE.
(słowa "Bo ja nie" formułuję jako żart)
-Do dzieła Buizel!!!!!


________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: