PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka wszystkie na wszystkie

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 12:04

Gligar był dość ryzykownym wyborem, nieco szybszy niż Butterfree o dobrych statystykach obronnych, niezłym ataku, ale słabym specjalnym ataku. Motylek z kolei miał dobre statystyki specjalne, ale słabe fizyczne, tak więc atakowanie go z bliska było jedynym słusznym wyborem. Dla jednego wystarczyło trzymać się z daleka, a dla drugiego utrzymywać walkę w ciągłym zwarciu... Butterfree zaczął lot pikowy, spudłował, ale zdążył się poderwać w górę zanim zderzył się z ziemią. Niestety wtedy oberwał trującym żądłem. Motylek jednak ani myślał pozostawać przy ziemi i poleciał w górę, w ślad za nim poleciał promień sygnałowy, pokemona Aquariusa wykonał jednak piękną beczkę i wyminął atak, po czym zawrócił będąc już na pewnej wysokości i uderzył mocą umysłu. Gdyby to utrzymał... pewnie nieźle uszkodziłby Glaigara. Ale motyl chcąc być posłusznym trenerowi użył akcji i natknął się na kilka kul cienia. To wystarczyło i Butterfree padł niedolny do walki.

Arena:
Pustynia na której rośnie kilka większych i mniejszych kaktusów, słońce praży niemiłosiernie i topi kulki gradu zaraz po tym jak spadną na ziemię sprawiając że piasek staje się mokry. Leży tu też kilka sporych kamieni. Do tego wszystkiego piasek jest bardzo gorący.

**********

Joker:
Amaura 88% + podwyższony atak (3)
Gligar 45 % + poparzenie, 0,9 lvl
Ponyta 26% + zatruty, 0,4 lvl
??? 100%

Aquarius
Pidgey 95%
Togepi 43% + zatrucie
Butterfree 0% = niezdolny do walki
??? 100%

Kolejka: Aquarius, Joker, Ja

_____________
Kaska na koniec
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 18:13

- Idź Cleffa. - Skup swoją siłe i zaatakuj Piosenką. Atakuj póki dziad nie uśnie. Gdy to już się stanie atakuj cały Czas Oślepiającym blaskiem. Atakuj póki skorpion nie padnie. Gdyby chciał zaatakować atakiem ciałem daj mu się to się w Tobie zakocha i będziemy mieli dodatkową przewagę. Pamiętaj o robieniu uników od ciosów na odległość.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyNie 09 Lut 2014, 21:00

- Schowałem Gligara i wypuściłem Amaurę! Amaura nie daj Cleffie użyć piosenki! Natychmiast uderz ją piorunującą falą po czym śnieg w proszku! Jeśli Ci się nie uda cały czas używaj na niej piorunującej fali i śniegu w proszku! Po trochu zasypuj arenę śniegiem! - Krzyknąłęm. - Dasz radę wierzę w Ciebie Amaura!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 17:09

Piosenka, w przeciwieństwie do piorunującej fali nie trafiła, Celffa sparaliżowana! Chwilę po tym oberwała od gradu, a także śniegu w proszku! Ale nie ma tak dobrze, Amaura wchodząc na arenę stanęła na jednym z gorętszych miejsc i poparzyła sobie nogi! Wróżka znów obrywa śniegiem w proszku.

Arena:
Pustynia na której rośnie kilka większych i mniejszych kaktusów, słońce praży niemiłosiernie i topi kulki gradu zaraz po tym jak spadną na ziemię sprawiając że piasek staje się mokry. Leży tu też kilka sporych kamieni. Piach powoli się ochładza z powodu gradu.

**********

Joker:
Amaura 83% + podwyższony atak (3), poparzenie
Gligar 45 % + poparzenie, 0,9 lvl
Ponyta 26% + zatruty, 0,4 lvl
??? 100%

Aquarius
Pidgey 95%
Togepi 43% + zatrucie
Butterfree 0% = niezdolny do walki
Celffa 83% + paraliż

Kolejka: Joker, Aquarius, Ja
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 17:30

- Amaura jeśli przeciwnik się otrząśnie użyj Piorunującej fali! Jeśli się nie otrząśnie zrób z niej bałwana za pomocą śniegu w proszku! Jeśli Ci się to nie uda atakuj piorunującą falą(Jeśli przeciwnik będzie wolny) ! Kiedy dojdzie do paraliżu spróbuj zmienić arenę na śnieżną za pomocą śniegu w proszku! Pamiętaj w razie czego broń się  śniegiem w proszku i piorunującą falą! Uważaj też na to by Cleffa nie użyła piosenki! Wtedy atakuj śniegiem w proszku i pirounującą falą! Jeśli zmieni pokemona nie przerywaj i cały czas wykonuj komendy które wcześniej Ci wydałem na tym pokemonie!  - Wykrzyczałem


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Pon 10 Lut 2014, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyPon 10 Lut 2014, 17:41

- Kiedy przeciwnik będzie używał nieskutecznego ataku zaatakuj Owacjami. Zamkniemy go w bezużytecznym kręgu ataku. Następnie uderz go Promieniem sygnałowym. Następnie przetocz się za jakąś mniejszą skałę ale taką by Cię zakryła i atakuj z ukrycia Oślepiającym blaskiem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 11:31

Niestety paraliż co chwila pogłębiany kolejnymi elektrycznymi atakami działał wyśmienicie, Celffa obrywała też śniegiem w proszku, pole walki nie było jednak zaśnieżone dzięki wysokiej temperaturze, ale piach już nie parzył.

Arena:
Pustynia na której rośnie kilka większych i mniejszych kaktusów, słońce praży niemiłosiernie i topi kulki gradu zaraz po tym jak spadną na ziemię sprawiając że piasek staje się mokry. Leży tu też kilka sporych kamieni.

**********

Joker:
Amaura 78% + podwyższony atak (3), poparzenie
Gligar 45 % + poparzenie
Ponyta 26% + zatruty
??? 100%

Aquarius:
Pidgey 95%
Togepi 43% + zatrucie
Butterfree 0% = niezdolny do walki
Celffa 58% + paraliż

Kolejka: Aquarius, Joker, Ja
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 12:37

- Wracaj Cleffa, spróbuj przezwyciężyć paraliż w ballu - rzekłem zawracając poka do balla - wybieram Cię Togepi. Nie masz dużo czasu bo jesteś przytruty dlatego skoncentruj się na celu i uderz dinozaura Podmuchem ognia. Rób uniki i chowaj się za skały i kaktusy. Nie możemy sobie pozwolić na dodatkowe obrażenia. Następnie wyskocz i nacierając na przeciwnika atakuj non stop Podmuchem ognia. Zniszczy to nacierające ataki i zada obrażenia.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 15:54

- Heh Gligar idź! - Krzyknąłem wypuszczając nietoperze, a chowając dinozaura.
- Uniknij podmuchu ognia i zaatakuj przeciwnika trucizną! Kiedy będzie za skałą zniszcz ją za pomocą kul cienia, a następnie od razu skieruj kolce kaktusów za pomocą promienia sygnałowego! Kiedy będzie atakował podmuchami ognia rób uniki i atakuj kulą cienia i trucizną! - Krzyknąłem w celu wydania komend. Togepi jest podtruty, ale Gligar poparzony walka jest prawie wyrównana.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 EmptyWto 11 Lut 2014, 18:03

Pokemon Jokera uniknął podmuchu ognia i zaatakował trującym żądłem, niestety, zamiast w Togepi trafił w głaz za którym schował się wróżek. Wkurzony Gligar zniszczył ten głaz jedną kulą cienia, ale nim pył zdążył się rozwiać z jego zasłony wyleciał podmuch ognia który trafił centralnie w ziemnego pokemona. Odleciał kawałek i chciał zaatakować promieniem sygnałowym, ale jego atak został na starcie spalony podmuchem ognia. Gligar wystrzelił na to kulę cienia, atak trafił, ale był mało efektywny.

Arena:
Pustynia na której rośnie kilka większych i mniejszych kaktusów, słońce praży niemiłosiernie i topi kulki gradu zaraz po tym jak spadną na ziemię sprawiając że piasek staje się mokry. Leży tu też kilka sporych kamieni.

**********

Joker:
Amaura 78% + podwyższony atak (3), poparzenie
Gligar 14 % + poparzenie
Ponyta 26% + zatruty
??? 100%

Aquarius:
Pidgey 95%
Togepi 34% + zatrucie
Butterfree 0% = niezdolny do walki
Celffa 58% + paraliż

Kolejka: Joker, Aquarius, Ja
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka wszystkie na wszystkie   Walka wszystkie na wszystkie - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka wszystkie na wszystkie
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Walka.
» Walka Filiposa nr 2
» Walka Aquarius vs Filipos
» Walka mistrzów
» Walka Aquariusa ;d

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: