PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Joker vs. Cilan

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 12:18

Odłamków było strasznie dużo. Lillipup wiedział że nie miał szans na unikanie tego, więc tylko skulił się w kłębek i schował swój łepek między łapki. Gligar kolei starał się robić uniki i obrywał przez to po całym ciele, w końcu jednak kamienie się skończyły. Gdy tylko nastąpiła ta chwila pokemon przeciwnika wystrzelił jak z procy i uderzył akcją. Gligar oddał kulą cienie i trafił, od razu ruszył do dalszego ataku i zaatakował trucizną, ale Lillipup wykonał sprawny unik i oddał gryzieniem. Normalny pokemon raniony trucizną.
Pogoda: słońce mocno świeci, jest tylko w niewielkim stopniu przesłonione przez liście.
______________
Lillipup 61% HP + zatruty
Gligar 65% + obniżona obrona (2)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 12:23

- Świetnie Gligar! - Krzyknąłem. Nie będę się jeszcze za bardzo cieszył, bo nie wiadomo co Cilan i Lilipup trzymają w zanadrzu.
- Gligar przeciwnik jest zatruty to dobrze! Teraz podleć do przeciwnika i użyj Kuli Cienia! Jeśli będzie próbował zaatakować podleć do jakiegokolwiek głazu i kiedy będzie blisko ciebie odleć w bok, żeby Lilipup uderzył głową w ten głaz! Następnie poczekaj aż Lilipup znajdzie się przed jakimś głazem i zaatakuj Promieniem sygnałowym by głaz się rozwalił i uderzył w Lilipupa! Ty po użyciu promienia sygnałowego masz od razu lecieć jak najdalej omijając kawałki rozwalonego głazu jak i uważając na inne stojącego głazy!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 12:44

- Odpocznij mój przyjacielu! - Wykrzyknął twój przeciwnik wycofując Lillipup' a. W zamian za niego wypuścił Pansage.
- Pansage użyj dzikich pnączy i posiekaj nimi przeciwnika, niczym japoński mistrz siecze surowe ryby! - Dzikie pnącza trafiły idealnie w ogon twojego przeciwnika co sprawiło mu niemały ból. Gligar uznał że trzeba rozwalić głaz przy którym stoi przeciwnik i zrobił to, zgodnie z twoimi poleceniami wycofał się gwałtownie do tyłu. Niestety wycofując się nie widział gdzie leci i przywalił tyłem prosto w pień drzewa. Przeciwnik rozpoczął ładowanie słonecznego promienia.


Pogoda: słońce mocno świeci, jest tylko w niewielkim stopniu przesłonione przez liście.
______________
Pansage 98%
Gligar 51% + obniżona obrona (2)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 12:52

- Gligar trzymaj się! Cilan bał się, że pokonamy jego Lilipupa i musiał zmienić pokemona tchórz! - Krzyknąłem.
- Uważaj na jego słoneczny promień! Kiedy wystrzeli zrób unik, żeby uderzył nim w drzewo! Jeśli będzie zmieniał pozycję promienia leć najszybciej jak możesz uważając na wszelkie drzewa i głazy! Kiedy skończy atakować słonecznym promieniem uderz go Kulą Cienia, a następnie szybko użyj Trucizny! Jeśli znowu użyje słonecznego promienia zderz Kulę Cienia z jego promieniem! - Krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 13:48

- Jak śmiesz mnie nazywać tchórzem?! - Wykrzyknął szczerze oburzony Cilan.
- Pansage strzelaj celnie! - Pokemon posłuchał go i trafił... prosto w gruby konar. Już wydawałło ci się że przeciwnik tylko się zbłaźnił, ale ten gruby konar spadł na Gligar' a tym samym przygniatając go i lekko raniąc. Pansage nie czekał na nic więcej i zaczął go katować dzikimi pnączami, jednocześnie uważając by nie poruszyć konaru. Twój pokemon został unieruchomiony i nie mógł zaatakować, a jednocześnie jest za słaby by sam się wydostać z pułapki.



Pogoda: słońce mocno świeci, jest tylko w niewielkim stopniu przesłonione przez liście.
______________
Pansage 98%
Gligar 33% + obniżona obrona (2)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 13:51

- Dobra kończymy tę zabawę! Gligar wracaj! - Krzyknąłem po czym schowałem poka do balla.
- Starly ruszaj! - Krzyknąłem i wypuściłem poke-ptaka.
- Starly na początek wzleć wysoko uważając na wszystkie ataki przeciwnika i wszystkie pułapki! Następnie po wzleceniu w górę użyj silnego latania i nie spudłuj! Następnie pchnięcie! I na koniec zregeneruj się za pomocą grzędy!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 14:30

- I kto tu wychodzi na tchórza?! - Wykrzyknął Cilan z nutką ironii w głosie. Starly nie mógł wzlecieć wysoko, przeszkadzały mu drzewa. Już zawracał by przystąpić do ataku, ale oberwał słonecznym promieniem który Pansage szykował sobie od chwili wycofania z walki Gligar' a. Twój pokemon wściekły użył pchnięcia i tym razem trafił, ale oberwał dzikim pnączem. Po chwili jednak nie było już po niczym śladu gdyż twój pokemon użył grzędy.
Pogoda: słońce mocno świeci, jest tylko w niewielkim stopniu przesłonione przez liście.
______________
Pansage 94%
Starly 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 15:25

- Starly jeśli przeciwnik będzie próbował zaatakować=zrób unik! Na początek użyj latania, a po wykonaniu latania szybko pchnięcie i następny lot! Uważaj by w  nic nie przywalić i bądź na baczności! Na koniec grzęda! - Krzyknąłem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 16:48

- Pansage dzikie pnącza, a potem lizanie! - Trawiasty pokemon złapał się gałęzi nad Starly używając dzikich pnączy, twój pokemon nie wiedział co robić, a Pansage niczym tarzan rozhuśtał się na pnączach i użył lizania na twoim pokemonie który był zawieszony w powietrzu. Starly sparaliżowany! Trawiasta małpka spokojnie ładuje słoneczny promień, a twój podopieczny nie może się ruszyć.



Pogoda: słońce mocno świeci, jest tylko w niewielkim stopniu przesłonione przez liście.
______________
Pansage 94%
Starly 98% + paraliż
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 EmptySob 18 Sty 2014, 16:50

Schowałem Starly do balla i wypuściłem Gligara.
- Gligar zablokuj słoneczny promień kulą cienia, a następnie zrób unik i oddal się od głazów i przeciwnika jak najdalej! Wtedy rozbij wszystkie kamienie za pomocą Promienia sygnałowego! Spróbuj przysypać lawiną kamieni Pansage! - Krzyknąłem na komendę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Joker vs. Cilan   Walka Joker vs. Cilan - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Joker vs. Cilan
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy
» Walka Shadic vs Joker
» [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia
» [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly
» Filip vs Cilan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: