PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptyPią 07 Lut 2014, 20:00

Joker napisał:
Nick wyzywającego: Joker
Nick Sędzi: Ktokolwiek aktywny ;3
NPC, którego chce wyzwać: Gardenia Pokemon Diamond and Pearl.

Przybyłeś na łąkę i... to tyle. Może i się nie wysiliłem z opisem, ale to jest zwykła łąka, trawa wysoka na 30-40cm, Gardenia stoi na przeciw ciebie. Nic prócz was, trawy i sędziego. Słońce jasno świeciło grzejąc miło twarze zgromadzonych.
- Za chwilę rozpoczniemy walkę trzy na trzy pokemony pomiędzy Jokerem i Gardenią! Pokemony mogą być zmieniane w dowolnym momencie, a walka kończy się kiedy wszystkie pokemony jednej ze stron będą niezdolne do walki! Zaczyna Gardenia. - Na te słowa trawiasta liderka wypuściła z balla Turtwiga.

Arena; łąka, jak to łąka pokryta trawą wysoką na 30-40 cm. Słońce jasno świeci, zero chmur!

******
Joker:
??? 100%
??? 100%
??? 100%

Gardenia:
Turtwig 100%
??? 100%
??? 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptyPią 07 Lut 2014, 20:13

- Ruszamy Ponyta! - Krzyknąłem i wypuściłem balla z moim ognistym konikiem.
- Ponyta na samym początku spal całą trawę za pomocą podmuchu ognia, a następnie kiedy ją już spalisz zaatakuj Turtwiga podmuchem ognia! Spalaj wszystkie jego ataki swoim podmuchem ognia! Atakuj go podmuchem ognia! - Krzyknąłem zapędzając pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 11:22

Oj, Ponyta była znakomitym wyborem. Przewaga szybkości i typu to zawsze wyśmienite połączenie. Turtwig użył węzła trawy i twój pokemon na dzień dobry potknął się, na szczęście waga przecietnej Ponyty to marne 30 kg więc atak nie zadał zbyt wielu obrażeń, a dodatkowo był mało efektywny. W efekcie więc spowodował tylko większy zapał twojego pokemona do walki. Zionął ogniem spalając trawę, która przy okazji poparzyła Turtwiga, kolejny atak był już wymierzony w niego, ale chybił bowiem Gardenia zmieniła pokemona, na polu walki pojawiła się Cherubi. Od razu wystrzeliła pasożytnicze nasionko i trafiła! Zaraz po tym użyła świetlnej tarczy i zaatakowała twojego pokemona serią akcji, o dziwo nie poparzyła się! To właśnie działanie świetlnej tarczy, zmniejsza szansę na zmianę statusu użytkownika! Na koniec zaskoczony ognisty rumak strzelił tylko jednym podmuchem ognia.

Arena; Teraz jest tu tylko ziemia, sucha i jałowa, trochę popiołu i bezchmurne niebo z jasno świecącym słonkiem.

******
Joker:
Ponyta 73% + obsiany
??? 100%
??? 100%

Gardenia:
Turtwig 100% + poparzenie
Cherubi 85% + podwyższona prędkość (2), zmniejszona szansa na zmianę statusu
??? 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 11:31

- Ponyta okrąż Cherubi podmuchem ognia, a następnie nie przestawaj parzyć go następnym podmuchem ognia! Strzelaj celnie! Rób uniki i spalaj wszystkie ataki typu pasożytnie nasionko! Pamiętaj, żeby okrążyć podmuchem ognia przeciwnika! - Krzyknąłem zapalając podopiecznego do walki. Gardenia miała jeszcze dwa pokemony, a Ponyta jest obsiany. Cherubi ma dużą przewagę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 11:41

Niestety, Cherubbi miała umiejętność chrolofilu, która zwiększa prędkość pokemona gdy świeci słońce, a w tej walce słońce grzało nie miłosiernie! Ponyta próbowała otoczyć mała wisienkę, ale ta bez trudu uciekała tym nędznym próbom od czasu do czasu używając akcji, tarcza blasku jednak nie chroni w pełni przed zmianą statusu i w końcu trawiasty pokemon poparzył się.

Arena; Teraz jest tu tylko ziemia, sucha i jałowa, trochę popiołu i bezchmurne niebo z jasno świecącym słonkiem.

******
Joker:
Ponyta 48% + obsiany
??? 100%
??? 100%

Gardenia:
Turtwig 100% + poparzenie
Cherubi 85% + podwyższona prędkość (2), zmniejszona szansa na zmianę statusu, poparzenie
??? 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 12:14

- Ponyta walczymy do końca! Biegnij wokoło przeciwnika najszybciej jak możesz! Zdezorientuj go! Kiedy zobaczysz, że dopiąłeś celu zrób wielki krąg ognia! Przeskocz przez niego i w trakcie skoku uderz podmuchem ognia Cherubi! Postaraj się aby przeciwnik został w kręgu! Wtedy biegaj koło niego dotykając go swoim ogonem! Używaj też biczogona! Kiedy będzie robił unik podbiegnij do niego jak najszybciej i przywal pchnięciem! Spalaj jego trawiaste ataki i rób uniki! - Krzyknąłem do mojego pokemona. Przeciwnik miał wielką przewagę, a my nie możemy sobie pozwolić na przegraną. Ponyta jest obsiany, a przeciwnik poparzony, ale Ponyta będzie obrywał aż nie padnie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 12:46

Gardenia najspokojniej w świecie kazała użyć węzła trawy, poskutkowało. Ponyta potknęła się o ten atak i zaryła boleśnie w ziemię, po czym została kilkakrotnie zaatakowana akcją, chwiliowo twój pokemon nie miał ochoty na dalsze ataki, podniósł się tylko na nogi i oddalił na ile to było możliwe od przeciwnika.

Arena; Teraz jest tu tylko ziemia, sucha i jałowa, trochę popiołu i bezchmurne niebo z jasno świecącym słonkiem.

******
Joker:
Ponyta 26% + obsiany
??? 100%
??? 100%

Gardenia:
Turtwig 100% + poparzenie
Cherubi 85% + podwyższona prędkość (2), zmniejszona szansa na zmianę statusu, poparzenie
??? 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 12:58

- Ponyta wracaj... - Powiedziałem i schowałem mojego pokemona do balla.
- Ruszajmy Starly! - Krzyknąłem i wypuściłem mojego latającego stworka!
- Na samym początku użyj pchnięcia uważając by nie wpaść w ziemię! Oczywiście unikaj ataków Cherubi i uważaj na pasożytnicze nasionka! Kiedy zobaczysz, że ich użyje leć w inną stronę również uważając na inne zagrożenia! Jeśli będziesz blisko Cherubi, a będzie atakować rób unik i uciekaj, ale nie prosto tylko w jakąś inną stronę! Kiedy Cherubi skończą się komendy zaatakuj go lotem, ale jeśli będzie miał wskazany unik lub supeł z trawy nie używaj ataku! Na sam koniec użyj grzedy! - Słowa poleciały z moich ust.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 13:04

Gdy tylko Gardenia zobaczyła twój wybór schowała Cherubbi do balla, zastąpiła ją Roserade, pokemon sporo szybszy i na oko bardziej doświadczony niż który kol wiek użyty w tej walce wcześniej. Starly rozpoczął lot w celu użycia akcji, ale wpadł w chmurę paraliżującego pyłu, zdołał dokończyć atak i w miarę sprawnie wylądować, ale nic ponad to. Od razu otrzymał serię magicznych liści, te ataki tak czy inaczej by trafiły.

Arena; Teraz jest tu tylko ziemia, sucha i jałowa, trochę popiołu i bezchmurne niebo z jasno świecącym słonkiem.

******
Joker:
Ponyta 26% + obsiany
Starly 85% + paraliż
??? 100%

Gardenia:
Turtwig 100% + poparzenie
Cherubi 80% + podwyższona prędkość (2), zmniejszona szansa na zmianę statusu, poparzenie
Roserade 96%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia EmptySob 08 Lut 2014, 13:10

- Starly wracaj. - Powiedziałem i schowałem pokemona.
- Ponyta ruszaj. - Wykrzyczałem i wypuściłem ognistego pokemona.
- Ponyta zanim Gardenia zmieni pokemona uderz Roserde podmuchem ognia, a zaraz po tym od razu spal całą arenę podmuchem ognia! Jeśli się za szybko otrząsnie spal ją znowu! Jeśli użyje paraliżującego pyłu uciekaj tak szybko jak możesz uważając by się nie potknąć i unikać ataków Roserade! Jej trawiaste ataki spalaj podmuchem ognia! Koniecznie spal całą arenę podmuchem ognia! Przynajmniej ogrzej ziemię! - Krzyknąłem do mojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia   [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia Empty

Powrót do góry Go down
 
[Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Joker vs. Brock
» [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly
» [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy
» Walka Joker vs. Cilan
» Joker

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: