PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Żeromusa.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 19:08

/nie wiem co napisac, doradź mi.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 19:15

//użyj wyobraźni, ale oczywiście sprawdzaj, jakie ataki ma twój pokemon//
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 19:16

- Trubbish, użyj recyklingu, by wrzucić śmieci do odpowiednich koszów! Ditto, atakuj samego siebie, by stracić życie! – jako iż był moim pokemonem mogłam nim dowolnie przewodzić. Uwielbiałam tego typu rozgrywki!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 19:28

Taktyka była dziwna, szczególnie dlatego, że nie miałaś żadnej odznaki, jednak Ditto i tak mógł cię posłuchać, jednak nie zadziałało to z jednego powodu.. Pokemon jest na ciebie napalony, a Thrubbish nie trzymał żadnego przedmiotu, by mógł go sobie odnowić, tylko został raz stłuczony przez Ditto

Ditto - 80%
VS
Trubbish - 90%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 19:38

- Trubbish, osiemdziesiąt razy Pound! Potem Ty Ditto użyj na sobie tysiąc razy Tłuczenia! Jeśli to zrobisz spotkamy się w łóżku!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 21:01

Tia.. Może i to by zadziałało, jednak ditto wyczuł kłamstwo w tych słowach i stracił wolę do walki.. Po atakach Thrubbisha jego hp zeszło na poziom ujemny i umar.. No a na poważnie to jeszcze żyje, jednak wolałby popełnić samobójstwo
Ditto - 0%
VS
Trubbish - 90% - WIN
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 21:37

Schowałam Ditto do balla. Włączyłam alarm przeciwpożarowy, wzięłam Trubbisha na ręce i zaczęłam uciekać krzycząc.
- POŻAR!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 21:44

Gdy tylko znalazłaś się na zewnątrz od razu zaczynasz odczuwać niepokój, jakby ktoś cię obserwował z dala.. Może to być spowodowane przez dziwną, upiorną muzyczkę, która leci w tle z radia w każdym domu, a może to duchy wyszły sobie na figle. Jednal poza tobą w mieście nie widać nikogo.. Pomimo alarmu wszyscy pozostali w Poke Centrum i swoich domkach.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 21:58

- Hello? Is anyone there? – zapytałam jak robią to idiotki z horrorów. Na ziemi zauważyłam leżącego banana. Mógł posłużyć mi jako nóż! Odwołałam Trubbisha do Balla chowając go w dobrze domkniętym plecaku. – To nie jest śmieszne, David! – krzyknęłam do swojego nieistniejącego chłopaka. W rzeczywistości napaść mnie miał Pan Zamaskowany Zabójca. – Wszystkie horrory widziałam ponad pięćdziesiąt razy. Myślisz, że mnie zaskoczysz?!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 EmptySro 02 Lis 2016, 22:11

Pieprzyć wzywanie.. Do niej on sam podejdzie. Z mgły wyłania się pewien mężczyzna, cały ubrany na czarno, a na jego kurtce na plecach (ona tego nie widzi) widnieje symbol pentagramu. Nikt nie wie, kim on dokładnie jest, ale nagle zrobiło się chłodno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Żeromusa. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Żeromusa.
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Test Wojasa021
» Test McClane'a.
» Test Lizzy
» Test Kolonisty
» Test luk1313'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: