PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Żeromusa.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptyWto 01 Lis 2016, 19:04

Rzuciłam się do krat uderzając w nie na oślep pięściami. Miałam ochotę zabić te podłe picze, wyrwać im oczy i pociąć języki! Upiec je na patelni i zjeść! Haniball Dżesler. Nie tym razem podłe… Nie dokończyłam. Przechyliłam głowę w bok uśmiechając się jak chora psychicznie.
- Jeśli myślicie, że na zewnątrz nie ma moich ziomków z dzielni… zgnijecie w piekle – roześmiałam się. Usłyszałam jakiś odgłos, który równie dobrze mógł oznaczać biegające na zewnątrz dzieciaki. – Piekło już do was przyszło
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptyWto 01 Lis 2016, 20:46

Nikt jakoś nie zwrócił uwagi na te pogróżki.. Do tego wszyscy obecni mają już tego dość i po długich naradach oficer Jenny zdecydowała, co powinni zrobić. - Skoro już tak nalegasz to musisz opuścić to miasto i nigdy nie wracać. Wtedy Erica znowu wypuściła Vilepluma i nakazała mu użyć usypiającego pyłku na dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 14:25

- Ok - odpowiedziałam zabierając swoje pokemony.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 16:25

Może i zabrałaś, jednak pokemon Ericy zdążył użyć ataku i uśpić cię. Czujesz tylko, że jesteś przenoszona. Gdy się budzisz, to zauważasz, że jesteś w Centrum Pokemon w Lavender Town, a obok ciebie leży jakiś obcy facet z Poker Facem.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 16:37

Czas na koncert. Spojrzałam w jego kierunku… Był przystojny, a Poker Face dodawał mu uroku. Uśmiechnęłam się szczerze zadowolona.
- Hej, dopiero cię poznałam! I to jest powalone! Ale urodziłam Ci dziecko… – zaczęłam. Mój głos był piękny. Nie mogłam uwierzyć, że Lugia obdarzyło mnie takim darem. – Więc tu twój bachor! - rzuciłam w niego obsraną pieluchą.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 18:07

Chłopak nic nie odpowiada, jednak zamiast tego odkrywa się całkowicie i można zauważyć, że nie ma niczego na sobie, jednak nic nie wskazywało, żeby chciał coś specjalnego od ciebie w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 18:18

Wypuściłam swojego Trubbisha. Roześmiałam się szyderczo wpatrując się w mężczyznę. Chciałbyś tego ciała, prawda? Niestety, ale mój Lucario jest silniejszy!
- Trubbish, użyj Tackle! Zrób to osiemdziesiąt razy!
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 18:38

"chłopak" okazał się być twoim Ditto, który niemal natychmiastowo przemienił się w Thrubbisha i starał się uniknąć ataków, jednak oberwał paroma, ale na koniec użył trującego gazu.. w zamkniętym pomieszczeniu, jednak w tej chwili oba miały typ trujący, więc tylko ty zostałaś zatruta

Ditto(Thrubbish) - 80%
VS
Thrubbish - 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 18:52

Włączyłam alarm.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 EmptySro 02 Lis 2016, 19:05

//że co ?? Post nie związany z walką//
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Żeromusa. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Test Żeromusa.   Test Żeromusa. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Żeromusa.
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Test Wojasa021
» Test McClane'a.
» Test Lizzy
» Test Kolonisty
» Test luk1313'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: