PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Kacperro

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Test Kacperro   Test Kacperro EmptyPon 05 Maj 2014, 10:28

Postacią dla której jesteś MG jest Harry Potter. Ma trzynaście lat i jakiś czas temu razem ze swoim Chimcharem wyruszył w podróż pokemon. Złapał Poliwaga i Turtwiga. Poznał również towarzysza Mundungusa Fletchera. Jest miłym, cichym i spokojnym chłopcem. Twoim zadaniem jest napisać kolejny w grze odpis MG, na który odpiszę ja jako gracz, itd.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Kacperro




Liczba postów : 5
Join date : 04/05/2014

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro EmptyPon 05 Maj 2014, 17:27

Viridian City to miasto, jakiego jeszcze nie widziałeś. Gigantyczne, sięgające nieba wieżowce, bloki wciśnięte w każdy kawałeczek terenu, poprzecinane jedynie wąskimi pasmami zakorkowanych ulic. Tłumy ludzi, w większości biznesmenów w garniturach i z czarnymi teczkami, szybkim krokiem zmierzających do pracy. Hałas, zamęt i wszechobecne poczucie, że jesteś taki mały, taki tyciutki w porównaniu z tym wielkim miastem i ogromem jego mieszkańców. No, a przynajmniej takie miałeś odczucie, stojąc wśród ludzi przed hotelem, z którego właśnie wyszedłeś razem ze swoim towarzyszem. Byliście w nim tylko jedną noc ale przynajmniej zdrowo się wyspaliście w wygodnych łóżkach. Pewnie powinieneś podziękować profesorowi Oak za załatwienie ci tego pokoju zupełnie za darmo. Zadzwonienie do niego, gdy nadarzy się okazja, byłoby dobrym pomysłem, bo w końcu sam profesor wesoło cię do tego zachęcał.
Plecak na plecach, pokeballe z Chimcharem, Poliwagiem i Turtwigiem w kieszeni i jesteś gotowy do dalszej drogi! Własnie jesteś ze swoim towarzyszem w pokoju, ale chyba nie warto siedzieć całego dnia w jednym miejscu? Tylko gdzie pójść najpierw? Mapa regionu, którą również dostałeś od Oaka na pewno się przyda ale zaznaczonych jest na niej tyle miejsc! Centra Pokemon, miasta i najciekawsze ich atrakcje...I gdzie tu teraz pójdziecie?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro EmptyWto 06 Maj 2014, 17:35

Postanowiłem pójść do jakiegoś sklepu . Może kupię coś ciekawego , wartego uwagi , dla , mojego , pokemona , bo może , być głodny i , takie tam. Ja też bym coś sobie z przyjemnością kupił - trener też musi coś jeść , kupować sobie , dbać o siebie. Wyciągnąłem swoje 10000$ i poszedłem do sklepu . Wypuściłem też swoje inne pokemony i uderzyłem w twarz Mundungusa dla zabawy .
Powrót do góry Go down
Kacperro




Liczba postów : 5
Join date : 04/05/2014

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro EmptySro 07 Maj 2014, 20:54

Stawiasz za dużo przecinków, głównie chodzi o to zdanie
,,Może kupię coś ciekawego , wartego uwagi , dla , mojego , pokemona , bo może , być głodny i , takie tam"
nie powinno być przecinka przed ,,dla" ,,mojego" ,,być" oraz ,,takie tam" : P
-----------------------------------------------
Minęliście kilka ulic i skrzyżowań, ważniaków w garniakach zostawiając za sobą, a przed wami ukazało się zupełnie inne oblicze miasta. Wieżowce zmieniły się w małe, nadbrzeżne domki, jakże urocze i ładne! Samochodów było tu o wiele mniej a ludzie przeciskali się z rowerami i wózkami. A im dalej szliście, tym coraz bardziej zaczynaliście się czuć jak na... Bazarze. I było to z resztą właściwe odczucie. Sprzedawcy wszelkiej maści przedmiotów mieli tu swoje straganiki, na każdej ulicy, a zewsząd dobiegały ich nawoływania i odgłosy targowania. Mimo tego było tu na swój sposób przytulnie. Głośno, kolorowo, pełno zapachów i dźwięków ale jednak można było poczuć się bezpiecznie. Twoje pokemony z radością wyskoczyły z pokeballi, odnajmując lekkie zaciekawienie takim zbiorowiskiem ludzi, natomiast na uderzenie w twarz twój towarzysz nie zareagował gniewnie, przeciwnie, domyślił się, że to tylko żarty. Po chwili zerknęliście na stragany, na których dostać można było dosłownie wszystko. Od smażonych ryb, poprzez torebki z prawdziwej skóry Ekansa, aż po noże z rękojeścią wykonaną z kłów Dragonite. Żyć nie umierać i tylko wybierać!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro EmptyPią 09 Maj 2014, 15:21

Tymczasem ja postanowiłem, ze zeskanuje swoje wszystkie stworki by zobaczyć czy nie potrzebują czegoś ze straganu. Warto poznać je bliżej, może potrzebny im jakiś przedmiot ewolucyjny albo coś do trzymania co zwiększy ich siłę? Gdy już zrobię skan udaję się do odpowiedniego straganu by wyhandlować coś.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro EmptyPon 19 Maj 2014, 11:45

Kończę test wynikiem negatywnym.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test Kacperro Empty
PisanieTemat: Re: Test Kacperro   Test Kacperro Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Kacperro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test McClane'a.
» Test Phoenixa
» Test Divergenta
» Test Placka
» Test Żeromusa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: