PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyPon 02 Sty 2017, 19:24

Twój pokaz oczywiście był doskonały. Stworkom udał się wymienicie a i jury i publiczność była zachwycona. Dostałeś 25 punktów, ze względu an to, ze występ był jednak za krótki. Dało Ci to oczywisty wstęp do rundy walk gdzie Twoim pierwszym przeciwnikiem był facet z kryzysem wieku średniego, łysawy, siwy, ale bardzo chętny do walki. Wybrał Venusaura.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyPon 02 Sty 2017, 21:51

- Poliwrath! – wysłałem swojego startera jednocześnie uśmiechając się do przeciwnika. Zamierzałem zgrywać osobę poważną i doświadczoną w walkach pokemon. Bo dlaczego nie? Potrzebowałem opinii, a załatwić mi mogło to jedynie zgrywanie takiej osoby. Niemniej jednak musiałem zacząć wydawać polecenia. Postanowiłem zacząć od… - Poliwrath, rozłup ziemię za pomocą Łamacza Murów! Kiedy odłamki ziemi znajdą się w górze, powysyłaj je w kierunku przeciwnika za pomocą tego samego ataku, ale słabszego, żebyś nie zniszczył ich w locie. Ostre odłamki ziemi poranią i oślepią Venusaura, co pozwoli ci na otoczenie go Kamiennym Grobowcem i stworzenie z tego lodowego królestwa za pomocą Lodowego Ciosu! Zniszcz to za pomocą Trującego Ciosu(Poison Jab), a przed ostrymi lodowymi kawałkami osłoń się za pomocą Łamacza Murów!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyPon 02 Sty 2017, 23:43

Jak najbardziej Twój plan się powiódł. Niestety ostatnie połączenie zostało zniwelowane Dziką ośliną, która rozsadziła Lodowe królestwo i poharatała Poliwratha. Potem roślinek użył Tańca płatków, co dało kolejne nieefektowne obrażenia. Tak czy owak walka była poważna a wystawienie stworka, którego typ ulegał typowi przeciwnika mogło okazać się zgubne jeżeli czegoś nie wymyślisz.

1. Venusaur 62/80 sp>ad
8/10
vs
2. Poliwrath 70/90 a>spa =
8/10
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyWto 03 Sty 2017, 00:16

- Poliwrath, kiedy przeciwnik użyje Tańca Płatków, spróbuj rozrzucić je na wiele stron za pomocą potężnego łamacza Murów, co stworzy deszcz płatków! Następnie szybko pozamrażaj je lub stwórz na nich szron za pomocą Lodowego Ciosu! Następnie szybko zakręć Lodowym Ciosem w powietrzu, co ochłodzi lekko powietrze i wytworzy jakieś tam płatki śniegu, które poranią przeciwnika. Potem prędko Lodowy Cios w ziemię, co zamrozi arenę i być może przyszpili Venusaura do gruntu. Jak ty tego unikniesz? Za pomocą Trującego Ciosu(Poison Jab). Aby zniszczyć lód na ziemi, uderz w ziemię Trującym Ciosem, co stworzy kłujące odłamki na ziemi i będzie ładnie wyglądać. Na sam koniec szybko Lodowe Królestwo, które tym razem musisz szybko zniszczyć! Jeśli przeciwnik użyje swoich pnącz, zamróź je za pomocą Lodowego Ciosu! To samo tyczy się Dzikiej Rośliny!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyWto 03 Sty 2017, 21:50

Na Twoje szczęście kombinacje okazały się bardzo skuteczne i zwyciężyłeś tą walkę. Poliwrath otrzymał 3 levele i wszyscy byli mega hepi. Uleczyłeś swojego stworka.
Twoją nastepną konkurentką była kobieta w średnim wieku przechodząca menopauzę. Sam nie wiedziałeś czemu Ci to przyszło do głowy. Wystawiła do walki Blastoise'a. Żółwik dzielnie stanął do walki by zjeść Twoje stworki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyWto 03 Sty 2017, 22:30

Blastoise był naprawdę potężnym pokemonem, więc nie miałem prawa go lekceważyć. Niemniej jednak musiałem poradzić sobie z wytrenowaną(w jakimś sensie) Sunflorą. Poprzedniego dnia dałem jej mnóstwo cukierków, co pozwoliło przywołać mi wiele nowych i ciekawych ataków, których zamierzałem użyć w trakcie walki!
- Sunflora! – wypuściłem więc swojego stworka i uśmiechnąłem się szyderczo do przeciwnika. Nie zamierzałem poddać się tak łatwo! Poliwrath poradził sobie znakomicie, ona też mogła. – Na dobry początek poślij w stronę przeciwnika ze dwie Kule Energii! Zaraz po tym natychmiast poślij w ich kierunku Ostry Liść w ten sposób, by listki otoczyły je spiralnie i dodatkowo wzmocniły, przyśpieszyły atak! Następnie Burza Liści! Kiedy błyszczące, zielone płatki otoczą Twoje ciało i zostaną skierowane w stronę przeciwnika, natychmiast użyj Mega Ssanie, co sprawi, że zielony kolor stanie się jeszcze wyrazistszy, a ty się uleczysz! Do kombinacji dodaj kilka Kul Energii, które rozbijając się o siebie nadadzą listkom błysku i siły!
Ostatnia kombinacja to dwie Kule Energii prosto w powietrze! Kiedy się o siebie rozbiją, osłoń się przed ostrymi kawałkami za pomocą Ostrego Liścia!

Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptySro 04 Sty 2017, 15:44

Ostry liść rozciął Kule i je zniszczył co wyglądało efektownie ale nie było połączeniem. Atak jednak dosięgł Blastoisea. Następnie przeciwnik użył połączenia Wodnego pulsu i zamieci co posłąło zmrożoną falę w Sunflorę. Burza liści nie połączyła się w żaden spośób z Mega ssaniem, dodatkowo zostały zablokowane i zawrócone potężną Zamiecią. Ostatni atak był beznadziejny, kule rozbiły się wpowietrzu o siebie zsyłając na was opad z drobinek energii, w rundzie pokazowej byłoby to dobrze punktowane, to jednak była walka. Ostry liść poleciał w stronę przeciwnika, który zablokował to Wodnym pulsem. Sromotnie przegrywałeś.
Sunflora 40/75 sp>ad
4/10
vs
Blastoise 64/79 = =
9/10
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyCzw 05 Sty 2017, 13:54

- Okej, Sunflora, nie idzie nam zbyt dobrze i prawdopodobnie to przegramy, ale zróbmy to w ten sposób, by nie stało się to z dziewięcioma punktami. Poślij w kierunku Blastoise’a Kulę Energii tak, by leciała ona po torze lotu użytego chwilę później Mega Ssania. Zadasz mu obrażenia i na dodatek magicznie się uleczysz! Następnie powtórz to, ale poślij Kulę Energii nad Blastoise, a wtedy spraw, by spadała po torze Mega Ssania! Spadając z nieba, tak jak na treningach, zacznie się rozpływać i nada Mega Ssaniu blasku i mocy, co zada Blastoisowi większe obrażenia! Następnie jedna Kula Energii za drugą z czego ta druga ma być słabsza i połączyć się z silniejszą, co z pewnością zwiększy obrażenia i mocno porani Blastoise’a!
Zaraz po tym Burza Liści! Kiedy będzie lecieć w kierunku wroga, wrzuć w nią ze dwie Kule Energii, które z pewnością na to w jakiś sposób zadziałają! Podejrzewam, że rozniosą je na dwie strony przez co Blastoisowi trudniej będzie ich uniknąć! Ewentualnie zwiększą ich siłę lub błyszczące liście otoczą kule w ten sposób, że stworzą jedną i to bardzo wielką!
Na sam koniec Mega Ssanie połączone z Ostrym Liściem! Jeśli przegramy, nie martw się!

Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptyPią 06 Sty 2017, 12:11

Dwie pierwsze kombinacje zadziałały bardzo podobnie. Nie zraniły przeciwnika ale zdołały uleczyć Sunflorę w taki sposób, ze niemal całkiem odzyskała HP. Sędziowie docenili tę kombinację. Efekt Kuli śnieżnej wykonanej za pomocą Kul energii był zachwycający i zadał potrójne obrażenia Blastoisowi. Naenergetyzowana Burza liści dobiła przeciwnika dając Ci jednocześnie wygraną punktową. Sunflora zdobyła 1.5 poziomu a na Ciebie czekało starcie finałowe. Ku Twojemu zdziwieniu miałeś walczyć z Joshem.

- Moje rozmnożone stworki muszą być gotowe na różne okazje, bo trafią do różnych trenerów - rzekł i wypuścił na arenę słodką, małą Chicoritę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 EmptySob 07 Sty 2017, 11:59

- O masakren, Josh! – krzyknąłem. Nie mogłem uwierzyć, że chłopak ten dotarł do finału, a ja o nim nic nie słyszałem! No trudno! Dopiero, gdy wypuścił Chicoritę zrozumiałem jak poważna będzie sprawa. Postanowiłem wykorzystać swojego Horsea! Był to z pewnością trudny wybór, ale musiałem go w tym pokazie użyć. Togekiss zabłysnął w poprzednim, teraz była jego kolej! Właśnie dlatego wypuściłem go na arenę. Chikorita była szybka, więc musieliśmy zacząć równie szybko. – Horsea, szybko użyj Fali! Kiedy będziesz płynąć w stronę przeciwnika razem z olbrzymią falą, poślij pod siebię Promień Jutrzenki, co stworzy kolorową i lodową falę, która zada zwiększone obrażenia przeciwnikowi! Następnie zalej arenę Wodną Bronią, co sprawi, że Chikoricie będzie trudniej utrzymać się na swoich grubych nóżkach, a Ty będziesz miał suchą połowę! Następnie szybko Spieniona Fala, czyli połączenie Fali i Bąbelek, a potem spróbuj użyć na tyle silnej Wodnej Broni, by zrobić dziurę na środku areny!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 48 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 48 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 48 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: