PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 38 ... 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptySob 12 Lis 2016, 21:27

Twój stworek wyskoczył i zaatakował Kulą energii, która trafiła Togepiego. Ten użył Metronomu i wylosował Ogien piekielny (Inferno). Niebieski płomień pognał w stronę Twojego stworka zadając mu duże obrażenia i poparzenie. Togepi oberwał w nagrodę kilka razy Kulą energii.
Charakter i historia: Zdobyty jako haracz za megakamienie. Ma dziwny smak, lub jeść ubrania. Poza tym to oddany i waleczny Pokemon.

Togepi 40% HP
vs
Treecko 65% HP poparzony.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptySob 12 Lis 2016, 21:35

- Niezła z ciebie sztuka, Togepi – skrzywiłem się. Następnie zwróciłem oczy w kierunku Treecko parskając śmiechem. Był bardzo dobrym pokemonem! Ta walka powinna go czegoś nauczyć… o ile ją przetrwa. – Użyj dziesięć razy Kuli Energii. Gdyby atakowało możliwym do odbicia kulą energii atakiem, osłaniaj się tym! Czasem rzuć tłuczeniem, a czasem Warkiem! Generalnie wygraj to jak kwarc!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptySob 12 Lis 2016, 22:21

Twój Trepko zasypywał przeciwnika Kulami energii co go bardzo bolało. Po chwili padł nieprzytomny na ziemię a Ty mogłeś okrzyknąć swojego stworka zwycięzcą. Maluszek przytulił się do Twojej nogi a Ty mogłeś złapać Togepi lub ruszyć dalej ku przygodzie. Nagle poczułeś, ze jajko w Twoim plecaku się porusza a z niego wydobyło się rażące światło. Wykluło się. Zdobyłeś nowego stworka, który chrapał głośno w Twoim nosidełku. Mogłeś jeszcze zdobyć Togepi. Co zrobisz?
Trepko +2.5lvl
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptySob 12 Lis 2016, 22:41

Czyli wykluł się mój pierwszy jajkowaty pokemon. Zastanawiałem się jakiego jest on gatunku; Garchomp mogła zajść. w ciąże z innym pokemonem, niekoniecznie z innym Grachompem. Nieważne... Wyciągnąłem Greatball, który magicznie pojawił się w kieszonce mojego plecaka. Spojrzałem na jajkowatego pokemona zastanawiając się, czy na pewno chcę go złapać. W sumie to czemu nie... Rzuciłem ballem z zamiarem zdobycia nowego stworka. Kiedy mi się to udało schowałem ball do kieszeni z innymi ballami. Pogłaskałem Treecko oddając mu kawałek swojego ubrania. Po chwili odesłałem go do kulki.
Następnie ruszyłem do obranego celu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptySob 12 Lis 2016, 23:11

Ballka pochwyciła Togepiego a stworek z jajka złapał się w innego balla z plecaka. Twoja drużyna była pełna a dopiero co zaczynałeś przygodę. Zadziwiające było jak Twoje życie obróciło się o 180 stopni w przeciągu tak krótkiego czasu. Karmiąc Treecko zrozumiałeś, ze go trujesz i niedługo zabraknie Ci ubrań...
Dotarłeś do Tilt. Miasto było ogromne a na wzniesieniach i niektórych budynkach znajdowały się wiatraki, których nieustanny ruch produkował energię, która buczała w przewodach, które się od nich ciągnęły. Gdzie udasz się najpierw?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptyNie 13 Lis 2016, 11:15

Najpierw? Do Centrum Pokemon. Zamierzałem uleczyć Treecko i zapytać Nurse Joy, czy wie jak mógłbym wyleczyć jaszczurkę z ubraniowego nałogu. Skoro nie mógł żreć ubrań to musiałem coś z tym zrobić. Właśnie w tym celu udałem się do budynku.
Jeśli znalazłem tam PC schowałem stworka z jajka do BOXu. Następnie – po odebraniu Treecko i porady z nim związanej – postanowiłem zapisać się do konkursu. W końcu musiałem od czegoś zacząć. Może i miałem mniej czasu na przygotowanie się, ale nie znaczyło to, że przegram wszystkie rundy. Nie spodziewałem się jakichś widowiskowych kombinacji, noale...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptyNie 13 Lis 2016, 12:29

Udałeś się do Centrum Pokemona gdzie pielęgniarka szybko wyleczyła Twoje stworki. Zauważyłeś, że nie stacjonują tu kobiety jak wszędzie indziej a w punkcie stał mężczyzna w białym chirurgicznym kitlu i o różowych włosach. Widać też należał do tego klanu. Poradził Ci brać tabletki, które Ci sprezentował. Po jedna dziennie dla Treecko. Stwierdził również, ze takie nawyki znikają po ewolucji. Hala konkursowa znajdowała się zaraz obok PC więc szybko dokonałeś zapisu. Mogłeś teraz pozwiedzać wyspę. Na północy miasta stacjonowali trenerzy, którzy trenowali tam swoje stworki wśród skał.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptyNie 13 Lis 2016, 12:41

Facet w różowych włosach wyglądał… dość dziwnie. Siostry Joy nie odwiedzały Oblivii? Cóż, odmienny, mało znany region musiał mieć inne zasady. Poza tym przynajmniej nie było jakiejś dyskryminacji. Ciekawe, kto należał do zakonu Oficerek Jenny. To zastanawiające…
Widząc trenujących trenerów od razu ruszyłem w kierunku skał. Może mógłbym coś wykombinować? Kombinacja. Mały trening do Pokazów. To nie mogło być zbyt trudne! Kiedy(o ile) znalazłem jakiegoś trenera/trenerkę wypuściłem dwa stworki: Treecko i Togepi. Uznałem, że te stworki drużynowe zasługują na trening.
Poza tym wykonałem skan Togepi.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptyNie 13 Lis 2016, 13:04

Pokedex pokazał dane:

Nazwa Pokemona: Togepi M
Droga przez nieznany region - Page 25 175
Poziom: 6
Typ: Wróżka
Łańcuch ewolucji: Togepi-(<3)->Togetic-(Błyszczący kamień)->Togekiss
Obecne Ataki: Metronom (Metronome), Wark (Growl), Charm (Urok), Supeł z Trawy (Grass Knot)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Został niegdyś złapany przez trenera z Oblivii, ale niestety nie spełniał jego wymagań więc został wypuszczony. Chciał się zemścić za to na Jokerze ale został pokonany i złapany. Ma duszę wojownika, zero słodyczy, agresja i upodlenie.
Zdolność: Szczęściarz (Super Luck) - Zwiększa częstotliwość ciosów krytycznych.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Wykopaliska na Mitonga - miejsce złapania
Ball: GreatBall

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Togepi [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/175.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 6
[b]Typ:[/b] [color=HotPink][b]Wróżka[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Togepi[/u]-(<3)->Togetic-(Błyszczący kamień)->Togekiss
[b]Obecne Ataki:[/b] Metronom (Metronome), Wark (Growl), Charm (Urok), Supeł z Trawy (Grass Knot)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Został niegdyś złapany przez trenera z Oblivii, ale niestety nie spełniał jego wymagań więc został wypuszczony. Chciał się zemścić za to na Jokerze ale został pokonany i złapany. Ma duszę wojownika, zero słodyczy, agresja i upodlenie.
[b]Zdolność:[/b] Szczęściarz (Super Luck) - Zwiększa częstotliwość ciosów krytycznych.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Wykopaliska na Mitonga - miejsce złapania
[b]Ball:[/b] GreatBall

Szybko znalazłeś Koordynatorkę, która trenowała Bonsly i Torchica.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 EmptyNie 13 Lis 2016, 13:33

- Togepi, szybko użyj Supła z Trawy! Wyceluj to prosto na czubek głowy Bonsly’ego! Powinno to uniemożliwić mu wykonywanie niektórych ataków! – wrzasnąłem do swojego nowego pokemona. Skoro był taki agresywny to miałem nadzieję, że da z siebie wszystko. Co tylko potrafi! – Treecko, kiedy Torchic spróbuje zaatakować użyj Kuli Energii, by zasłonić mu widok lub chociaż go przewrócić! Następnie szybkie Tłuczenie i Laser na Bonslym! Jeśli uznasz, że nie dasz rady zrobić uniku próbuj bronić się ogonem lub Kulą Energii! Togepi, kiedy i jeśli zwiążesz Bonsly’ego użyj Metronomu!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 25 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 25 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 38 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: