PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyNie 11 Gru 2016, 19:59

Większość kombinacji powiodła się. Przeciwnik również kilka wypróbował, więc walka uchodziła za mniej więcej wyrównaną.
Tauros  uniknął połączenia Kuli Energii i Ukrytej Siły za pomocą Pioruna. W jego rogach zgromadziła się błyszcząca energia, która wystrzeliła w momencie, gdy kombinacja twoich stworków znalazła się tuż przed jego nosem. Rozdrobniło to energię na różne kawałki! Cała arena pokryła się najróżniejszymi rodzajami drobinek. W dodatku wszystkie pokemony otrzymały obrażenia… Type: Null ledwo trzymał się na nogach, podobnie jak Kangashkan.
- Co powiesz na to?! – Tauros użył Lodowego Promienia, a jego współtowarzysz Wodnego Ogona(Aqua Tail). Zamrożony ogon trafił prosto w twojego Type: Nulla tym samym zadając mu obrażenia. Wraz z uderzeniem lód rozbił się na lśniące kawałki.


Fernando.
4/10
Type: Null: 28/95
Bell: 45/75

Przeciwnik.
3/10
Kang: 18/105
Tauros: 38/75
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyNie 11 Gru 2016, 20:29

Musiałem spróbować zakończyć to w tej rundzie. Type już długo nie wytrzyma.
- Paraliżujący pył Bellossom! Typ użyj Gonitwy by pojawiać się i znikać wśród obłoku pyłu tak by Cię nie dosięgł a potem cios w Knghaskhana. Potem otocz się kulkami Ukrytej siły i wytwarzaj coraz to nowe wirując nimi wokół siebie. Bellossom, wskocz na grzbiet Type i dorzucaj do tego wiru Kule Energii, niech pochłaniają Ukrytą siłe i zamykają ją w sobie. Potem rozrzućcie je na bok tak by wybuch tych kulek rąbnął przeciwników!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyNie 11 Gru 2016, 20:32

Twoja kombinacja pozbawiła przytomności Kanga. Wydał on z siebie ostatnie tchnienie, po czym runął na ziemię. Przeciwnik odwołał stworka, po czym spojrzał na ledwo trzymającego się Taurosa. Pokręcił z niedowierzaniem głową.
- Myślałem, że moje pokemony są czegoś warte. Myślę jednak, że czas wykończyć twojego okropnie brzydkiego Type:Nulla. Tauros, Piorun! – w stronę twojego Nulla leciał elektryczny pocisk.

Type: Null +2 szczęścia, 1,5lvl.
Bell: 1,5 lvl.


Tauros: 28/75

Twoje pokemony jak wcześniej.

Przeciwnik.
1/10

Ty.
4/10
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyNie 11 Gru 2016, 20:40

- Type, użyj Gonitwy by zniknąć nim atak Cię dosięgnie. Potem zaatakuj przeciwnika od tyłu. Na koniec powal go Ukrytą siła! Bellossom, gdyby Type nie zdążył zrobić uniki broń go przy pomocy podwójnej Kuli Energii, jedną sparuj Piorun a drugą walnij Taurosa w czoło - miałem nadzieję, ze uwaga przeciwnika dotycząca jego Pokemonów sprawi, ze Tauros przestanie dla niego walczyć.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyNie 11 Gru 2016, 20:44

Cóż, Tauros nie przestał walczyć, jednak twoje stworki szybko go wykończyły. Bollesom zdobył 2 lvle, a Type: Null dwa punkty szczęścia i 1,5 lvla. W dodatku przeszedłeś do następnej rundy! Tyle szczęścia w jednej walce!
Wystarczyło spojrzeć na tablicę, a już widziałeś z kim masz stoczyć ostateczną walkę. Dziewczyna imieniem Catherine. Wypuściła Geodude’a i Wartotle’a. Mogliście rozpocząć walkę…
Lasia wyglądała na zadowoloną i pewną siebie. Cóż, zwyciężała z porażającą ilością punktów, więc nie mogłeś się jej dziwić. W dodatku żaden z jej pokemonów nie zemdlał. Uchodziła za faworytkę(razem z tobą).
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyPon 12 Gru 2016, 19:45

Bellossom był jasnym wyborem w tej sytuacji. Tylko czy mogłem uzależniać moją wygraną lub przegraną od nadziei jakie pokładałem w Type:Nullu. Musiałem jednak zaufać moim przeczuciom.
- Type, Bellossom czas na was! Na początek kombinacji Ukrytej siły i Kul Energii. Najpierw w powietrzu je połączcie a potem Null ciśnij je po równo w postaci rakiet z powietrze w przeciwników! Potem zróbcie serię bloków z użyciem zapor z Ukrytej siły i Kul energii parujących ataki. Poza tym uniki Gonitwą! - chciałem wyczuć przeciwniczkę i jej stworki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyPon 12 Gru 2016, 20:10

Wartotle użył Wodnej Broni, a Gedoude Beczki dzięki czemu rozpędzony kamienny stworek wszedł w wodę tworząc swego rodzaju Wodny Strumień. Przyłożył on twojemu starterowi odrzucając go na znaczną odległość.
Kiedy twoje pokemony użyły Kuli Energii, przeciwnik zaatakował Wodnym Pulsem, jednak został on zniszczony przez atak twoich stworków. Iskry obleciały arenę… Dodatkowo zadał on obrażenia Gedoudowi. Kamienny potwór jest wkurzony i zmęczony przez połączenie kamiennych ataków z wodą.

Vaphel.
Bell: 67/75(ściana)
Type: Null: 85/95
8/10

Przeciwnik.
Gedoude: 24/40
Wartotle: 54/59
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyPon 12 Gru 2016, 22:22

- Bellossom, Światło Księżyca! Type osłaniaj Bellossom w trakcie leczenia łącząc Wodne ataki przeciwnika ze Swoją Ukrytą siłą! Kieruj tą kombinacja na Geodude. Potem Bellossom dosiądź Type i jak amazonka gnaj w stronę przeciwników. Type użyj Wściekłości na Wartortle a Bellossom w tym czasie osłaniaj Type Kulami Energii. Potem zbierz się w sobie i użyj Słonecznego promienia! W trakcie ładowania Type osłaniaj towarzyszkę Ukrytą siłą a potem dołącz ten atak do słonecznego promienia!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyPon 12 Gru 2016, 22:25

Przerażony Gedoude użył beczki, by wpaść prosto pod nogi Type: Nulla i przewrócić go wraz z Amazonką. Kiedy Bollessom zajęła się Gedoudem, type: Null użył Słonecznego Promienia na Wartotlu, co zadało mu cholernie duże obrażenia. W dodatku byłeś przerażony, ponieważ Bollessom prawie pokonała Gedoude’a. W tym czasie Wartotle użył Wodnego Strumienia, by wznieść się wysoko nad twoje pokemony i kierować sięw stronę Bol.

Vaphel.
Bell: 64/75(ziemia)
Type: Null: 80/95(ziemia)
8/10

Przeciwnik.
Gedoude: 12/40
Wartotle: 42/59
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 EmptyPon 12 Gru 2016, 22:36

Skończyły mi się pomysły na kombinacje i pozostało mi postawić wszystko na jedną kartę.
- Bellossom, utwórz chmurę z Paraliżującego pyłu, która przesłoni widocznośc przeciwnikom. Potem razem z Typem atakujcie Ukrytą siłą i Kulami energii tak by kulki rozwiewały waszą zasłonę jakby wyłaniały się z dymu! To będzie wyglądało mega efektownie i ładnie!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 37 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 37 z 50Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: