PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 50 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 50 EmptyPią 13 Lip 2018, 19:36

Wkrótce twoje pokemony pozbawiły przytomności swoich przeciwników. Wyglądały na zadowolone i dumne z siebie, uzyskały nawet przyzwoite poziomy: 4,5 dla Bollesoma i 0,5 dla Poliwhirla. Mogłeś być zadowolony! Niemniej, wkrótce twoi towarzysze również poradzili sobie z przeciwnikiem, mogliście więc uratować Nel! Dziewczyna właśnie przestawała uprawiać seks z swoim gwałcicielem: kiedy was zobaczyła udała oburzoną i dała mu z plaskacza twarz. A jak on wyglądał? Był wysokim, umięśnionym, przystojnym mężczyzną ubranym w biały fartuch: nie miał na sobie gaci ani koszulki, tylko ten fartuch, to najwidoczniej jakiś popieprzony fetysz.
Niemniej, Nel ubrała się spokojnie i podbiegła do was. Mogłeś zauważyć, że rzuciła jeszcze w gwałciciela karteczką z swoim numerem Pokedexu i telefonu.
- Tak się cieszę, że mnie znaleźliście! - wrzasnęła i przytuliła was wszystkich po kolei.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 50 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 50 EmptySob 14 Lip 2018, 20:04

Co się w ogóle dzieje w mojej grze? xD
___________________________________________________
Cofnąłem swoje kochane dwa stworki do balli dziękując im za cudowną walkę. Nie pamiętałem w sumie czemu walczyłem i czemu Nell stała się tanią prostutution, ale było mi to zasadniczo obojętne. Zawsze fajnie skopać komuś ryj i patrzeć jak ucieka z podkulonym penisem. Nie wiedziałem gdzie iść więc oparłem się o ścianę i czekałem aż moi towarzysze podpowiedzą mi co dalej. W sumie to mogłem nic nie robić, albo mogłem zrobić wszystko. Nie byłem jednak w stanie teraz się na nic zdecydować.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 50 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 50 EmptyNie 15 Lip 2018, 18:59

podaj mi kontakt na pw, np. gg, zebysmy mogli szybciej pogadac i odpisz na pytanie!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 50 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 50 EmptyNie 15 Lip 2018, 21:19

6453689 gg
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 50 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 50 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 50 z 50Idź do strony : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: