PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyPon 26 Gru 2016, 17:42

Ostatecznie wykończyłeś Pokemona, ale po zabiciu Chikority Poliwag również padł na ziemię. Silvally dokończył dzieło robiąc z Combuskena McChickena. Chłopak odesłał jedzenie i liść do pokeballa… Wystarczyła chwila, by rzucić ci wredne spojrzenie i odejść w kierunku KFC, gdzie mógł dostać za niego z tysiączka. Combusken był naprawdę dużym pokemonem. Byłeś naprawdę silnym trenerem, jednak musiałeś potrenować ze swoim Poliwagiem, który wciąż pozostawał zwykłym dzieckiem. Niemniej jednak naprawdę nadawał się do pokazów, kombinacje były niemal idealne.

Poliwag.
2,5 lvl za Chikoritę.

Silvally.
W całokształcie 5 lvl.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyPon 26 Gru 2016, 18:40

Cofnąłem stworki do balli gratulując im wygranej. Poliwag nauczył się nowego ataku Bąbelków, który był nam bardzo przydatny w Konkursie. Dzisiaj już nie miałem zamiaru nic robić więc zaniosłem wszystkie stworki do PC by się wyleczyły i najadały a sam idę do mojego pokoju pospać i się porządnie wymyć. Długa kąpiel z bąbelkami to to czego mi dziś trzeba. Potem kładę się spać, muszę mieć siłe na kolejne dni mojej podróży. Nie mogłeś się doczekać tego co mi przyniesie los.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyPon 26 Gru 2016, 20:16

W Centrum Pokemon zostałeś powitany przez wesołą Siostrę Joy. Najwidoczniej zapomniała o tym, że twoja… och, nie! Zwróciła się w twoim kierunku z zdjęciem uśmiechniętej Andzi na stole operacyjnym.
- Koleżanka kazała ci przekazać zdjęcie ze szpitala – uśmiechnęła się sisterka. Następnie wepchnęła ci zdjęcie prosto za materiał bokserek. Następnie odesłała cię do darmowego pokoju i kazała odpocząć. Zasnąłeś w wannie. Z pokoju obok dobiegały odgłosy z telewizji o czarnej śmierci.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyPon 26 Gru 2016, 20:35

Nieśmiertelna Andzia, moja ukochana Nell zginęła a ta zaraza nie mogła, to smutne i wredne ze strony losu, że mnie tak dotyka. Bądź co bądź wstałem, wysuszyłem się i ubrałem po czym zszedłem na dół by się posilić. Potem zabieram swoje stworki na piknik za miasto. Musimy odpocząć przed jutrzejszym Konkursem. Gdy już tam dotrę rozkładam się na trawce i wypuszczam swoje stworki by się pobawiły, pozacieśniały więzy, potrenowały jeżeli mają taką ochotę ale bez przemęczania się.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyPon 26 Gru 2016, 20:41

W pewnym momencie zobaczyłeś Nell, która zaczęła ganiać się z swoim różowym Pidgeyem i w ogóle. Była szczęśliwa, gotowa do walki i pokazów! Powiedziała, że będzie startować w konkursie, do którego się zapisałeś i już na zawsze będziecie razem.
Twoje pokemony były naprawdę szczęśliwe i mogły pozacieśniać więzi. Poliwag dalej źle czuł się w waszym towarzystwie, ponieważ był bardzo wstydliwy, ale… Silvally starał się znaleźć dla niego odpowiednią zabawę. Niestety, nie udało się, ponieważ oberwał Bąbelkami prosto w twarz. Potraktował to jako zabawę.
W radio jakieś trenera usłyszałeś, że Anastazja Pawlakova wygrała amatorski turniej razem z swoim Deddene. Andzia.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyWto 27 Gru 2016, 14:28

Przed moimi oczyma działy się masakrycznie dziwne rzeczy. Najpierw zobaczyłem Nell, która najprawdopodobniej była martwa. Potem słyszę o Andzi i Dedenne, skąd ona miała takiego poka? Czyżbym miał majaki? Doznałem udaru słonecznego? Postanowiłem to sprawdzić podbiegając do Nell i waląc ją z plaskacza prosto w twarz. Jeżeli ją to ostudzi i się wkurzy to znaczy, że żyje i nie zginęła razem z Miguelem i resztą!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyWto 27 Gru 2016, 20:41

Dziewczyna dostała prosto w mordę. Niestety, ale uderzyłeś ją tak mocno, że głowa obróciła jej się do tyłu i właśnie umarła. Okazało się, że to Nel, która postanowiła uciec od Miguela przez otwarte okno. Po chwili wstała, bo tak naprawdę miała normalną głowę. Wyglądała całkiem… normalnie. Z tym zabijaniem to miałeś zwidy. Zresztą, zaraz ci wszystko wytłumaczyła!
- Hej, Fernando! – przytuliła cię dziewczyna. Następnie przybrała surowy wyraz twarzy. – Wiesz, nie musiałeś mnie bić. W każdym razie… Zapewne zastanawiasz się, co i jak? – spytała, ale nie zaczekała na odpowiedź. – Kiedy twój pokemon rozpylił ten pyłek, zobaczyłam, że obok jest otwarte okno. Próbowałam im o tym powiedzieć, ale oni uznali, że będą wić się na podłodze i czekać na śmierć. Tylko ja wstałam! Zrobiłam to dla… – urwała. – Gdzie jest Eusin? - okazało się, że twoja towarzyszka nie jest taka pusta.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyWto 27 Gru 2016, 22:20

No tak, Nell zaskoczyła mnie swoim błyskotliwym rozwiązaniem problemu Paraliżujących pyłków. Ale czy zatem skoro było otwarte okno to wszyscy przetrwali? To byłoby fajne bo nie byłbym mordercą, ale z drugiej strony...sam na tę chwilę nie wiedziałem jak do tego podejść. Tak czy siak uściskałem przyjaciółkę na chwilę przed tym ajk miałem przekazać jej straszne wieści.
- Więc, Esuin, wbiegł za Tobą i chyba zginął - powiedziałem najdelikatniej jak umiałem - w wielkich męczarniach zapewne...dusił się i w ogóle...spazmy...krwiste łzy...uczucie penisa w buzi...straszne....
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptyWto 27 Gru 2016, 22:50

- No trudno – westchnęła dziewczyna. Po chwili wzruszyła ramionami i uderzyła cię z pięści w twarz. Generalnie była zadowolona z faktu, iż żyła. – Miałam nadzieję, że gaz ulotnił się przez otwarte okno, ale było go za dużo. Niestety, ale twój pokemon jest pierdzielonym mordercą. Myślę, że to nie twoja wina – uśmiechnęła się serdecznie, po czym dała Pidgeyowi dwa rzadkie cukierki. Ptaszek ewoluował w pięknego i różowego Pidgeotto. Mogłeś zaproponować jej wspólną podróż albo potrenować na konkurs. Dziewczyna też chciała wziąć w nim udział, więc… decyzja należała do twojej osoby.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 EmptySro 28 Gru 2016, 09:55

- Widzę, zę trenujesz do jutrzejszego Konkursu, może stoczymy mały sparing by przekonać się jak się do niego przygotowaliśmy? - rzekłem i wystawiłem an pole walki Silvally i Poliwaga. Jeżeli uda mi się połączyć ataki Poliwaga z atakami Silvally to kijanka poradzi sobie w każdym połączeniu z innymi Pokemonami. Musieliśmy zdobyć trzecią wstążkę a to wiązało się z intensywnymi treningami. Niestety dalej miałem tylko cztery Pokemony ale przed następnym Konkursem planowałem złapać coś nowego. Tymczasem jednak walka.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 43 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 43 z 50Idź do strony : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: