PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Sloora Ryba

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 11:30

-Super!
Wskazuje do wody i zabieram Ball, wypuszczam stworka wewnątrz i robię mu skan Pokedexem.
-Im nas więcej tym lepiej! Ale musimy się spieszyć inaczej Quicky trafi w czyjeś ręce.
Patrzę co to za stworka złapałem, może Carvanha? Może Clampearl? Może Wailmer? Albo Azurill? Chyba że to będzie Feebas chociasz to pewnie Barboach.
-Kaśka wracaj do balla!
Będzie tylko spowalniała, Numele są strasznie wolne a mi zależy na czasie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 11:47

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Lotad [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/270.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 9
[b]Typ:[/b] [color=dodgerblue][b]Woda[/b][/color] [color=limegreen][b]Trawa[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Lotad[/u]-(14lvl)->Lombre-(Wodny Kamień)->Ludicolo
[b]Obecne Ataki:[/b] Zadziwianie (Astonish), Bąbelki (Bubble), Wark (Growl), Absorbcja (Absorb)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Lotad to żywiołowy stworek o bardzo przyjaznym nastawieniu. Dla swojego trenera i przyjaciół zrobi wszystko.
[b]Zdolność:[/b] Własne tempo (Own Tempo) - Chroni przed zmieszaniem.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] Mięta
[b]Istotne lokacje[/b]: Droga 102- miejsce złapania
[b]Ball:[/b] Pokeball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Gligar [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/207.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b] [color=Peru][b]Ziemia[/b][/color] [color=MediumSlateBlue][b]Lot[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Gligar[/u]-(+1lvl w nocy trzymając ostry kieł)->Gliscor
[b]Obecne Ataki:[/b] Atak piaskiem (Sand Attack), Trujące żądło (Poison Sting)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Niczego nie traktuje poważnie. Tylko by się bawił i bawił i czasem robił psikusy.
[b]Zdolność:[/b] Immunitet (Immunity) - Chroni przed Otruciem.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Pokemon z Safarizone.
[b]Ball:[/b] Safariball/?

Pokemon wyskoczył z balla i okazał się słodkim Lotadem więc nie był niczym czego byś się spodziewał. Szybko do Ciebie podbiegł i przytulił się do Twojej nogi robiąc oczka kotka z Shreka. Potem zrobił to samo z Kaśką, która nie zwróciła nawet a niego uwagi i dalej jadła trawę. Potem zawróciłeś swojego Numela i ruszyłeś w stronę Oldale a Lotad podskakiwał za Tobą.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 12:01

-Świetnie! Teraz szybko do Oldale!
Biegnę w stronę Oldale, co tu dużo pisać, nie rozglądam się za pokemonami i za niczym tylko biegnę wprost do PokemonCenter aby zobaczyć czy Lotek jest zdorwy, muszę również sprawdzić stan Kaśki. Biegnę ile siły w nogach. Bardzo mnie ciekawi jak wygląda laboratorium i czy Quicky mnie pamięta, wyobrażam sobie laboratorium jako mały budynek z dziwnymi urządzeniami w środku, stół na którym leżą pokeballe a w jednym mój kochany Quicky, najgorsze było by to gdybym nie zdążył a zabrała by go jakaś dziewczynka i ubierała go w sukienki, albo chłopak co by go bił i dręczył, nie ja do tego nie dopuszcze! Muszę zdążyć!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 16:57

Gdy już było koło godziny 20 dotarliście do Centrum Pokemona. Tam Oddałeś swoje stworki i udałeś się na nocleg. Rano kiedy wstałeś, Twoje Pokemony były już na śniadaniu. Dzisiejszego dnia nie musiałeś się spieszyć. Miałeś jeszcze kupę czasu a do Litlleroot było tylko jakieś dwie godzinki spaceru przez rzadki las. Kiedy już do niego dotarłeś zaczepiła Cię dziewczyna ubrana w sportowy strój, typowo trenersko.
- Chcesz stoczyć pojedynek? Właśnie otrzymałam swojego pierwszego Pokemona i złapałam drugiego i chciałabym stoczyć podwójny pojedynek, co Ty na to?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 17:04

Błagam żeby to nie był Quicky!
-Śpieszę się, ale może zawalczę. A pokażesz swoje Pokemony?
Co jeśli jestem za późno? Co jeśli ona ma mojego kochanego lisełka? Nie mam za dużo o tym myślę, w końcu mogła dostać również Mudkipa czy innego Treecko. Za dużo myślę o moim Eevee, gdy była walka legend w Sootopolis to ja się martwiłem czy Quicki dobrze znosi tę pogodę, nie przestawałem o nim myśleć przez te miesiące.
-Mam nadzieję że nie masz za mocnych.
Wypuszczam Kaśkę z Balla.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 17:30

Dziewczyna wyprostowała się po czym wyrzucił w powietrze dwa balle. Z jednego wyskoczył Skitty a z drugiego Cascoon.
- A jaki będzie Twój drugi Pokemon? - spytała dziewczyna całkowicie gotowa do walki. Jej stworki wyglądały uroczo, ale były tak jak i ich trenerka całkowicie gotowe do walki. Tak jak i Ty nie miała w czym wybierać jeżeli chodzi o Pokemony, ale to może i dobrze.

Cascoon 100% HP
Skitty 100% HP
vs
Lotad 100% HP
Numel 100% HP
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 17:38

-Wiem że wyjdę na durnia i cieniasa ale naprawdę się śpieszę.
Omijam ją i biegnę czym prędzej w stronę miasta.
Na szczęście nie miała mojego Eeviego, to dobrze, może jeszcze nie jest za późno.
Jak jest taka możliwość wsiadam na rower i jadę jak szybko mogę.
-Szybciej, szybciej. Muszę zdążyć.
Tylko co zrobię, ot tak wparaduje do laboratorium i zabiorę pokeball? A już wiem! Wypuszczę Kaśkę dla odwrócenia uwagi, gdy już wszyscy się nią zajmą zabieram Quickiego, chowam Kaśkę do balla i uciekam. Tak, to super plan!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 18:12

Pobiegłeś co sił w nogach a potem wsiadłeś na rower zostawiając w tyle dziewczynę, jej Skitty'iego i Cascoona a także swojego Numela, którego chyba zapomniałeś zawrócić do Pokeballa. W każdym razie chyba musisz się zawrócić jeżeli chcesz wykonać swój plan w takiej postaci jak chciałeś. Przypominam również, zę do rozdawania Pokemonów przez profesora Bircha zostało 3 dni. Więc najłatwiej byłoby po prostu przyjść za trzy dni i wziąć Eevee'iego po prostu, jak zwykły trener.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 18:22

-Chyba czegoś zapomniałem... KAŚKA!
Biegnę z powrotem, chowam Numela do Balla i z powrotem w stronę LittleRoot town.
Już wiem, zrobię inaczej, będę czekał pod laboratorium i wezmę Quickiego jak każdy zwykły trener. Albo ukradnę w nocy, ale nie, lepiej nie. Przez te 3 dni będę koczował z namiotem, rozdawanie Pokemonów zaczyna się za 3 dni, więc przyjdę dokładnie za trzy dni, zapukam do laboratorium o godzinie 0:01. Nastawiam budzik w telefonie na za 3 dni i godzinę 0:01 i jak dobiegnę do miasta rozbijam namiot w niewidocznym miejscu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 EmptyPon 08 Cze 2015, 21:56

W ciągu godziny dojechałeś cały zasapany do Littleroot. Tam rozbiłeś swoje obozowisko razem z innymi trenerami, którzy zebrali się tutaj by odebrać startera, który niekoniecznie miał być ich pierwszym Pokemonem. Część zebrała się również by stoczyć walkę z tutejszym liderem. Prawie rok temu został tu otwarty nowy gym specjalizujący się w typie Normalnym. Jego liderem był Ruby, były słynny Koordynator, który w rekordowym czasie zdobył wszystkie możliwe wstążki z regionu Hoenn i osiedlił się tutaj razem ze swoją żoną Sapphire, córką sędziwego już profesora Bircha. Mogłeś zajrzeć do owej sali by sprawdzić siłę Twoich stworków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Sloora Ryba
Powrót do góry 
Strona 5 z 39Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Sloor Ryba
» Box Sloora Ryby
» Konto Sloora Ryby czyli Bida z Nędzą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: