PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać

Go down 
+24
Astrid.
Magneto
Freaky74
LubiePlacki
JohnyBravo
Jajko na miękko
Pinokio
Victusify
Dante
Splendid
Kacperro
Reiko
Haru
Aleksander
Sajmon145
luk1313
Shadic
Maloyo
Samantha
Ryuuka
Mr. Alice
Pia
Groteus
Vaphel
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyCzw 28 Maj 2015, 19:05

Imię "Ksywka" nazwisko: Law "Devil" Flamer

Data urodzenia i wiek: 6 czerwca 1996

Wygląd: Law jest wysokim, mającym mniej więcej 180 cm wzrostu chłopakiem. Ma on jasno czerwone oczy oraz czarne włosy które zawsze są potargane a na lewe oko sięga mu grzywka do brwi. ubiera się przeważnie w długie jeansy czarnego koloru, czerwone trampki za kostkę, biały podkoszulek oraz czerwona zawsze rozpiętą koszulę. Nosi czarna branzoletkę na prawej ręce z namalowanym białym krzyżem, na szyi nosi czerwony wisiorek w kształcie koła również z krzyżem w środku natomiast na serdecznym palcu lewej nosi sygnet z napisem "Devil".

Rodzime miasto/Miasto startu i region:Pastoria/ Sinoh

Charakter postaci: Law jest bardzo skrytym lecz pomimo problemów przeważnie uśmiechniętym chłopakiem. Rzadko zachowuje powagę i zawsze w krytycznych sytuacjach znajdzie powód do żartów. Można powiedzieć że jest optymistą choć zawsze widzi najczarniejszy scenariusz nigdy nie mówi tego głośno. Troszczy się o swojego pokemona gdyż jest on opiekuńczy. Jedyne czego się boi To ciemności oraz pokemonów duchów co jest paradoksem gdyż jego pierwszy i jak dotąd jedyny pokemon to Gastly typu duch.

Historia: Law nigdy nie był za bardzo lubiany lecz nie przez jego charakter lub wygląd lecz przez jego datę urodzin. Urodził się on 6 czerwca 1996r co daje nam trzy 6, i stąd właśnie wziął się jego pseudonim "Devil". ludzie się go bali przez co nie miał zbyt wielu przyjaciół. zawsze bał się ciemności gdyż wiedział że ludzie kojarzą go z szatanem jako dziecko bał się że uw demon po niego przyjdzie. Jedyną osobą która się go nie bała była jego mama która kochała go z całego serca i zawsze pocieszała. Gdy nasz diabełek miał 10 nie chciał wyruszać w podróż gdyż bał się że pokemony tak samo jak i inni ludzie go nie zaakceptują. Gdy Law miał 15 lat w nocy zaczął słyszeć przeraźliwe dźwięki. pomimo strachu wyszedł z domu i sprawdził co to za odgłosy i gdy doszedł do miejsca skąd wydobywał się krzyk (gdyż właśnie tym były te dźwięki) zaczął uciekać ponieważ to co zobaczył to był młody Gastly pałętający się po cmentarzu (Jakby nie patrzeć straszny widok). Gastly zauważywszy przechodnia zaczął z a nim lecieć gdyż powodem jego krzyków było to iż się zgubił. Gdy Law dobiegł do domu i zamkną drzwi przez okno zobaczył że Gastly płacze i pomimo strachu wyszedł do niego. Patrzyli na siebie przez dłuższą chwilę i po tym czasie wziął Gastly'ego do domu i nakarmił. Gdy zrozumiał całą sytuację ze strachem wyciągną do niego rękę i powiedział że jak tylko będzie odważniejszy wyruszy w podróż i chciałby aby to on został jego pierwszym pokemonem i przyjacielem. Gastly zgodził się i po kilku już tygodniach Law i Gastly byli wspaniałymi partnerami i przyjaciółmi mimo tego że Law cały czas bał się gastly'ego co uw pokemon czasami wykorzystywał dla żartów. Gdy Devil ukończył 17 lat postanowił że wyruszy w podróż lecz dowiedział się że jego mama jest śmiertelnie chora i postanowił że zostanie z nią tak długo jak będzie to potrzebne. Niestety jego mama po 2 latach walki z chorobą przegrała i umarła. Zrozpaczony Law nie wiedział co ma robić lecz patrząc na również załamanego Gastly przypomniał sobie co powiedział Gasly'emu podczas ich pierwszego spotkania i skrywając w sobie cierpienie po stracie matki z uśmiechem na twarzy wyruszył w podróż mając przy sobie swojego najlepszego przyjaciela oraz partnera.

Starter: Gastly

Dodatkowy Ekwipunek: Naszyjnik, branzoletka, sygnet

Cele podróży: Przezwyciężyć strach przed ciemnością i złapać jak najwięcej pokemonów duchów oraz wszystkich innych. Pokazać ludziom że niczym się od innych nie różni a jego data to tylko przypadek.

[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url][/center]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyCzw 28 Maj 2015, 20:30

Pisze się "Pokemon" i "ów". Poza tym przyjmuję, gra będzie do jutra wieczora. Tak jak poprzednik zrób KP. KB i Box a linki wklej do zapisu i podpisu. Poza tym możesz wybrać typ z jakiego dostaniesz losowe jajko Pokemona. Daj znać na priv jaki typ wybrałeś.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Magneto




Liczba postów : 1
Join date : 14/06/2015

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyNie 14 Cze 2015, 14:37

...

[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url][/center]


Ostatnio zmieniony przez Magneto dnia Nie 05 Sty 2020, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyNie 14 Cze 2015, 19:54

Przyjmuję i zamykam zapisy. Gra w najbliższym czasie.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Astrid.




Liczba postów : 54
Join date : 18/07/2015
Age : 33

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyPią 07 Sie 2015, 13:10

Imię "Ksywka" nazwisko: Astrid 'As' Andersson
Data urodzenia i wiek: 30 sierpnia, 16 lat
Wygląd:
Astrid to wysoka, szczupła dziewczyna. Ma dość długie, jasnobrązowe włosy (sięgające mniej więcej do ramion) i ciemnoniebieskie oczy, które częściowo przykrywa, lekko ścięta pod ukosem, grzywka. Najczęściej ma na sobie koszulę w czarno-czerwoną kratkę, ciemne dżinsy i wygodne buty, przypominające wyglądem trampki.
Rodzime miasto/Miasto startu i region: Region Hoenn, lokalizacja dowolna.
Charakter postaci:
Astrid jest nieśmiałą nastolatką. Nie lubi być w centrum uwagi, więc praktycznie zawsze trzyma się na uboczu. Kontakty z innymi są jej piętą Achillesową. Czasem boi się nawet odezwać, żeby nie palnąć jakiejś głupoty, przez co niektórym wydaje się straszliwie nieuprzejma. W rzeczywistości jest bardzo miłą i wrażliwą osóbką. Łatwo ją zranić, jednak dziewczyna nie chowa zbyt długo urazy. Jest zdecydowanie typem człowieka, który najpierw myśli, a potem decyduje się na ruch. Nie może znieść, gdy komuś dzieje się krzywda, dlatego właśnie zdecydowała się pójść w stronę medycyny. Jest gotowa w każdej chwili stanąć w obronie przyjaciół.
Historia:
Od kiedy pamiętam opiekowała się mną rodzina zastępcza. Nigdy nie poznałam swoich biologicznych rodziców. Zawsze gdy próbowałam poruszyć ich temat, moi opiekunowie unikali odpowiedzi na zadawane im pytania lub też odpowiadali ogólnikami. Mimo wszystko nie mogłam narzekać. Ann i Eric Anderssonowie, bo tak właśnie nazywali się moi prawni rodzice, kochali mnie jak własną córkę. Miałam wszystko, czego potrzebowałam.
Mówiąc o dzieciństwie nie mogę także zapomnieć o osobie, dzięki której wspominam najmłodsze lata z uśmiechem na twarzy. Był nią mój najlepszy i jedyny przyjaciel, August. Był synem Państwa Nilssonów, chociaż z wyglądu był ich zupełnym przeciwieństwie. Zawsze o kilka centymetrów wyższy ode mnie brunet o szafirowych oczach. Gdy poszłam do podstawówki, byłam obiektem kpin z powodu moich rodziców, więc kiedy August jako jedyny stanął po mojej stronie, oboje staliśmy się "ufoludkami". Ale nam to nie przeszkadzało, uwielbialiśmy przebywać w swoim towarzystwie.
Momentem przełomowym w moim życiu i największą tragedią dla Augusta było wybuchnięcie pożaru w domu Państwa Nilssonów. Po dziś dzień nie wiadomo, co było przyczyną eksplozji. Ogień pochłonął wszystkie piętra, zabierając życie rodzicom mojego przyjaciela, a samego bruneta poważnie parząc.
Po tym zdarzeniu August był zmuszony wyjechać do miasta, położonego w odległej części Hoenn, gdzie miał przejść serię przeszczepów, a ja zostałam sama. Wiele razy w moich snach pojawiał się obraz płonącego budynku i za każdym razem widziałam zarys sylwetki człowieka utykającego na lewą nogę.
Od tamtego dnia minęło już 6 lat. Rozpoczęłam naukę w klasie o profilu medycznym, zaprzyjaźniłam się także z kilkoma nowymi osobami. Chociaż wciąż pamiętałam o swoim przyjacielu, moje życie się zaczęło powoli układać. I właśnie wtedy otrzymałam tajemniczą paczkę. Znajdował się w niej podstawowy ekwipunek trenerski i biało-czerwona kula, z duszkiem zamkniętym w środku. Do przesyłki dołączona była również krótka wiadomość:
Spotkajmy się Mieście Hoothill. To pilne, As.
Po przeczytaniu liściku serce zabiło mi mocniej. As? Przecież to przezwisko wymyślił August!
I chyba pierwszy raz w życiu kontrole na umysłem przejęły moje uczucia. Już nazajutrz byłam gotowa do drogi. Malec kryjący się w kuli, który swoją drogą zdołał się już do mnie przywiązać, także.
I tak oto niespodziewanie zaczęła się moja przygoda.
Starter:
Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 353
Shuppet
Dodatkowy Ekwipunek:
---
Cele podróży:
Odnaleźć Augusta, odkryć prawdę o rodzicach.
[url=Box]Box[/url][url=Konto bankowe]Konto bankowe[/url][url=Karta postaci]Karta postaci[/url]
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyPią 07 Sie 2015, 13:38

Przyjmuję. Gdy zrobisz KP, KB i Box pojawi się gra.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
KoZaCzek3




Liczba postów : 6
Join date : 12/02/2016

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptySob 13 Lut 2016, 15:15

Imię "Ksywka" nazwisko:Ren "Rene" Render


Data urodzenia i wiek: 5 Sierpień, 14 lat 


wygląd:



Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQ49BhzL4vTRCxlIQUaRODeyMJZg2EnluGVU029pBuTtEXYsPPZvw









Rodzime miasto/miasto startu, region






Charakter postaci



Ren to 14 latek kochający przygody. Jest niecierpliwy, Musi skończyć wszystko szybko dostaje takiego wścieku jak nie wiem co. Jest bardzo ale to bardzo chamski. Kocha wkurzać ludzi do granic. Twisted Evil Wszystkie jego zalety to to że praktycznie nigdy nie stawia oporu. Jest leniwy a jego pokemon są energetyczne więc zbytnio za sobą nie przepadają. Kocha żarty psikusy kawały itp. Jest optymistą i ekstrawertykiem.
Historia


Zaczęło się kiedy jechałem na rowerze z moim pokeballem żeby znaleźć jakiegoś eevee bo mama powiedziała że ma jakiś kamień ewolucji dla niego. myśląc że to kamień pioruna jechałem tak szybko i zaglądałem wszędzie. Wyjeżdżając z miasta wywaliłem się i zemdlałem na ziemi. Kiedy się obudziłem zauważyłem pewnego Eevee i zacząłem szukać mojego pokeballa. Kiedy zauważyłem że pokeball leży przy Eevee spróbowałem wstać ale noga zaczęła mnie boleć jakby ktoś by mi nią przejechał. Miałem ją złamaną. zacząłem krzyczeć. Pomocy! - krzyczałem aż do momentu kiedy Eevee się odwrócił i przyniósł mój pokeball a ja go rzuciłem na niego. nie udało mi się go złapać. ale on siedział przy mnie dalej. Wiesz co? Fajny jesteś. - Powiedziałem. Eevee uciekł ale przyprowadził swojego pana a on mi pomógł. Obwinął  moją nogę bandażami i nauczył mnie chodzić o kulach. Poszedłem po swój pokeball i go wziąłem.


Po kilku minutach ciszy zapytałem "kim je..." tymczasem odpowiedział przerywając mi jakby wiedział co zaraz powiem
"Brock" odpowiedziałem "Co? Brock? Ty? Co? Jak?! Przecież nawet w pobliżu nie ma twojej Sali!" zacząwszy się śmiać chwycił się obiema rękami za brzuch "rozejrzyj się" powiedział a wtedy zauważyłem że za mną jest Sala lidera Brocka



Możesz mi pomóc wrócić? - powiedziałem a on gdzieś poszedł i powiedział "czekaj". Po kilku godzinach wrócił i nie musiałem długo czekać aby mój rower był gotowy a potem wrzucił mnie do koszyka a ja w dosyć dziwnej pozycji zrobiłem równie dziwną minę. Widzisz coś - powiedziałem i spojrzałem za siebie widząc Brocka który stał na kucał na siodełku. Chyba już widzisz - powiedział a ja już byłem przy moim mieszkaniu. Musze lecieć - powiedział i wyciągnął mnie z koszyka "a jeszcze jedna sprawa 1.Dlaczego twój Eevee chodził sobie od tak?" powiedziałem a on odparł "Bo nie mam żadnych wolnych pokeballi" odpowiedziałem "ok" a on pojechał na moim rowerze a on się rozwalił kiedy traciłem powoli go z pola widzenia.

A jak znalazłem Sniviego? Brock mi go dał a na jego cześć nazwałem Sniviego "Brock"

Starter



Snivy



Dodatkowy ekwipunek



Pokeball w który miał być złapany Eevee


Cel podróży


złapać Eevee, pokonać Brock'a



Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptySob 13 Lut 2016, 17:18

Ok. Przyjmę na okres próbny na dwa miesiące. Popraw przez ten czas sposób pisania. Uzupełnij kartę postaci o Pokemona, którego faktycznie masz na poziomie 6 z podstawowymi atakami.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
KoZaCzek3




Liczba postów : 6
Join date : 12/02/2016

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyPon 15 Lut 2016, 12:35

Vaphel napisał:
Popraw przez ten czas sposób pisania.
Co masz na myśli?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 EmptyWto 16 Lut 2016, 15:02

Technikę, interpunkcję i takie tam inne. Zrób w końcu poprawnie kartę postaci edytując starą i wtedy dostaniesz grę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać   Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy do podwodnego świata Wodnika...na lądzie też można grać
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zapisy do świata LubiePlacki
» Zapisy do Świata Zeromusa. Miejsca, gdzie wszystko może się zdarzyć
» ~Zapisy~
» Zapisy~
» >Zapisy<

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: