PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Polowanie Filiposa

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptySob 18 Sty 2014, 16:49

Wchodzisz na kamienistą pustynie .. zapada powoli mrok , temperatura wkrótce będzie bliska zeru... Trzymaj się ciepło!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptySob 18 Sty 2014, 16:52

Ciemność nie sprzyja szukaniu, ale z drugiej strony może pokaże się więcej pokemonów gdy zrobi się zimno, na pustyni właśnie nocą tętni życie...
- Wingull, póki jeszcze cokolwiek widać rozejrzyj się po okolicy szukając pokemonów, jak coś zauważysz to od razu daj mi znać.- Powiedziałem do mojej mewy wypuściwszy ją z balla i sam zabrałem się do szukania pokemonów zaglądając za każdy głaz. Oprócz samych pokemonów szukałem też ich śladów, oraz kryjówek, jakiś norek, jaskiń...
Powrót do góry Go down
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptySob 18 Sty 2014, 17:40

Pokemon zniknął w mroku a Ty wyposażony w latarnię ruszyłeś przez mroczną pustynię co chwilę potykając się o kamienie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptySob 18 Sty 2014, 17:43

- Kamień, kamień kamień... - mruczałem pod nosem przeczesując pustynię. - Aż dziwne że nie ma tu Geodude... no, nie ważne, trzeba szukać... ciekawe jak radzi sobie Wingull - wszystkie te słowa wypowiedziane były cichutko by nie płoszyć pokemonów i wypowiadając je jednocześnie wciąż szukałem powoli, ale dokładnie pokemonów. Od czasu do czasu spoglądałem w ciemne niebo szukając charakterystycznej białej kropki, czyli mojej mewy.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyNie 19 Sty 2014, 09:06

Nagle poczułeś jak coś łapie Cię za nogę i rzuca o skały...
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyNie 19 Sty 2014, 14:35

O kufa, co to było? Zacząłem nerwowo rozglądać się wkoło, próbując przebić ciemność wzrokiem. Powoli podniosłem się i podniosłem ręce lekko do góry, mniej więcej na taką wysokość że dłonie miałem na poziomie twarzy. Chciałem tym pokazać że mam pokojowe zamiary, bo dłonie były otwarte, a jednocześnie w razie ataku na twarz mogłem się osłonić. Głowa nieco mnie bolała i już czułem guza który mi tam rośnie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyNie 19 Sty 2014, 14:42

Przeciwnik chował się cały czas w cieniu ale widziałeś jego zarysy.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyNie 19 Sty 2014, 15:21

Powoli schowałem jedną rękę do kieszeni, wyjąłem z niej karmę i na lekko drżącej dłoni wysunąłem przed siebie.
- Jeśli naruszyłem twoje terytorium, to przepraszam, nie chciałem tego zrobić. Nie mam złych zamiarów. - Powiedziałem najpewniej jak tylko w tej chwili potrafiłem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyNie 19 Sty 2014, 18:16

Stworek chwycił Cię paszczą za rękę i czułeś jak lekko zlizuje smakołyk z niej.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa EmptyPon 20 Sty 2014, 15:06

Nie wykonując gwałtownych ruchów wyjąłem pokedex i zeskanowałrm pokemona, byłem bardzo ciekawy na co trafiłem, choć miałem już pewne podejrzenia. Zachowanie pokemona przypominało mi nieco pewnego skalnego nosorożca z Kanto, ale to były tylko moje przypuszczenia...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Filiposa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filiposa   Polowanie Filiposa Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Filiposa
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Filiposa
» Gra Filiposa
» Walka Filiposa
» Polowanie Kowalta
» Polowanie Marvela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: