PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Shadic vs Filipos44

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 16:24

Vennie odskoczyła w bok i użyła Lodowego promienia następnie skoczyła na drzewo i z wielką siłą uderzyła ciosem głową w lód. Skiddo był wolny. Skiddo użył Fali którą zamroziła Vennie. Skiddo zrobił unik na następny atak lodowym promieniem, a nastepnie użył fali, a następnie użył serii akcji.

Shadic
Zigzagoon - 18%

Skiddo - 12%

Arena bez zmian

Kolejka - FIlipos, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 16:29

Walka zbliżała się do końca, a emocje rosły na potęgę, jeden zły ruch oznaczał przegraną, dlatego też nie mogliśmy sobie pozwolić na luksus pomyłek, trzeba było grać twardo.
- Skiddo już blisko do końca! Użyj fali! Następnie zacznij skakać po polu walki unikając ataków przeciwnika i jednocześnie go dezorientując! Nie daj się trafić i w dogodnych sobie momentach atakuj dzikimi pnączami!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 19:45

- Koniec gry kolego... - mruknąłem nie dając się ponieść emocjom które próbowały rozerwać mnie od środka. Czułem każdym mięśniem że to koniec walki. Pora więc wytoczyć ostatnie działa.
- Vennie zablokuj Falę przeciwnika własną i wyślij kolejną by uniemożliwić mu uniki! Gdy Fala go zaleje użyj Lodowego Promienia by go w niej zamrozić i poślij mu drugą by go wykończyć! Wiem że potrafisz malutka! - wykrzyknąłem chcąc dodać Vennie wiary w siebie
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 20:39

Fala Vennie i fala Skiddo zderzyły się. Skiddo zaczął robić uniki, ale szybko został zmyty falą Vennie która za chwilę została zamrożona. Ostatecznie Vennie wykończyła Skiddo falą.

Walkę wygrywa Shadic!

+1lvl dla Vennie.

Podajcie sobie dłonie.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 20:51

- Dobra robota malutka - powedziałem z uśmiechem wycofując Vennie do Balla. Podszedłem do przeciwnika w celu podziękowania za walkę poczym wyciągnąłem rękę.
- To była bardzo obra walka. Twój Skido to urodzony wojownik. Potrzebujecie tylko trochę treningu - powiedziałem uśmiechając się do przeciwnika
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 22:33

-Nic nie szkodzi mały, następnym razem będzie lepiej- powiedziałem głaszcząc Skiddo, po czym schowałem go do balla. Gdy zobaczyłem dłoń Shadicka wstałem i podałem mu moją.
- Twoja Vennie też jest świetnym pokemonem, posłuchamy twojej rady i będziemy trenować. Następnym razem to ja i Skiddo będziemy górą.- Powiedziałem odwzajemniając uśmiech.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 22:37

Sędzia - No koniec tych czułości. Może kiedyś się jeszcze spotkacie z pełnymi ewolucjami?
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 23:02

- Napewno - odparłem spoglądając w niebo. Odetchnąłem po chwili poprawiając plecak na plecach. Ponowna walka z tym trenerem będzie świetnym wyzwaniem
- Na mnie już pora mam nadzieję że kiedyś znów się spotkamy - powiedziałem odwracjając się od przeciwnika. Następnie dzięki butom do biegania z dużą szybkością pognałem w sobie znanym kierunku
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 EmptyNie 12 Sty 2014, 23:13

-Też żywię taką nadzieję- odpowiedziałem na chwilę przed oddaleniem się przecinika. Poatrzyłem na balla w moim ręku tak, jakbym próbował wypatrzeć Skiddo w środku.
-Chodźmy potrenować mały.- Powiedziałem do kuli i odeszłem w przeciwnym kierunku niż mój przeciwnik.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Shadic vs Filipos44
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Walka Aquarius vs Shadic
» Walka Shadic vs Brock
» Walka Shadic vs Joker
» Shadic vs Lizzymon.
» Shadic vs Filipos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: