PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Shadic vs Filipos44

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 20:21

- Świetnie malutka! Oby tak dalej! - pochwaliłem ponownie podopieczną. Byłem bardzo dumny z Vennie i jej umiejętności. Widać że trening przyniósł rezultat.
- No dobra Vennie użyj Fali by zalać przeciwnika po czym poślij za nią Lodowy Promień by go zamrozić! Następnie użyj Ciosu Głową z rozpędu! Jeśli spróbuje zaatakować obroń się Lodowym Promieniem! - zakomunikowałem stworkowi. Powoli zaczynaliśmy się rozkręcać.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 20:25

-Zablokuj jej falę swoją falą! Potem uniki i zbliż się do jednego z głazów, wybij się z niego i z powietrza uderz akcją! Potem fala i cała seria akcji! Nie poddawaj się, jesteś silny, ale musisz to udowodnić!- Wykrzyczałem. Wiedziałem że Skiddo stać na dużo więcej niż pokazywał do tej pory, ale w końcu nie mogłem też od niego dużo wymagać, to wszakże jego pierwsza bitwa...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 20:31

Tak jak poprzednio fale się zderzyły. Vennie użyła Lodowego promienia i zdołała zamrozić jedynie stopy Skiddo. Zigzagoon następnie użył ciosu głową i trafił w Skiddo był jeden - dla Shadica. Skiddo miał wolne nogi. Skiddo podszedł do głazu odbił się od niego i uderzył Zigzagona akcją. Następnie użył fali i seri akcji.

Shadic
Zigzagoon - 75%

Filipos
Skiddo - 50%

Kolejka - Filipos, Shadic, Ja
Przestał padać śnieg. Jest teraz ciężki wiatr, który zabiera pokemonom za każdą rundą 5% HP
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 21:02

- Dopóki jesteś blisko użyj fali! Pot oddal się nieco i atakuj dzikimi pnączami! Atakuj jak najszybciej i nie daj jej czasu by wyprowadziła jakikolwiek atak! Jeśli jednak się nie uda i czymś cie zaatakuje to zasłoń się falą!- Skiddo przegrywał, ale ja wierzyłem że nie możemy się poddać i co ważniejsze wierzyłem że mój pokemon da sobie rade mimo to że przeciwnik prezentował wysoki poziom.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 21:18

- Zabawa skończona... czas wrzucić wyższy bieg. - mruknąłem do siebie. Nie zamierzałem przegrać tej walki więc postanowiłem podejść do sprawy poważnie.
- Vennie szybko na drzewo by uniknąć Fali! Następnie zeskocz z niego i uderz centralnie Skiddo Lodowym Promieniem z góry! Natępnie powtórz Lodowy Promień z maksymalną siłą i zanim się pozbiera zaatakuj Ciosem Głową od lewej! - wykrzyknąłem do Vennie. Walka powoli nabierała rumieńców i byłem ciekaw jej wyniku.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 21:25

Nawet sędzia(ja) zdziwiłem się o ostrości ataków Shadica.
Skiddo użył fali, a Zigzagoon skoczył na drzewo przez co uniknął przykrycia falą. Zigzagoon od razu uderzył Lodowym promieniem nie dając Skiddo szans na atak. Zigzagoon ponowił atak lodowym promieniem i tylko poprawił lód przeciwnika. Następnie uderzył Ciosem głową, ale Vennie uderzyła się o lód głową.

Shadic
Zigzagoon - 68%

Filipos
Skiddo - 35%

Arena bez zmian.
Kolejka - Shadic, Filipos, Ja

Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 21:43

Ups... Może ten Cios Głową to nie był "Pomysł roku" - pomyślałem gdy Vennie przydzwoniła w lodową ścianę. Atak jednak przynióśł efekty. Ba nawet lepsze niż przypuszczałem. A to nie wszystko na co nas stać.
- Vennie użyj Fali i wykorzystaj ją by się rozpędzić! Następnie przyłóż Skiddo Ciosem Głową i popraw mu Lodowym Promieniem! Daj z siebie wszystko malutka! - krzyknąłem zagrzewając towarzyszkę do walki
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 21:52

Doskonale wiedziałem że Skiddo ma kłopoty... i to spore kłopoty.
-Skiddo woda niewiele ci zrobi! Poczekaj aż przeciwnik znoszczy lód i użyj na sobie dzikich pnączy!- Tak, nakazałem mojemu pokemonowi by atakował sam siebie. Zrobiłem to z jednej prostej przyczyny; dzikie pnącza to atak trawiasty, więc kiedy Skiddo nim oberwie zwiększy swój atak i nie otrzyma obrażeń.
-Potem rób uniki i używaj zrastania, a jak podwyższysz swój specjalny atak o dwa poziomy to wtedy użyj fali i za pomocą dzikich pnączy rzuć przeciwnikiem o jeden z głazów!- Wykrzyczałem komendy.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 22:35

Vennie użyła Fali niszcząc lód. Następnie rozpędziła się i uderzyła Skiddo ciosem głową. Skiddo w tym czasie bił się dzikimi pnączami. Wzmocnił w ten sposób siebie. Vennie za chwilę znowu użyła lodowego promienia, ale skiddo uniknął ataku. Pokemon Filiposa użył podwyższania zwiększając atak specjalny. Następnie użył fali, a potem za pomoc dzikich pnącz rzucił zigzagoonem o skałę.

Shadic
Zigzagoon - 54%

Filipos
Skiddo - 30% x2 SP ATAK

Kolejka - Filipos, Shadic, Ja
Arena bez zmian
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 EmptySob 11 Sty 2014, 22:41

-Skiddo nie wszystko stracone, ale musimy odrobić straty! Użyj fali! Jeśli przeciwnik spróbuje wdrapać się na drzewo to go zrzuć za pomocą dzikich pnączy i uderz serią akcji! Jeśli użyje jakiegoś ataku to zrób unik i oddaj akcją! Postaraj się by nie mogła cie trafić!- Skiddo nadal miał sporą stratę, ale była to strata do odrobienia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Filipos44   Walka Shadic vs Filipos44 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Shadic vs Filipos44
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Walka Shadic vs Brock
» Walka Shadic vs Joker
» Walka Aquarius vs Shadic
» Shadic vs Lizzymon.
» Shadic vs Filipos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: