PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Aquarius vs Shadic

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 21:54

Witamy na trzeciej bitwie na tym wspaniałym PBF.
Po obu stronach stoją Shadic i Aquarius. Brawaa!
Walka jest dwa na dwa(Każdy trener może użyć 2pokemony jednocześnie)

Arena -
Arena to łąka. Wysokie trawy w których pokemony robaki czują się świetnie. Jest tam jedno małe drzewo które niewiadomo skąd się tam wzięło.

Walkę czas zacząć

Kolejka - Shadic, Aquarius, Ja


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Sob 11 Sty 2014, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 22:06

- Hehe... Może być ciekawiem- mruknąłem do siebie wypuszczając Vennie. Shadow czekał już gotowy do walki. zapowiadał się interesujący pojedynek.
- Shadow użyj Szybkiego Ataku na Metapodzie! Następnie zaatakuj go Szybką Gwiazdą i popraw mu Hiper Głosem od lewej po czym zakończ Kulą Cienia! Vennie użyj Fali by zalać przeciwników! Spróbuj potem zamrozić Togepi Lodowym Promieniem i przyłóż mu Ciosem Głową atakując z prawej! - krzyknąłem do podopiecznych zaczynając walkę
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 22:15

- Metapod, strzel Strzałem Siecią Eevee'iemu w nogi. Przyklej go do podłoża albo spętaj po czym zaatakuj go Pchnięciem. W międzyczasie Ty Togepi użyj na Venni Uroku. Metapod, póki przeciwnik się nie wyzwoli atakuj go Pchnięciem. Gdy Fala nadejdzie, Togepi użyj Psychokinezy i jeżeli dasz radę do zawróć ją w przeciwników. Jeżeli nie to po prostu zatrzymaj i zrzuć na ziemię po czym odrzuć Zigzagoona Psychokinezą na drugi kraniec areny.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 22:23

Shadow już się szykował do użycia szybkiego ataku, jednak Metapod przykleił mu nogi siecią. Następnie zaatakował go pchnięciem, a wtym czasie Togepi użył uroku. Metapod następnie użył pchnięcia, a w tej chwili uwolnił się Shadow. Zdołał użyć kuli cienia na Metapodzie. Zigzagoon użył fali, ale Togepi zatrzymał ją za pomocą psychokinezy i o dziwo zdołał zwrócić ją na przeciwników. Na końcu Togepi odrzucił Zigzagoona na drugi koniec areny. Przewaga jest po stronie Aquariusa.

Aquarius
Metapod - 94%
Togepi - 100%

Shadic
Zigzagoon - 84% - 2atak
Eevee - 79%

Kolejka - Aquarius, Shadic, Ja
Arena bez zmian
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 23:04

- Dobra robota chłopaki. Teraz połączcie swoje siły. Metapod, wyskocz by użyć Pchnięcia na Eevee po czym Ty Togepi przyspiesz jego lot Psychokinezą. W trakcie lotu używaj Utwardzenia by wzmocnić swoja skorupkę. Następnie szybki odwrót i Ty Togepi gdy przeciwnicy nadbiegną w naszym kierunku zerwij ziemię Psychokinezą i wyrzuć ich w powietrze. Wtedy Metapod zwiąże ich Strzałem siecią a następnie użyje na nich Pchnięcia. Ewentualne ataki blokuj Psychokinezą.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptySob 11 Sty 2014, 23:32

Zagwizdałem z podziwem na kontratak przeciwnika. Nie ma co będzie ciekawa walka.
- Vennie uskocz w lewo i spróbuj zamrozić Togepi Lodowym Promieniem następnie powtórz ten atak na Metapodzie na zakończenie użyj Fali i przyłóż Metapodowi Ciosem Głową!
Shad wskocz na to małe drzewko i użyj na Metapodzie Szybkiej Gwiazdy z powietrza! Potem zaatakuj go Szybkim Atakiem i popraw mu Hiper Głosem dwa razy! Dacie sobie radę! - krzyknąłem chcąc zagrzać towarzyszy do walki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptyNie 12 Sty 2014, 11:59

Metapod wyskoczył za pomocą Pchnięcia, ale Togepi nie dał rady przyśpieszyć lotu został zamrożony przez Lodowy Promień Vennie, a następnie powtórzyła atak Lodowym promień zamrażając Metapoda. Pokemony Aquariusa nie miały szans na jakikolwiek atak. Vennie użyła fali, która rozpuściła lód. Zanim Metapod się obejrzał dostał ciosem głową. Shad skoczył na drzewo i użył szybkiej gwiazdy. Togepi dał radę zerwać ziemię i wyrzucić przeciwników w ziemię. Metapod związał przeciwników ze sobą i użył Pchnięcia.

Aquarius
Metapod - 84%
Togepi - 94%

Shadic
Zigzagoon - 76%
Eevee - 74%

Arena bez zmian
Kolejka - Shadic, Aquarius, Ja
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptyNie 12 Sty 2014, 12:26

Uśmiechnąłem się pod nosem. Miałem już w głowie pewien plan.
- Vennie wskocz na drzewko i spróbuj jeszcze raz zamrozić Togepi Lodowym Promieniem! Jeśli nie trafisz powtarzaj atak aż do skutku! Gdy go zamrozisz skieruj Lodowy Promień na Metapoda!
Shadow skup swoje ataki na Metapodzie! Najpierw Szybki Atak od prawej, następnie użyj Hiper Głosu nim się pozbiera i zakończ Szybką Gwiazdą! - zakomunikowałem podopiecznym przyglądając się pokom przeciwnika
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptyNie 12 Sty 2014, 14:14

- Togepi, odrzuć Vennie Psychokinezą by nie udało się jej skoczyć na drzewo. Jeżeli jednak będzie szybka to odbijaj jej ataki Psychokinezą. Najlepiej byś zawróciła je w nią albo w Eevee. Metapod, przed pierwszym atakiem nie uciekniesz więc użyj tylko Utwardzania. Następnie skoro przeciwnik jest spętany użyj Strzału Siecią na jego szyi i duś go! Kiedy już opadnie z sił i ssinieje zaatakuj kilkakrotnie Pchnięciem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic EmptyNie 12 Sty 2014, 15:17

Zigzagoon próbowala wejść na drzewo, jednak nie udało jej się to, gdyż Togepi odrzucił ją za pomocą Psychokinezy. Za chwilę, jednak udało jej się zamrozić Togepi za pomocą Lodowego Promienia. Vennie następnie skierowała atak na Metapoda, który też został zamrożony. Metapod przed zamrożeniem zdołał użyć Utwardzenia. Metapod nadal jest zamrożony, a w tym czasie Eevee postarał się zaatakować szybkim atakiem i hiper głosem. Na koniec Metapod o dziwo się uwolnił i strzelił siecią w Eevee. Eevee się dusi.

Aquarius
Togepi - 89%
Metapod - 78%

Shadic -
Zigzagoon - 69%
Eevee - 70%

Arena bez zmian.

Kolejka - Aquarius, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Aquarius vs Shadic Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquarius vs Shadic   Walka Aquarius vs Shadic Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Aquarius vs Shadic
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Aquarius kontra Shadic
» Wynik jest wielką niewiadomą. (Shadic vs Aquarius)
» Walka Shadic vs Brock
» Walka Shadic vs Joker
» Walka Shadic vs Filipos44

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: