PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Shadic vs Joker

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 30 Gru 2013, 10:59

Witamy na pierwszym na naszej stronie sparingu między graczami! Po przeciwnych stronach Areny stoją Shadic i Joker. Odbędzie się podwójna walka (dwa Pokemony na raz) bez możliwości zmiany stworków.
Arena to pustynia. Płaska piaskownica, co kilka metrów wyrastają z niej cienkie i wysokie obeliski. Na arenie panuje burza piaskowa odejmująca co turę każdemu stworkowi 5% HP (nie dotyczy tych, których to nie dotyczy xD).

Let's begin'!

Kolejka Shadic, Joker, ja
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 30 Gru 2013, 11:21

Rozejrzałem się uważnie po arenie.
- A więc pustynia. Bardzo dobrze - pomyślałem wypuszczając Vennie z Balla by dołączyła do Shadowa.
- Shadow! Zaatakuj Buizela od lewej Szybkim Atakiem! Następnie uderz Hiper Głosem zanim się pozbiera. W razie potrzeby broń się Kulą Cienia! Vennie użyj na Kricketocie Oczu Lalki następnie zaatakuj Ciosem Głową i zakończ Wodnym Pulsem! - krzyknąłem do podopiecznych rozpoczynając walkę ze swoim przeciwnikiem.


Ostatnio zmieniony przez Shadic dnia Pon 30 Gru 2013, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 30 Gru 2013, 12:42

Kiedy wszedłem na arenę uśmiechnąłem się mroźnie. Wyciągnąłem pokeballe i lekko rzuciłem je w stronę areny.
- Rozpocznijmy tą zabawę od Zamieci Buizel! Zamieć oślepi przeciwników przez co ciężej będzie im nas zaatakować. Wtedy użyj Ciosu dźwiękowego, a następnie skocz na plecy Shadowa i przy pomocy łap zasłoń mu oczy. Staraj się wytrzymać, jak najdłużej. Z bliska uderz go Ciosem dźwiękowym i odskocz daleko od przeciwników. Kiedy zamieć przestanie działać do walki wkroczy Kricketot. Kricketot na początek użyj szamotającego się robaka na Shadowa. Później odskocz do Buizela, który będzie miał za zadanie Cię złapać i razem użyjcie Warku. Pamiętajcie o licznych unikach.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPią 03 Sty 2014, 16:25

Kolejka szybkości: Buizel, Zigzagoon, Eevee, Kricketot.

Eevee zaatakował szybkim atakiem Buizela. Zamieć Buziela zmieszała się z panującą na arenie burza piaskową i uderzyła tym mocniej dwa przeciwne normalne Pokemony. Zigzagoon użył Oczu lalki zmniejszając atak przeciwnikom. Na koniec kolejki Kricketot użył Szamotającego się robaka po czym Vennie użyła Wodnego pulsu zmywając przeciwników i kończąc tą kolejkę. Burza piaskowa zadała odpowiednie obrażenia.

Eevee 75% HP
Zigzagoon 84% HP
vs
Kricketot 85% HP -1 Attack
Buizel 80% HP - 1 Attack

Arena bez zmian. Burza piaskowa dalej trwa.

Kolejka: Joker, Shadic, ja.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptySob 04 Sty 2014, 15:58

- Buizel, Kricketot świetnie sobie radzicie! Buizel na początek użyj Fali tak, aby pokemony Shadica nie mogły zaatakować. Kiedy efekt Fali zniknie użyj Zamieci nie daj im zaatakować! Kiedy zamieć ich oślepi użyj Sonic Boom i od razu Fali! Kricketot kiedy Buizel wykona ataki użyj Warku, a później Szamotającego się robaka dwa razy! Musicie pamiętać o unikach na pewno będą próbowali was zaatakować! - Krzyknąłem po czym poprawiłem godnie swoją czapkę.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyNie 05 Sty 2014, 11:49

- Shad, Vennie trzymajcie się! - krzyknąłem chcąc dodać otuchy podopiecznym. Znałem mniej wiecej taktykę przeciwnika pora to wykorzystać przeciw niemu.
- Shadow! Szybki Atak na Kricketota następnie wykorzystaj jeden z obelisków i zaatakuj Buizela Hiper Głosem z Góry a na koniec dobij Kulą Cienia gdy znajdziesz się za przeciwnikiem i zakończ szybkim atakiem! Vennie! Odbij się od najbliższego obeliska i zaatakuj Buizela Ciosem Głową z góry, nim się pozbiera powtórz Cios Głową! Następnie użyj na Kricketocie Wodnego Pulsu i Ciosu Głową. Jeśli Buizel zaatakuje Zamiecią lub Falą chowajcie się za obeliski! Damy radę! - krzyknąłem ponownie zagrzewając podopiecznych do walki.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyNie 05 Sty 2014, 16:27

Kolejka szybkości: Buizel, Zigzagoon, Eevee, Kricketot.

Fala Buizela nacierała na przeciwników i w tym czasie Zigzagoon wyskoczyła by zaatakować i została zmyta przez wodę. Atak ten jednak został przerwany Hiper głosem Eevee'iego, który przeskoczył ponad bałwanem. Kricketot znowu zaatakował Warkiem obniżając atak przeciwnikom po czym obydwojga zaatakował Szamotającym się robakiem.Buizel zrezygnował z Zamieci po czym chciał atakować ale nie wiedział czym (angielska nazwa). Lisek przyspieszoną Kulą Cienia zaatkował robaczka a Zigzagoon poprawił mu Wodnym pulsem.

Eevee 61% HP -1Atrack
Zigzagoon 61% HP - 1Attack
vs
Kricketot 62% HP -1 Attack
Buizel 65% HP - 1 Attack

Arena bez zmian. Burza piaskowa dalej trwa.

Kolejka: Shadic, Joker, ja.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 06 Sty 2014, 11:04

- No dobra nadszedł czas na zmianę taktyki - pomyślałem uśmiechając się pod nosem. Walka była bardziej zaciekła niżby się wydawało.
- Shadow, Vennie skupcie swoje ataki na Buizelu! Nie pozwólcie mu zaatakować! Shadow! Użyj Szybkiego Ataku następnie Hiper Głos i znowu Szybki Atak! Vennie! Gdy Shadow zaatakuje Szybkim Atakiem Ty użyjesz Biczogona i ponownie spróbujesz wyskoczyć w górę by użyć Ciosu Głową w góry potem użyj go jeszcze raz gdy znajdziesz się na ziemi! Uważajcie na Falę i Zamieć! - krzyknąłem do podopiecznych uważnie przyglądając się Pokemonom przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 06 Sty 2014, 11:23

- Okej.. damy radę! - Krzyknąłem do moich pokemonów. - Buizel na początek użyj Fali na, której masz serfować! Kiedy fala zbliży się do przeciwników zeskocz z niej i biegnij razem z Kricketotem do najbliższego obeliska! Przebiegajcie z jednego na drugi i nie dajcie się uderzyć. Przeciwnicy będą wtedy walili atakami w obeliski. W końcu się zmęczą, a wy będziecie mieli przewagę. Kricketot kiedy przeciwnicy podejdą użyj szamotającego się robaka, a Buizel fali!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker EmptyPon 06 Sty 2014, 12:25

Kolejka szybkości: Buizel, Zigzagoon, Eevee, Kricketot.

Eevee rozpoczął tą kolejkę uderzając Buizela Szybkim atakiem. Po tym Buizel wzniecił Falę, którą spłukała Vennie a także Kricketota. Eevee będąc w powietrzu zaatakował Hiper głosem, Vennie poprawiłą wydrze Ciosem głową. Potem oba teamy zbliżyły się do siebie i każdy z nich oberwał jakimś atakiem walcząc w zwarciu.

Eevee 47% HP -1Atrack
Zigzagoon 38% HP - 1Attack
vs
Kricketot 39% HP -1 Attack
Buizel 24% HP - 1 Attack

Arena bez zmian. Burza piaskowa dalej trwa.

Kolejka: Joker, Shadic, ja.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Walka Shadic vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Walka Shadic vs Joker   Walka Shadic vs Joker Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Shadic vs Joker
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Walka Shadic vs Filipos44
» Walka Aquarius vs Shadic
» Shadic vs Lizzymon.
» [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia
» Shadic vs Filipos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: