PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadic vs Filipos

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 18:21

UWAGA! UWAGA! Któraś to już walka na tej stronie. Po mojej prawej legendarny Filipos! Pomaga pokemonom! Po mojej lewej Shadic! Wielki zastępca Sonica! Brawaaa!

Arena - Pokemony na początku nie są na arenie. Na środku są trzy portale. Kiedy trenerzy wypuszczą swoje pokemony wszyscy muszą wejść do jednego portalu! Trenerzy będą mogli mówić spokojnie, a pokemony ich usłyszą. Dodatkowo w czasie walki pokemony mogą wchodzić do przeróżnych portali.
Pierwszy portal to pustynia, drugi portal to wulkan, a trzeci portal to niebiosa. Są tam chmury które nigdy się nie rozpuszczą.

Walka dwa na dwa jednocześnie.

Zaczynajmy!

Kolejka - Filipos, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 18:28

- Kurczę... niebo pasuje Wingull, ale za to nie poradzi tam sobie mój Skiddo, zresztą jemu nie będzie zbyt przyjemnie również na wulkanie więc zostaje...- zamyśliłem się na kilka sekund i wypuściłem oba pokemony.
- Wingull, Skiddo, szybko biegnijcie do pierwszego portalu! Gdy już się tam znajdziecie to czekajcie na rywali i gdy tylko się pojawią, ty Wingull użyj ultradźwięków, by ich oszołomić, a ty Skiddo zalej ich falą! Wingull wzleć wysoko, poza zasięg ich ataków, użyj tańca deszczu i unikaj wszystkiego czym będą w ciebie strzelać! Osłaniaj z góry Skiddo strzelając w ataki które będą w niego zmierzać swoją wodną bronią! Ty Skiddo spokojnie podwyższaj swoje statystyki zrastaniem i zmniejszaj je wrogowi używając machania ogonem! Bądź jednak uważny i pamiętaj o unikach!

//pamiętaj o umce Wingull Razz
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 18:51

- Heh... znowu się spotykamy - pomyślałem wypuszczając Vennie i Shadowa. Zapowiadała się kolejna interesująca walka. Byłem ciekaw co przygotował przeciwnik.
- Shad, Vennie skierujcie się do pierwszego portalu. Vennie gdy tylko znajdziesz się na arenie zamroź Wingulla Lodowym Promieniem a ty Shad rozprosz Fale Skiddo Hiper Głosem. Następnie zaatakujecie Skiddo kombinacją Lodowego Promienia i Kuli Cienia. Potem seria kombinacji Ciosu Głową i Szybkiego Ataku również na Skiddo. Pokażmy im że nie próżnowaliśmy - powiedziałem zagrzewając podopiecznych do walki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 20:30

Wszystkie pokemony znalazły się na pustyni w pierwszym portalu. Pokemony oglądały się zaciekawione tym jak się tu dostały. Za chwilę usłyszały głosy swoich trenerów. Vennie posłuszny lisek czy co to tam jest od razu zamroził Wingulla, a ten spadł na ziemię. Nadal był zamknięty w kostce lodu. Skiddo użył fali, a Shad próbował ją rozproszyć hiper głosem. Nie udało mu się to i oba pokemony Shadica oberwały. Troszkę wody, ale znów stanęli do walki. Skiddo nie mógł użyć ataków zwiększających statystyki, bo obrywał silnymi atakami przeciwników. Ostatecznie udało mu się użyć jednego machania ogonem.


Filipos
Wingull
Życie - 94%
Stan - zamrożony

Skiddo
Życie - 86%
Stan - Nic.

Shadic
Zigzagoon(Vennie)
Życie - 96%
stan - Nic.

Eevee(Shady)
Życie - 96%
Stan - Nic.

Pogoda - Upał jak cholera. Dodatkowo zbiera się na burze piaskową.

Arena bez zmian.

KOLEJA - SHADIC, FAJLAPOS, jA
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 21:17

- No dobra drużyno zaczynamy imprezę... - mruknąłem pod nosem obmyślając kolejną strategię. Po chwili namysłu wpadłem na pewien pomysł.
- Shad używając Szybkiego Ataku wytwórz tornado które porwie przeciwników. Vennie popraw Wingullowi Lodowym Promieniem a gdy tornado wciągnie Skiddo i Wingulla użyj Lodowego Promienia by przemienić je w lodowe tornado. Następnie atakujcie wielokrotnie kombinacją Lodowego Promienia i Kuli Cienia - zakomunikowałem Pokemonom opierając dłonie na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptySob 18 Sty 2014, 21:21

- Skiddo czym prędzej zalej ich falą i wykorzystaj chwilę przerwy od ich ataków by potraktować lód na Wingull dzikimi pnączami! Rozbij ten lód! Wingull jak tylko Skiddo cię uwolni wzleć jak najwyżej unikając ataków i użyj tańca deszczu! Potem ultradźwięki w obu przeciwników! Skiddo ty w tym czasi staraj się unikać ataków przeciwników i przeplataj te uniki falą! Wingull ty tam z góry strzelaj w przeciwników wodną bronią!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptyCzw 23 Sty 2014, 16:28

Skiddo zalał przeciwnik. Vennie dał radę zamrozić Wingulla, a pnącza Skiddo zamarzły w bryłce lodu! Skiddo nie może się ruszyć. Skiddo dostawał kulami cienia i lodowym promieniem. Ostatecznie został zamrożony.


Shadic
Vennie - 88%
Shady - 88%

Filipos
Skiddo - 74% Zamrożony
Wingull - 90% Zamrożony

Arena bez zmian
Kolejka - Filip, Shadic, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptyPon 27 Sty 2014, 16:57

No masz... dobrze że słonce jeszcze świeci może ich roztopi... albo przynajmniej pomoże si wydostać.
- Skiddo! Wingull! Nie dajcie sobą pomiatać! Postarajcie się rozwalić ten lód czym tylko możecie, a jak któreś z was się uwolni nich szybko roztrzaska lód na tym drugim! Jak już oboje będziecie wolni Wingull szybko taniec deszczu i ultra dźwięki! Ty z kolei Skiddo użyj na nich fali i szybko zbliż się zanim zareagują i zaatakuj tego Eevee serią akcji!
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptyPon 27 Sty 2014, 17:32

- To narazie tylko rozgrzewka - pomyślałem uśmiechając się pod nosem. Miałem już sporą przewagę i chciałem ją utrzymać, dlatego przystąpiłem do błyskawicznego ataku.
- Shad podbij Wingulla Szybkim Atakiem. Następnie skup całą serię Kul Cienia na Skido. Vennie gdy Shadow podbije Wingulla popraw mu Lodowym Promieniem poczym pomóż mu kierując Lodowy Promień na Skiddo. Postarajcie szybko wyelinować Skiddo kombinacją Kuli Cienia i Lodowego Promienia! zakomunikowałem stworkom uważnie obserwując pole walki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos EmptyNie 02 Lut 2014, 17:34

Eeevee podbił kostkę lodu i rozbił ją. Vennie jednak zamroziła Wingulla ponownie. Skiddo dostawał kulami Cienia i choć został uwolniony nic mu to nie dało, bo znowu został zamrożony. Skiddo obrywał boleśnie kombinacją kul cienia i lodowego promienia.

Shadic
Vennie - 88%
Shady - 88%

Filipos
Skiddo - 56% Zamrożony
Wingull - 84% Zamrożony

Arena bez zmian
Kolejka - Shad, Fajlapos, Ja
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadic vs Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Shadic vs Filipos   Shadic vs Filipos Empty

Powrót do góry Go down
 
Shadic vs Filipos
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Filipos vs Joker
» Walka Aquarius vs Filipos
» Shadic vs Lizzymon.
» Walka Aquarius vs Shadic
» Wynik jest wielką niewiadomą. (Shadic vs Aquarius)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: