PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stworzyć Harem Lucario (18+)

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPią 23 Gru 2016, 12:14


Nazwa Pokemona: Shinx K
Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 403
Poziom: 4
Typ:Elektryczny
Łańcuch ewolucji: Shinx-(15lv)->Luxio-(30lvl)->Luxray
Obecne Ataki: Pchnięcie(Tackle), Laser(Leer)
Reszta ataków: ??
Charakter i historia: Shinx to naprawdę uroczy i energiczny stworek. Zachowuje się jak dzieciak, którego wszędzie jest pełno. Nie interesuje go opinia innych, zresztą, gdyby ktoś zaczął go ogarniać, Shinx by to zignorowała.
Zdolność: Rivalry - Jeśli Pokemon ma taką samą płeć jak przeciwnik, to siła bazowa jego ataków wzrasta o 25%. Jeśli przeciwną, to spada o 25%.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Złapany obok miasta Eterna.
Ball: Pokeball.

Nazwa Pokemona: Skorupi M
Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 451
Poziom: 6
Typ: Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 PoisonStworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Bug
Łańcuch ewolucji: Skorupi-(40lv)->Drapion
Obecne Ataki: Gryzienie(Bite), Trujące Żądło(Poison Sting), Wytrącenie(Knock Off), Laser(Leer)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Skorupki to najbardziej obojętny pokemon jakiego świat widział. Równie dobrze mógłby zostać lektorem filmów pokemonowych. Wszystko jest mu obojętne, żeby do czegoś go przekonać trzeba się mocno natrudzić… no generalnie dziwny pokemon.
Zdolność: Bystry Wzrok(Keen Eye) – Pokemonowi z tą zdolnością nie można obniżyć celności.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Złapany w lesie Eterna.
Ball: Pokeball.
Kod:

[center]
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Shinx [color=red]K[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/403.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 4
[b]Typ:[/b][color=yellow][b]Elektryczny[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Shinx[/u]-(15lv)->Luxio-(30lvl)->Luxray
[b]Obecne Ataki:[/b] Pchnięcie(Tackle), Laser(Leer)
[b]Reszta ataków:[/b] ??
[b]Charakter i historia:[/b] Shinx to naprawdę uroczy i energiczny stworek. Zachowuje się jak dzieciak, którego wszędzie jest pełno. Nie interesuje go opinia innych, zresztą, gdyby ktoś zaczął go ogarniać, Shinx by to zignorowała.
[b]Zdolność:[/b] Rivalry - Jeśli Pokemon ma taką samą płeć jak przeciwnik, to siła bazowa jego ataków wzrasta o 25%. Jeśli przeciwną, to spada o 25%.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Złapany obok miasta Eterna.
[b]Ball:[/b] Pokeball.
[/center]
[center]
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Skorupi [color=red]M[/color]
[img]http://www.serebii.net/xy/pokemon/451.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 6
[b]Typ:[/b] [img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/poison.gif[/img][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/bug.gif[/img]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Skorupi[/u]-(40lv)->Drapion
[b]Obecne Ataki:[/b] Gryzienie(Bite), Trujące Żądło(Poison Sting), Wytrącenie(Knock Off), Laser(Leer)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Skorupki to najbardziej obojętny pokemon jakiego świat widział. Równie dobrze mógłby zostać lektorem filmów pokemonowych. Wszystko jest mu obojętne, żeby do czegoś go przekonać trzeba się mocno natrudzić… no generalnie dziwny pokemon.
[b]Zdolność:[/b] Bystry Wzrok(Keen Eye) – Pokemonowi z tą zdolnością nie można obniżyć celności.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Złapany w lesie Eterna.
[b]Ball:[/b] Pokeball.
[/center]
Miałeś problem, bo Shinx został złapany, ale nigdzie nie ma wzmianki o tym, że skan otrzymywany jest zaraz po schwytaniu stworka. Właśnie dlatego uciekałeś sam przed napakowaną Alolańską mafią. Po chwili je zgubiłeś, a one złapały innego trenera oferując mu Sneasela za jedną wygraną walkę. Niemniej jednak musiałeś zdecydować, co będziesz robił dalej. Pójdziesz szukać schronienia, potrenujesz z drużyną, a może zapiszesz się do konkursu? Prawda, twoje potwory wciąż były niedoświadczone, ale jakieś tam ataki znały.
Powrót do góry Go down
DarkNess

DarkNess


Liczba postów : 106
Join date : 02/12/2016
Age : 28
Skąd : Hell

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPią 23 Gru 2016, 13:22

//O NIE !! Zostałem strollowany i (chyba) utraciłem możliwość wprowadzenia Sneasela.. Ale cóż, nie da się cofnąć czasu//
Potwory ? Jakie potwory ? To są moje małe słodziaki, o które muszę dbać i zanim zabrałbym się do trenowania ich to musiałbym udać się do Centrum Pokemon, przecież Riolu potrzebuje odpoczynku, żeby móc dalej walczyć dla mnie. Do tego konkursy ? Najpierw musiałbym poćwiczyć kombinacje z tymi pokemonami. Przecież niezbyt dobrym pomysłem byłoby od razu udać się na konkurs kiedy po raz pierwszy współpracowałbym z pokemonami, każdy trener dobrze o tym wie. Ale na razie udaję się do wspomnianego wcześniej centrum pokemon.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPią 23 Gru 2016, 21:48

Raczej oczywisty jest fakt, że konkurs organizowany jest w dogodny dla koordynatorów sposób. Właśnie temu służyły różnego rodzaju treningi; pojedynki, walki piękna,  i podobne temu działania. W każdym razie, wybrałeś Centrum Pokemon, co prawdopodobnie mogło uchodzić za wybór słuszny i poprawny. Kiedy wszedłeś do środka ujrzałeś uśmiechniętą jak zwykle Siostrę Joy. Najwidoczniej zdążyła zapomnieć o twoim „morderstwie”. Wróciła do dawnego, szczęśliwego i tęczowego życia.
- Witaj, kochany – przywitała się łagodnym tonem. Chwilę potem odebrała pokeballe rannych stworków i włożyła je do maszyny. Nie wymagały one większej operacji, więc elektronika wystarczyła, by przywrócić im utracone siły. – Proszę bardzo! Widzę, że masz już trzy pokemony, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Ja w twoim wieku łapałam jednego miesięcznie, co dawało mi więcej frajdy, ale… co tam! - co zrobisz dalej?
Powrót do góry Go down
DarkNess

DarkNess


Liczba postów : 106
Join date : 02/12/2016
Age : 28
Skąd : Hell

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptySob 24 Gru 2016, 10:45

//A można wiedzieć, czy ta samica shinx była planowana, czy tak napływ chwili (to nie są pretensje, po prostu chciałbym wiedzieć)//
Dalej przydałoby się poćwiczyć moje pokemony.. Przecież nie mogę wyruszyć dalej z pokemonami, których wcale nie walczyłem razem z nimi.. No może poza Riolu, jednak muszę to zrobić, żeby stały się one silniejsze. Czyli mogę powrócić na trochę na wcześniejszą drogę, żeby tam chociaż trochę powalczyć z dzikimi pokemonami.. Może spotkam jeszcze jakiegoś ciekawego poka, przecież wszystkie pokemony są fajne, ale kiedyś pewnie będę wymieniał je na Riolu, jednak na razie nie ma problemu z tym, bo potrzebuję większej i silniejszej drużyny.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyNie 25 Gru 2016, 12:53

//planowana, najważniejsza jest jej ewolucja//
Generalnie na drodze 204, obok Jubilife i Floaroma znajdowały się pokemony, które już wcześniej zdążyłeś zaobserwować. Prawdopodobnie najodpowiedniejszym rozwiązaniem byłoby opuścić miejsce swojego pobytu na rzecz innej i ciekawszej drogi. Sinnoh oferowało takie możliwości, że po prostu żyć i nie umierać.
Jeśli jednak zależało ci na pokemonie latającym, mogłeś zapolować na jednego z trzech latających Starly. Otaczały ich Staraptory, ale najwidoczniej zajęte były zbieraniem pożywienia. Podobnie jak ich najniższe stadium ewolucyjne, w ogóle się tobą nie przejmowały.
Powrót do góry Go down
DarkNess

DarkNess


Liczba postów : 106
Join date : 02/12/2016
Age : 28
Skąd : Hell

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyNie 25 Gru 2016, 17:44

Nie.. Latający pokemon mnie za bardzo nie interesuje.. Bardziej wolałbym potrenować te pokemony, które już mam więc zamiast tego szukam jakichś samotnych pokemonów, z którymi możnaby stoczyć pojedynek dla EXP'a. Na razie nie posiadam za dużo pieniędzy, więc nie mogę za bardzo kupować sobie TM'ów. Czyli pozostało czekać, aż pokemony same się nauczą nowych ruchów dzięki treningom. Najlepiej dla mnie byłoby znaleźć jakiegoś pokemona latającego albo normalnego, ponieważ za bardzo nie mam jak wykorzystać przewagi typów, ponieważ pokemony moje nie posiadają jeszcze typowych ataków.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPon 26 Gru 2016, 18:59

Latający pokemon za bardzo mnie nie interesuje, ale najlepiej dla ciebie byłoby znaleźć jakiegoś pokemona latającego albo normalnego, którym był zresztą proponowany(i odrzucony) Starly. Aczkolwiek… W pewnym momencie zobaczyłeś na swojej drodze małego Teddirusę. Normalny stworek, który wyrastał na naprawdę silnego Ursaringa. Co robił w Regionie Sinnoh? Nic. To była normalka. Przecież widziałeś już Ursaringa pożerającego mniejszego pokemona.
Mogłeś go zaatakować, ale tylko i wyłącznie zaatakować. Narrator był pewien, że stworek wolałby zostać na wolności, więc łapanie go nie miało większego sensu. Proste.
Powrót do góry Go down
DarkNess

DarkNess


Liczba postów : 106
Join date : 02/12/2016
Age : 28
Skąd : Hell

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPon 26 Gru 2016, 19:51

Ursaring i tak mi nie jest potrzebny.. Ogólnie nie przepadam za normal only pokami, więc jest mi on zbędny. W takim razie mogę od razu ruszyć do niego z zamiarem walki.. Muszę wyćwiczyć moje pokemony, potrzebują expa.. Zaczynam od potrenowania Riolu.. Może i jest uroczy, jednak chciałbym, żeby ewoluował w potężnego Lucario, którego kocham jeszcze bardziej niż Riolu. No może i głównie jest to spowodowane przez wyższy "potencjał" do seksu. Więc nie mam co wybierać, więc mogę po prostu go wypuścić na Ursaringa od razu mówiąc. - Riolu, zaatakuj go szybkim atakiem, a jak on zacznie atakować używaj drzew jako zasłony czekając, aż się odsłoni na kolejny szybki atak.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyPon 26 Gru 2016, 20:20

Teddirusa użył Ognistego Ciosu, który odrzucił Riolu na znaczną odległość. Następnie przywalił mu w brzuch Mega Kopnięciem, co odjęło twojemu starterowi aż dwanaście punktów życia. Twój stworek powoli opadał z sił, jednak w momencie przeprowadzenia ataku przez przeciwnika, on odrzucił go za pomocą Szybkiego Ataku. Następnie wykorzystał wspomniany atak do wejścia na drzewo i zeskoczenia z niego prosto na ryj Teddirusy. Oplótł jego gardło nogami próbując wyrwać mu głowę. Teddirusa jednak poraził go Elektrycznym Ciosem.

40/60 - Teddirusa.

28/40
Powrót do góry Go down
DarkNess

DarkNess


Liczba postów : 106
Join date : 02/12/2016
Age : 28
Skąd : Hell

Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 EmptyWto 27 Gru 2016, 16:59

- Riolu, teraz trzeba to załatwić szybko.. Nie daj mu się już trafić, jednak gdy do tego dojdzie to uprzedź jego atak przeciwdziałaniem, nie pozwól mu za bardzo się atakować, korzystaj z zasłony z drzew, do tego podczas uników postaraj się osłabić jego widoczność, a gdy zostanie ona dość mocno ograniczona, to korzystaj ze zdolności widzenia aury, żeby go zlokalizować i atakuj przy pomocy szybkiego ataku. Wierzę, że możesz to wygrać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Stworzyć Harem Lucario (18+)   Stworzyć Harem Lucario (18+) - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Stworzyć Harem Lucario (18+)
Powrót do góry 
Strona 11 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: