PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyWto 04 Paź 2016, 21:12

Gloom zaatakował. Zuzu została sparaliżowana. Sekretna siła była kamienna. To Zuzu ominęła. Kolej na Rubiego.
-Brudna woda oraz Hydro Pompa!
Gloom została najpierw zalana wodą, potem dostała takim strumieniem wody ze poleciała na ścianę.

Swampert: 85% +paraliż
Vs.
Gloom: 80%
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptySro 05 Paź 2016, 21:57

- Spróbujmy teraz inaczej. Podbiegnij do przeciwnika i buchnij mu Paraliżującym pyłem prosto w twarz. Następnie przeskocz pod nim i zaatakuj Mega ssaniem. Potem atakuj na przemiennie falami Sekretnej siły i Paraliżującego pyłu. Zakończ strzałem Kwasu prosto w plecy. Dasz radę, musimy to wygrać!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyPią 14 Paź 2016, 08:36

-Swampert Zuzu jest sparaliżowana!
Wszystko się udało, Swampert nie mogła się ruszyć. Ani kroku.
-Zuzu! Wstawaj! Dasz radę!

Swampert: 75% + paraliż
Vs.
Gloom: 80%
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 11:44

- Spróbujmy teraz inaczej. Podbiegnij do przeciwnika i buchnij mu Paraliżującym pyłem prosto w twarz, to go zdezorientuje i da Ci czas na kolejny atak. Następnie przeskocz pod nim i zaatakuj Mega ssaniem. Potem atakuj na przemiennie falami Sekretnej siły i Paraliżującego pyłu. Zakończ strzałem Kwasu prosto w plecy. Dasz radę, musimy to wygrać!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 19:15

Nagle Swampert zaczął błyszczeć. Urósł tak samo jego łapy. Mega ewoluował! Użył brudnej wody. Gloom ledwo widzi przez brud. Ale udało jej się jeszcze mocniej go sparaliżować.

Swampert: 75 + paraliż
Vs.
Gloom: 78
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 20:05

- Spróbujmy teraz inaczej. Podbiegnij do przeciwnika i buchnij mu Paraliżującym pyłem prosto w twarz, to go zdezorientuje i da Ci czas na kolejny atak. Następnie przeskocz pod nim i zaatakuj Mega ssaniem. Potem atakuj na przemiennie falami Sekretnej siły i Paraliżującego pyłu. Zakończ strzałem Kwasu prosto w plecy. Dasz radę, musimy to wygrać!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 20:14

Bardzo szkoda dla Rubiego, że wszystko to były ciosy krytyczne......
-Wygrywa Fernando de la Rosa (krócej się nie da?) I jego Gloom!
Gloom zadowolony z siebie pobiegł do ciebei. Był ubłocony.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 20:42

A exp?
________________________________________
- Oj mój kochany maluszku, wygraliśmy! - krzyknąłem łapiąc mojego ubłoconego śmierdzielka. Dopiero co rozpoczęliśmy naszą podróż a już pokonaliśmy tak silnego koordynatora. Co prawda mieliśmy przewagę typów, ale mimo to zwycięstwo to zwycięstwo. Dzieliła nas jeszcze jedna walka od upragnionej pierwszej wstążki. Musieliśmy ją zdobyć, to było dla nas bardzo ważne.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyNie 16 Paź 2016, 21:43

Jeszcze tylko jedna walka, jedna walka i masz wstążkę! Skoro udało ci się pokonać Rubiego, to dalej powinno pójść łatwo. W końcu kto może być jeszcze lepszy? Jakiś Mietek spod Ledyby? Praktycznie masz już wstążkę w kieszeni! Następnym przeciwnikiem jest Zbysław "Zbychu". Ciekawe jakiego ma Pokemona....
//Za Swampert 1.5 expa//
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 EmptyPon 17 Paź 2016, 11:45

Na której wyspie jesteśmy?
___________________________________________
Ostatni przeciwnik na naszej drodze do sławy. Wyglądał niepozornie, ale tacy zawsze robią największe "wow!" gdy walczą. Został mi tylko jeden stworek, którego jeszcze nie używałem i miałem zamiar użyć efektu zaskoczenia. Tym razem to ja wybierałem pierwszy.
- Idź, Umbreon! - rzecze po czym wypuszczam stworka z piłki - gdy tylko przeciwnik pojawi się na arenie użyj Sekretnej siły. Biegnij za swoim atakiem i skok w górę i atak z powietrza Szybką gwiazdą. Poczekaj aż ten atak trafi, bo zawsze trafia i połącz serię Kul cienia z Ukrytą siłą, duchowy i powietrzny atak utworzą piękne zawirowania!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 24 z 50Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: