PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptyWto 18 Mar 2014, 15:55

- Przepraszam, ale mój pokemon nie ma ataku dzikich pnączy. - Wzdycha chłopak. - Ej patrz! - Chłopak wskazuje w stronę małego Diggleta, który najwyraźniej się zgubił, bo ryczy jak głupi. Chimchar powoli się wkurza i w końcu poparzył pokemona swoim ogonem, a ten zaczął jeszcze bardziej płakać. Twój Spirit zaczął się śmiać razem z nowym kolegą Bulbasaurem. Twój nowy towarzysz patrzył na Ciebie.
- Nie złapiesz go? - Spytał.
Powrót do góry Go down
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptyWto 18 Mar 2014, 21:34

Spojrzałam wściekle na Spirita.
- Co to miało być?! Nie życzę sobie takich numerów.
Podeszłam do Pokemona i przyjrzałam mu się, o ile mi na to pozwolił. Malutki Diglett. Za ziemnymi niezbyt przepadałam.
- Cześć, maluchu. Możesz nam pomóc jakoś się stąd wydostać?
Nie liczyłam na zbyt wiele, ale zawsze coś. Teraz zwróciłam się do Dereka.
- Jakie ataki ma Bulbasaur?
Może uda się coś sklecić z ich ataków. Uśmiechnęłam się smutno do chłopaka.
- Nie chcę skończyć swojej przygody na tym, że utknę w dziurze.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptyWto 18 Mar 2014, 21:39

- Dobra. - Mówi chłopak. - Wydostanę nas stąd kiedy mnie pocałujesz albo pochwalisz albo coś. Stawiamy taki warunek. Jeśli sama nas wydostaniesz to tego nie zrobisz, ale jeśli ja będę musiał to zrobić to mnie pocałujesz albo pochwalisz albo coś, bo Ciebie kocham i tylko tego pragnę w życiu, żebyś za mnie wyszła, albo po prostu się we mnie zakochała. Mój Bulbasaur jest na siódmym poziomie. No więc? Digglet zaczynał wspinać się na górę i chyba próbował Ci pomóc albo coś.
Powrót do góry Go down
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptyWto 18 Mar 2014, 21:54

Szczęka mi opadła. Dobra, tak sobie pogrywa? Złapałam chłopaka za ramiona, przyciągnęłam do siebie i wpiłam się w jego usta, chcąc to mieć za sobą. Spojrzałam na niego ponuro.
- Może być?
Poprawiłam grzywkę, odsuwając lekko niebieskie włosy i spojrzałam na Spirita. Jego ataki niewiele nam dadzą. Podrapałam się po głowie i ponownie przeniosłam oczekujący wzrok na Dereka, sama próbując coś wymyślić. Co za idiota wykopuje taką dziurę na drodze?! Ponure myśli przechodziły przez moją głowę,Przez co byłam jeszcze bardziej poirytowana.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptyPią 21 Mar 2014, 14:09

Chłopak ucieszył się z pocałunku, wziął Ciebie na ręce i wyprowadził. Pokemony wyszły za wami, a jak sobie poradziły? Chimchar okazał się być taki silny, że podniósł Bulbasaura i wyszedł z nim z dziury. Nagle zauważyłaś kilka Pidgeyów. Rodzinka... Jeden malec, ojciec Pidgeot i matka Pidgeot. Nieźle. Może złapiesz któregoś z nich narażając się na dzioby tych pokemonów. W sumie to mogą nawet przebić Ci serce albo coś.
Powrót do góry Go down
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptySro 02 Kwi 2014, 16:07

/Pardon za brak odpisów, byłam diablo zajęta...
Spojrzałam zdumiona na chłopaka i pomogłam Spiritowi wyjąć Bulbasaura z dziury. Mój dzielny Pokemon.
Przyglądała nam się rodzinka ptaków. No ładnie. Wolałam nie łapać żadnego, żeby nie narazić się na atak zgłodniałych wróbli.
- Dziękuję. To teraz gdzie?
Przeciągnięcie się zwiastowało ziewnięcie - rzeczywiście, ziewnęłam, zatykając usta i podniosłam Chimchara, kładąc go na ramię. Mój dzielny małpiatek... Poprawiłam okulary na nosie i uśmiechnęłam się lekko, patrząc na PokeNav.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 EmptySro 02 Kwi 2014, 21:43

PokeNav wskazywał... wieczór. Towarzysz spojrzał na Ciebie z uśmiechem na twarzy...
- Wieczorne niebo ukazuje siłę, a siła ukazuje miłość. Miłość ukazuje moją miłość do Ciebie. Ty ukazujesz może życie. Moje życie ukazuje Ciebie, a Ty ukazujesz moje życie. - Kończy i pyta się Ciebie, gdzie teraz idziecie. Jesteś trochę zmęczona. Derek też nie wygląda na wypoczętego. Może powinniście wynająć jakiś pokój i przenocować w nim.
__________________________________________________________
Jakiego tego poka byś chciała?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.   Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lecę, bo chcę! - Gra Lizzy.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gra Pokidoki Pichu który chce ocalić rodzinę!
» Box Lizzy
» Gra Lizzy
» KP Lizzy
» Test Lizzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: