PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyNie 16 Lut 2014, 11:22

Dopiero co się tak cieszyłem, ale nie poddam się. Starly ma grzędę i mam nadzieje, że da rade jej użyć. Schowałem moją poke-wydre do balla i wypuściłem Starlyego tak by znalazł się w locie.
- Starly od razu grzęda! - Krzyknąłem wypuszczając pokemona. - Za wszelką cenę staraj się użyć grzędy proszę Starly! Kiedy już użyjesz grzędy wzleć troszkę wyżej i postaraj się użyć lotu, ale tak by nie przywalić w nic, tak by nie złapał Cię Machop, tak, żeby cię nie uderzył! Po locie wracaj do góry uważając by w nic nie przywalić i nie zostać złapanym! Uważaj na wszystko! - Powiedziałem do mojego pokemona. Przeciwnik miał sporą przewagę, ale musimy walczyć do końca.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyPon 17 Lut 2014, 15:01

Udało się użyć grzędy, ale to niewiele pomogło, ten atak odnawia w końcu tylko połowę HP które pokemon ma w danej chwili, im mniej HP miała Starly, tym mniej ten atak pomagał, ale w sumie to lepsze to niż nic... Następnie Starly przywalił Machopowi porządnie lotem i... Machop padł! Brawly na jego miejsce wypuścił oczywiście Makuhitę.

Arena: łudząco przypomina jaskinię. Z sufitu na grubych łańcuchach zwieszają się worki treningowe, jest tu też kilka podwyższeń, około półmetrowych. Światło zapewniają spore lampy umieszczone w suficie.

*****
Brawly:
Machop 0% = niezdolny do walki
Makuhita 43% + podwyższony atak (4), podwyższona obrona (4)

Joker:
Starly 12% + obniżona obrona (4), podwyższony atak (1), 0,5lvl
Buizel 3% + obniżona obrona (1), obniżona celność (3), 1lvl
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyPon 17 Lut 2014, 15:43

- Starly jesteś świetny! - Wykrzyczałem ze szczęścia. Odzyskiwałem nadzieje na wygraną, ale czy Starly da radę użyć grzędy czy Makuhita go nie powali? Ma zwiększone statystyki.
- Starly postaraj się użyć grzędy parę razy uważająć by nie dostać od przeciwnika ani razu! W razie czego rób uniki, unikaj ataków, rób unik, żeby przeciwnik przywalił w ścianę/worek treningowy! Używaj grzędy, a kiedy będziesz miał większość odnowionych % postaraj się przynajmniej raz zaatakować przeciwnika lotem uważając na wszystko! - Wydałem komendy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyPon 17 Lut 2014, 15:50

Starly użył grzędy, ale zaraz został zraniony ramieniem oporowym. Kolejna grzęda, unik przed potrąceniem i znów grzęda. Kolejne potrącenie trafia. Następnie celność Starly zostaje obniżona atakiem piaskiem, ale w chwilę po tym używa grzędy. W końcu twój pokemon ptak decyduje się na atak i... pudłuje!

Arena: łudząco przypomina jaskinię. Z sufitu na grubych łańcuchach zwieszają się worki treningowe, jest tu też kilka podwyższeń, około półmetrowych. Światło zapewniają spore lampy umieszczone w suficie.

*****
Brawly:
Machop 0% = niezdolny do walki
Makuhita 43% + podwyższony atak (4), podwyższona obrona (4)

Joker:
Starly 13% + obniżona obrona (4), podwyższony atak (1), obniżona celność (1)
Buizel 3% + obniżona obrona (1), obniżona celność (3)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyPon 17 Lut 2014, 16:02

- Starly idzie Ci nieźle! - Wykrzyczałem z uśmiechem na twarzy. Przeciwnik miał przewagę, ale myślę, że mamy duże szanse na wygraną, a nawet jeśli Starly przegra to nic się nie stanie. Mam jeszcze Buizela, a jeśli też przegra też nic się nie stanie.
- Starly postaraj się jeszcze raz użyć grzędy po czym wzlot w górę uważając na wszystko co możliwe i następna grzęda! Uważaj by nie zostać przygwożdżonym do ziemi! Staraj się używać grzędy i regenerować swoją siłę! Wykorzystuj worki treningowe, ściany! Od czasu do czasu zaatakuj lotem uważając by przeciwnik Cię nie złapł i niczym nie uderzył! - Wydałem następne komendy
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyCzw 27 Lut 2014, 11:20

Brawly dobrze wiedział, że nie ma co próbować atakować klasycznie latającej po sufitem Starly, jego pokemony nie miały ataków dystansowych...
- Atakuj worki potrąceniami! - Makuhita tak jak polecił mu jego trener atakował wszystkie worki w swoim zasięgu potrąceniami, w ten sposób rozbujał je i znacznie utrudnił Starly manewry. W końcu twój pokemon przywalił w jeden z worków i na kilka sekund stracił orientację, te kilka sekund wystarczyło. Starly poleciał na ziemię, może by w nią nawet nie uderzył, ale został trafiony potrąceniem, potem jeszcze drugim i trzecim. Sam w sobie atak był słaby, ale podwyższone statystyki przeciwnika i obniżone twojego pokemona robiły swoje. Starly niezdolny do walki.

Arena: łudząco przypomina jaskinię. Z sufitu na grubych łańcuchach zwieszają się worki treningowe, jest tu też kilka podwyższeń, około półmetrowych. Światło zapewniają spore lampy umieszczone w suficie.

*****
Brawly:
Machop 0% = niezdolny do walki
Makuhita 43% + podwyższony atak (4), podwyższona obrona (4)

Joker:
Starly 0% = niezdolny do walki
Buizel 3% + obniżona obrona (1), obniżona celność (3)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 14:23

- No to koniec. - Myślę i wypuszczam Buizela.
- Buizel trzymaj się! - Krzyczę. - Użyj fali zaraz po niej następnej i następnej po czym silna zamieć i następna! Po dwóch zamieciach ostrożny unik i cios dźwiękowy po czym fala, a zaraz po niej następna! - Wydałem ostatnie komendy mojemu pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 18:52

Buizel zaatakował falą, jednak makuhita przedarła się przez nią i zaatakowała twojego pokemona potrąceniem. Ten uderzył o ściane i stracił przytomność.

Brawly:
Machop 0% = niezdolny do walki
Makuhita 43% + podwyższony atak (4), podwyższona obrona (4)

Joker:
Starly 0% = niezdolny do walki
Buizel 0% = niezdolny do walki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly   [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
[Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Joker vs. Brock
» [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia
» [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy
» Walka Joker vs. Cilan
» Joker

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: