PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 WALKA FILIPOSA nr 3

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 12:14

Brock: Onix postaraj się ogonem walnąć Wingull!

Wingull zrobiła z siebie co mogła i Onix obrywał jej wodnymi atakami. Brock patrzył się niezadowolony. Był wyraźnie wkurzony. Co by tutaj powiedzieć? Okazujesz się być lepszy od Brocka. Wingull mocno oberwała ogonem Onixa, ale dzięki zdolności została szybko zregenerowana.

Brock
Onix - 40%
Geodude - PADŁ

Filip
Wingull; - 66%
Skiddo - 40%

Pogoda: Zero słońca
Arena - Wszystkie kamienie na arenie są rozwalone. Zrobiły małą dziurę na środku.

Ball ze Skiddo trząsł Ci się w kieszeni. Najwyraźniej twoja koza chciała obejrzeć walkę albo sama wziąć w niej udział.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 12:18

- Spokojnie Skiddo, zaraz będzie twoja kolej... - powiedziałem cicho, po czym dodałem głośniej.
- Wingull atakuj ile wlezie wodnymi brońmi jak do tej pory i sama nie daj się trafić! Lataj dokoła jego ciała, tak żeby ciężko cie było namierzyć, ten węgorz nie ma z nami szans! - Chciałem by moja mewa jeszcze chwilę się pobawiła, a potem Skiddo będzie spokojnie to kończył.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 12:25

Onix obrywał wodnymi broniami cały czas i stawał się coraz słabszy. Czyżby się poddał? Nie! Przygniótł twoją mewę swoim ogonem, a tamta zapiszczała i próbowałą się wydostać.

Brock
Onix - 30%
Geodude - PADŁ

Filip
Wingull; - 56%%
Skiddo - 40%

Pogoda: Zero słońca
Arena - Wszystkie kamienie na arenie są rozwalone. Zrobiły małą dziurę na środku.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 12:32

- Odpocznij Wingull! - Powiedziałem chowając mojego pokemonowego ptaszka do pokeballa, po chwili wyjąłem kolejny pokeball.
- Skiddo walcz! - Wypuściłem ponownie trawiastego pokemona.
- Pewnie mało widzisz, ale to nie ważne, zaspam go falami, po prostu cały czas fala! - Jak juz wspominałem mało prawdo podobne by tak wielki pokemon uniknął fali, która idąc przez te arenę musiała go napotkać, przeciwnik był mocno osłabiony, miałem nadzieję że nie przebije się przez falę, ale w razie gdyby to zrobił to raczej nie załatwi nas jednym ruchem, no i mam jeszcze Wingull...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 13:15

Onix obrywał falą za falą jeszcze kilka ataków i pewnie położysz przeciwnika, bo Brock chyba już nic nie wymyśli. Chyba się poddał... Onix nie zdołał uderzyć Skiddo, bo nie trafił i został zalany falą.

Brock: Onix mało zrobimy i zapewne przegramy, ale nie poddawaj się i uderz Skiddo w kark swoim ogonem!

Filip
Skiddo - 40%
WIngull - 56%

Onix - 10%
Geodude - Padł.

Pogoda: Brak słońca
Arena: Wszystkie kamienie na arenie są rozwalone. Zrobiły małą dziurę na środku.

Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 13:31

- Ciągle używaj fali! Jak usłyszysz że jego ogon się do ciebie zbliża strzel w niego ostrym liściem, jeszcze chwila i wygramy! - Walka była praktycznie przesądzona, Onix na skraju sił nie miał szans pokonać obu moich pokemonów, tak więc nie miałem się czym martwić, jedna czy dwie fale i było po przeciwniku.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 EmptyPią 07 Lut 2014, 13:33

Onix padł po chwili. Tutaj nie ma co już pisać... Brock podszedł do Ciebie i podał Ci rękę.
Wingull + 0,4lvl
Skiddo +0,2lvl

Możecie się cieszyć ;3 Brock wydawał się być niezadowolony, ale kiedy podawał Ci rękę uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
WALKA FILIPOSA nr 3
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Walka Filiposa
» Walka Filiposa nr 2
» Walka Filiposa - (Roxanne)
» Gra Filiposa
» Walka Aquariusa ;d

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: