PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Filiposa - (Roxanne)

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 12:37

Nick wyzywającego: Filipos44
Nick Sędzi - Luk1313
NPC, którego chce wyzywać: Roxanne


Wchodzi do sali. Arena wygląda na normalną. To po prostu zwykła ziemia dobrze ubita. Ta przeciw staje Roxanne, która już posłała do boju Geodude. Czeka już na twój ruch.
-Zaczynaj.

Filipos
???
???
???
Roxanne
Geodude - 100%
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Ziemia



Ataki poków:
Geodude: Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Rollout.
Geodude: Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Rollout.
Nosepass: Tackle, Harden, Block, Rock Throw


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Czw 13 Lut 2014, 15:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 12:56

- A więc pokaż się Skiddo! - Krzyknąłem wypuszczając mojego pokemona, miał on sporą przewagę prędkości, a do tego przewaga typu, takie połączenie to niemal pewne zwycięstwo!
- Zaatakuj pasożytniczym nasionkiem! Potem ostry liść! Następnie zrastanie, to podwyższy twój specjalny atak! Następnie falą go! Po każdym ataku szybko przemieszczaj się w inne miejsce areny by ciężej było cie trafić! - Wydałem komendy.
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 13:34

Oprócz nasionka wszystko trafia w Geodude. Wygląda na to, że ten nie jest zbyt ruchliwy.
-Beczka! (Rollout)!
Geodude trafia, ale słabo. Skiddo jest bardzo ruchliwy i nie da się łatwo trafić. Kolejny atak kamiennego pokemona trafia. Tym razem był to Szlif (Rock Polish).

Filipos
Skiddo - 85% (Atk.Spc. +1)
???
???
Roxanne
Geodude - 64%
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Ziemia (lekko zmoczona może spowolnić pokemony)


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Czw 13 Lut 2014, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:11

- Ostry liść! Potem cała seria pasożytniczych nasionek z różnych stron! Atakuj tym do póki nie trafisz! Jak już trafisz to falą go! Pamiętaj o unikach i o tym by nie stać w miejscu, dasz sobie radę z tym głazem! - Podałem kolejne komendy mojemu szybkiemu pokemonowi.
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:33

Geodude użył Obronnego Zwinięcia (Defense Curl), aby uniknąć ciosów i to poskutkowało. Na domiar złego twój pokemon co jakiś czas się potykał, gdyż ziemia była mokra od fali! To spowodowało, że znów oberwał Szlifem (Rock Polish). Dziwne było to, że nie mógł użyć nasionka?! COś musiał się wydarzyć, ale wściekły użył Fali! To nie tylko nieźle zabolało przeciwnika, ale stworzyło błoto na arenie.

Filipos
Skiddo - 79% (Atk.Spc. +1)
???
???
Roxanne
Geodude - 50% (Obr +1)
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki)


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Czw 13 Lut 2014, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:37

- Skiddo wracaj! - Sprawnie wymieniłem Skiddo na drugiego pokemona.
- Wingull zaatakuj ultra dźwiękami! Potem taniec deszczu *pacz umka*! Następnie cała seria wodnych broni! Lataj dookoła niego tuż pod sufitem, tak żeby cię nie mógł sięgnąć! (o ile tu jest jakiś sufit).
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:12

Świetnie, latający pokemon nie musi się bać błota. Ultra dźwięki nie trafiają Geodude! Wingull spowodował deszcz pod sufitem. To oznacza, że teraz jest ubezpieczony. Geodude unika wodnych ataków, lecz ostatni trafia! Geodude odbija się od ziemi rękami i trafia Szlifem twojego pokemona. Walka się rozkręca, a raczej pierwszy z pokemonów przeciwniczki jest bliski końca.

Filipos
Skiddo - 79% (Atk.Spc. +1)
Wingull - 92% (co turę 1/16 hp życia jest zwracana)
???
Roxanne
Geodude - 39% (Obr +1)
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki) + Deszcz


Ostatnio zmieniony przez luk1313 dnia Czw 13 Lut 2014, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:51

- Lataj dookoła niego, zmieniaj też wysokość, ale pilnuj się by nie przywalić w sufit, albo w ziemię! Ja będzie do ciebie leciał z jakimś atakiem to ultra dźwięki w niego, a tak to ciągle wodne bronie! - Pierwszy pokemon mojej przeciwniczki już ledwo zipał, moje palce mimowolnie zaciskały się na pokeballu, pytanie tylko, na czyim?
Powrót do góry Go down
luk1313

luk1313


Liczba postów : 178
Join date : 09/01/2014

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:55

Geodude obrywa raz za razem. Jest po prostu bezbronny. Twój pokemon odzyskuje siły przez deszcz. Roxanne nie wie jak temu zaradzić, ale ma w ręku kolejnego pokemona. Najwidoczniej to jest jej najsłabszy pokemon i tylko czeka, aż go wykończysz.

Filipos
Skiddo - 79% (Atk.Spc. +1)
Wingull - 98% (co turę 1/16 hp życia jest zwracana)
???
Roxanne
Geodude -11% (Obr +1)
Geodude - 100%
Nosepass - 100%

Arena: Błoto (spowalnia i ułatwia wywrotki) + Deszcz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:18

- Trzymaj tak dalej! - Wykrzyknąłem, sytuacja nie uległa żadnej zmianie, poza tym że zmienił się stan zdrowia pokemonów, stara strategia się sprawdzała, a to była już końcówka walki, znaczy się końcówka walki dla tego Geodude, ten pokemon nie był zbyt mocny, ogólnie, jako gatunek. Za to jego ewolucje były wprost cudowne... może kiedyś też sobie takiego złapie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Filiposa - (Roxanne) Empty
PisanieTemat: Re: Walka Filiposa - (Roxanne)   Walka Filiposa - (Roxanne) Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Filiposa - (Roxanne)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Walka Filiposa
» Walka Filiposa nr 2
» WALKA FILIPOSA nr 3
» Walka Aquariusa
» Polowanie Filiposa

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: