PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Filipos vs Joker

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 22:51

Starly to chyba koniec.. Jesteś dzielny i wierzę w Ciebie, ale przeciwnik jest pełny sił.
Póki możesz atakuj go ciągłymi pchnięciami. Wierzę w Ciebie Starly..

Chyba dzisiaj zwycięstwo przyznane będzie tobie co Filipos? - Spytałem się przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 23:07

Słysząc słowa przeciwnika uczułem niesmak... to co mówił było potworne.
-Jak śmiesz się oddawać!- Krzyknąłem do Jokera.- Walka trwa, a to znaczy że nic nic nie jest przesądzone! Skiddo użyj fali, opłukaj tegp ptaka! Nie daj mu odlecieć i od razu złap dzikimi pnączami i zmieszaj z błotem! Potem postataj się uciec z tej błotniej pułapki!
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 23:26

Starly starał się jak mógł, atakował z całych sił unieruchomionego przeciwnika.
Skiddo dzięki fali udało się uwolnić z pułapki, starly w ostatniej chwili uniknął fali ale został złapany przez pnącza a następnie wylądował ponownie w błocie.

__________________
Skiddo 75% hp
Starly 42% hp

Arena bez zmian.

Kolejka:
Filip,Joker,Ja


Ostatnio zmieniony przez Kolonista dnia Nie 12 Sty 2014, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyNie 12 Sty 2014, 23:34

Sytuacja przez chwilę wyglądała groźnie, ale wciąż zachowywaliśmy niczego sobie przewagę...
-Skiddo zalej go falą! Potem złap dzikimi pnączami i znów w błoto! Na koniec akcja, tylko uwarzaj by nie wpaść w grzęzawisko!- Podałem kolejne komędy. Przeciwnik noe był zbyt wymagający, chyba nawet nie znał powietrznych ataków, więc jego przewaga typu ograniczała się do małej efektywności trawiastych ataków, a to było do strawienia.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 18:36

- Starly trudno najwyżej przegramy.. To zabawa, a ty dopiero zaczynasz swój trening. To twoja bodajże druga, a może nawet pierwsza walka. Spróbuj odlecieć z dala od przeciwnika nawet jeśli nie dasz rady wzlecieć zbyt wysoko leć jak najdalej od przeciwnika. Kiedy będzie Cię gonił może się poślizgnie? Los nam nie sprzyja to prawda, ale może damy radę? Nikłe szanse, ale może..
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 18:56

Starly, ucieka przed falą, tym samym oddala się od przeciwnika!
Skiddo stara się trafić dzikim pnączem, ale przeciwnik znacznie się oddalił. Pokemon starał się użyć akcji, lecz nie mógł dogonić ptaka (samo podłoże mu w tym nie pomagało).

___________________
Skiddo 75% hp
Starly 42% hp

Arena bez zmian.

Kolejka:
Joker,Filip,Ja
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 19:07

Okej Starly! Przeciwnik myśli, że nie mamy latających ataków? To się zdziwi!
Użyj Lotu(Fly). Zobaczymy jak przeciwnik poradzi sobie z tym atakiem. Może los się do nas uśmiechnie i będziemy mieć chwilową przewagę? Nie możemy jednak lekceważyć przeciwnika w końcu jedzie nas jak nikt.. A i po użyciu lotu szybko do góry


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Pon 13 Sty 2014, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 20:48

- Skiddo tylko spokojnie, lot jest atakiem który wymaga troche więcej czasu niż inne, więc czekaj aż się zbliży i zrób unik! Potem zanim wzbije się wysoko rzuć go w błoto dzikimi pnączami i użyj fali! Uważaj by nie zapaść się w błocie, najlepiej nie stój zbyt długo w jednym miejscu!- Mimo niepowodzenia w poprzedniej rundzie uśmiechnąłem się widząc że mój przeciwnik jednak walczy.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 21:33

Starly resztami sił użył lotu!
Wzbił się wysoko w górę a następnie spadał jak strzała z powrotem na dół by uderzyć przeciwnika.Atak starly'ego udał się, lecz nie do końca, Skiddo oberwał od tego ataku, lecz zachwiało to jego równowagę i padł na ziemię co uniemożliwiło mu zaatakowanie dzikimi pnączami, teraz cały upaćkany był w błocie.
Skiddo zaatakował następnie falą, która na szczęście dla niego zmyła błoto.
Starly powoli wracał na bezpieczną odległość, w aktualnej formie trochę mu to zajmie (lot zużywa nieco energii, więc musi chwile odsapnąć.
__________________
Starly 42%hp
Skiddo 60%hp


Arena: Całkowicie wyczyszczona ze śniegu, niestety śnieg został zastąpiony błotem.

Kolejka:
Filip,Joker,Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 EmptyPon 13 Sty 2014, 21:43

-Teraz mamy szansę! Dzikie pnącza! Sprowadź go nimi na ziemię i użyj fali! Potem znów złap pnączami i dosłownie zmieszaj z błotem! Zmień swoje położenie by nie zapaść sie w błocie i użyj fali! Dasz sobie radę Skiddo!- Mimo wszystko sytuacja nie wyglądała najgorzej i optymistyczna wizja wygranej wciąż była do zrealizowania. Aby to osiągnąć nie rozpraszałem się myślami o niej, byłem skupiony na tym co tu i teraz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Filipos  vs Joker - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Filipos vs Joker
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Shadic vs Filipos
» Walka Aquarius vs Filipos
» Walka Shadic vs Joker
» Joker vs. Brock
» Joker vs Lizzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: