PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Filipos vs Joker

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 18:45

Cześć i czołem!
W dzisiejszej walce staną na przeciw sobie Filipos oraz Joker, atmosfera będzie gorąca, czy może ostudzi ją dzisiejsza arena?

Arena:
Prostokątna, płaska, na środku stoją sobie 4 pięknie ubrane choinki.
Śniegu jest aż do kolan, więc nie ułatwi to życia trenerom.
Warto wspomnieć o tak zwanych "ślizgawkach" które są schowane gdzieś pod warstwą białego puchu.


Kto wie czy mały poślizg nie przesądzi o wydarzeniach na polu bitwy!

Kolejka: Filipos, Joker, Ja.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 18:47

-Jakbym miał wybór kogo wybrać..- powiedziałem i uśmiechnąłem się do Skiddo, który nie czekając na nic więcej przedarł się na arenę i stanął przedemną.
- Jak tylko pojawi się przeciwnik użyj fali i odśnież nieco te arenę! Potem dzikie pnącza, złap go i natrzyj mu pyszczek w śniegu! Na koniec powtórz falę!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 18:50

- Hmm, a więc ślizgawka i śnieg.. Wiem już kogo wybrać. Przeciwnik będzie miał sporo problemów.. Ruszaj Starly! - Krzyknąłem po czym wypuściłem mojego pokemona.
- Starly na sam początek wzleć w górę tak aby zasięg ataków przeciwnika Cię nie dosięgał!
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 19:07

Już od samego początku walki, atmosfera została podgrzana do czerwoności, lub też roztopiona.

Skiddo swą potężną falą zmył większość śniegu z areny, chociaż nadal jest tam bardzo ślisko. Starly, dzięki temu że, wzleciał wysoko nad arenę, uniknął fali w ostatniej chwili.

Mimo rozpaczliwych ataków pnączem Skiddo, Starly nie miał problemu z ich ominięciem (był już na tyle wysoko,że ledwo go sięgały).
Kolejna fala Skiddo!
Starly, nadal lata sobie nad areną, która zamieniła się już kompletnie w błoto, drzewa stojące na środku areny upadły na ziemie.
____________________________________
Skiddo 100% hp
Starly 100% hp

Arena:
Śnieg zamienił się w błoto, a drzewa upadły robiąc tym samym małą dziurę w ziemi.

Kolejka:

Joker,Filip,Ja
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 19:44

- Okej Starly.. Skiddo popsuł nam plany, ale to nic i tak wygramy! Starly jeśli przeciwnik będzie się szykował na jakikolwiek atak od razu leć wysoko do góry! Na początek zleć szybko i użyj Pchnięcia i od razu do góry wracaj tam gdzie byłeś!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 20:22

- Skiddo bądź czujny i jak tylko przeciwnik się zbliży użyj fali i zalej go! Zaraz po tym przytrzymaj go pnączami! Rzuć nim w błoto i ponownie fala! Potem akcją wepchnij go do tej dzióry! Pamiętaj by utrzymywać równowagę!- Arena pozostawiała wiele do życzenia, lecz błoto było lepsze od śniegu.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 20:45

Rozpędzony Starly  atakuje pchnięciem, mimo skutecznego ataku nie zdążył wrócić na bezpieczną odległość i niestety stał się ofiarą potężnej fali.
Fala była na tyle mocna że wyrzuciła dzielnego ptaka na drugi kraniec areny, dzięki czemu uniknął jakimś cudem pnącza, ale pech chciał że jest teraz cały w błocie co wyraźnie utrudni mu lot.
_______________________
Skiddo   90% hp
Starly    76% hp

Arena bez zmian.

Kolejka:

Filip,Joker, Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 22:38

-Do póki jest uświniony błotem atakuj go akcjami ile wlezie! Nie daj mu odlecieć, jak będzie próbował wzbić się w powietrze to powstrzymuj go dzikimi pnączami! Pamiętaj by uważać na jego ataki i unikać ich!- I jak tu nie wierzyć że błoto jest lepsze od śniegu? Powietrzny pokemon z trudnościami w lataniu to najlepsze z czym można walczyć...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 22:41

Starly wzleć do góry. Jeśli będzie próbował powstrzymać Cię pnączami zrób zwinny unik! Wzleć tak wysoko jak tylko możesz! Dasz radę wierzę w Ciebie Starly! Jesteś silny! - Krzyknąłem zachęcając mojego pokemona do walki. To jeszcze nie koniec walki Filip, a Starly zmiecie twojego Skiddo z powierzchni! Nie zapominaj też o ślizgawce i o błocie. W końcu twoja koza w każdej chwili może się pośliznąć.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker EmptyNie 12 Sty 2014, 22:48

Skiddo udało się zaatakować 2 akcjami z rzędu!
W pewnym momencie ugrzęznął w wydeptanej ziemi i nie był w stanie powstrzymać Starly'iego przed odlotem.Biedny ptaszek o resztkach sił starał się wzbić jak najwyżej lecz wzleciał na 1/3 dawnej wysokości więc Skiddo będzie w stanie go dosięgnąć.
____________________
Skiddo-- 90% hp
Starly-- 56% hp


Kolejka:
Joker,Filip,Ja

Arena bez zmian.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Filipos  vs Joker Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker Empty

Powrót do góry Go down
 
Filipos vs Joker
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Shadic vs Filipos
» Walka Aquarius vs Filipos
» Joker
» Joker vs Lizzy
» Polowanie - Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: