PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 44 ... 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptySro 07 Gru 2016, 18:53

Walka się rozpoczęła. Pierwszy ruch wykonał Lanturn, który był szybszy. Użył Elektrycznej kuli, która poszybowała i zderzyła się z Twoją Kulą Cienia połączoną ze Słodkim pocałunkiem. Przeciwnik następnie zaatakował Wirem, który zassał Kule Cienia i Wróżkowy wiatr Twojego stworka i posłął je razem z sobą na Twojego stworka zadając mu obrażenia. Na Twoje szczęście ostatecznie kombinacja Wróżkowego wiatru i Kul Cienia dosięgł przeciwnika.

Kolo 9/10
Lanturn 107/125 sp>ad
vs
Joker 8/10
Togetic 32/55 sp>ad
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptySro 07 Gru 2016, 19:33

To był kiepski wybór. Trenowałem tylko z Togeticem i powoli brakowało mi pomysłów na kombinacje. Mieliśmy małe szanse na zwycięstwo, więc musieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Wiem, że głupio byłoby odpaść już w pierwszej rundzie, jednak przegralibyśmy z honorowym przeciwnikiem.
- Togetic, jesteś naprawdę wspaniałym stworkiem! Wierzę, że masz to zrobić! Wierzę, że dasz radę! – rzuciłem do pokemona. Miałem zamiar podnieść go na duchu. Musiał czuć się wspaniale. Mimo nadchodzącej przegranej, cóż, dlaczego miałem odebrać mu frajdę z udziału w konkursie? – Togetic, gdy przeciwnik użyje jakiegoś elektrycznego ataku, po prostu siadaj na bojach! Wiem, że możesz przez to umrzeć, ale jest to nasze jedyne rozwiązanie! Jest szansa, że plastik(o ile boje są plastikowe) uratują cię przed porażeniem prądem! Ewentualnie, gdy nie zobaczysz już żadnego wyjścia, użyj Wróżkowego Wiatru, by rozdrobnić posyłane ataki na małe drobinki tak jak robiłeś to z Kulą Cienia!
Wiem, że przeciwnik kryje się pod wodą, więc posyłaj Kule Cienia prosto w wodę! Stworzą one swego rodzaje spirale wytwarzane, gdy rzucamy w taflę kamieniami! Wtedy użyj Wróżkowego Wiatru, by nadać spirali różowego koloru! W dodatku cała tafla zmieni swoją barwę!
Kiedy tylko przeciwnik wynurzy się z wody, użyj na nim Wróżkowego Wiatru połączonego z Słodkim Pocałunkiem! Oślepi to go i otumani, w dodatku wytworzy fajerwerki tuż przed jego oczami! Wtedy będziesz miał czystą drogę do użycia Kuli Cienia!

Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptySro 07 Gru 2016, 20:55

Lanturn zaatakował Elektryczną kulę a Togetic przytulił się do boi która oczywiście była kamieniem. Wtedy uruchomił się mechanizm pola i boje zaczęły dryfować po okręgu wirując coraz szybciej. Pomiędzy nimi stworzył się Wir wodny, który nabrał takiej prędkości, ze woda unosiła się do połowy wysokości areny. Twój Togetic latał z jednej strony wodnej trąby a Lanturn pływał w spokojnej części tafli po drugiej stronie. Stworki były tak zaskoczone, zę nie użyły więcej ataków w tej turze.

Kolo 8/10
Lanturn 107/125 sp>ad
vs
Joker 7/10
Togetic 32/55 sp>ad
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptySro 07 Gru 2016, 21:42

- Okej, Togetic, zaryzykujmy. Pewnie tego nie wygramy, ale przynajmniej skończymy widowiskowo! – wrzasnąłem do pokemona. Trzeba było podjąć radykalne działania. Jak nie na zdominowanie przeciwnika, tak na punkty. Najodpowiedniejsze rozwiązanie! – Użyj kilku Kul Cienia, by osłabić działanie wiru, po czym zwyczajnie w niego wleć! Zanim cię z niego wyrzuci, szybko Słodki Pocałunek i kilkanaście Kul Cienia! Dodatkowo dodaj do tego Wróżkowy Wiatr, który powinien zmienić barwę wiru! Kule Cienia i Serduszka w połączeniu z różowym wiatrem i wodą powinny stworzyć naprawdę piękną kombinację! Spróbuj wirować wokół tego wszystkiego i trzepotać skrzydełkami tak mocno i szybko jak tylko potrafisz! Używaj wszystkich kombinacji, które zdołałeś poznać, Togetic! Wiedz, że jesteś naprawdę dzielnym stworkiem!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptySro 07 Gru 2016, 22:19

Zarówno Ty jak i przeciwnik próbowaliście rozwalić wir, każdy ze swojej strony. Tobie wychodziło to bardziej widowiskowo niż przeciwnikowi. Zacząłeś zauważać, zę siła wiru słabnie. Wtedy właśnie z jego mocy uwolniły się wasze ataki uderzając wprost w Togetica Lanturna zadając im różnorakie obrażenia i statusy. Walka zrobiła się ciekawa, widownia rozpoczęła owacje. Wir ustąpił, skały stoją w miejscu.

Kolo 2/10
Lanturn 57/125 sp>ad oszołomienie
vs
Joker 5/10
Togetic 13/55 sp>ad oszołomienie
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptyCzw 08 Gru 2016, 12:24

- Świetnie, Togetic! – skomentowałem wyczyn stworka. Następnie wyciągnąłem z plecaka Lava Cookie. Natychmiast dałem ciasteczko swojemu stworkowi, by wyleczyć go z oszołomienia. Jeśli zakazywał tego regulamin, ponownie schowałem środek leczniczy do plecaka. – A teraz musisz pokazać na co cię stać!
Opcja 1(jeśli użyłem Lava Cookie):
- Wznieś się wysoko do góry! Aby uniknąć jakichkolwiek ataków przeciwnika, próbuj chować się za skałami bądź rozpraszaj ataki Wróżkowym Wiatrem! Kiedy będziesz wystarczająco wysoko, spróbuj ogarnąć kontrolę energii i wyrzuć w niebo cztery Kule Cienia! Następnie wznieś się nad kule i użyj najmocniejszego Wróżkowego Wiatru! Pamiętaj, że musisz kontrolować kule w ten sposób, by nie spadły na ciebie ani do wody!
Jeśli nie zrozumiesz polecenia, wystarczy, że wyrzucisz cztery Kule Cienia wysoko nad siebie! Musisz je kontrolować! Skup się na nich! Niech utrzymają się w powietrzu! Wtedy wzleć wysoko nad nie i machaj skrzydełkami za pomocą Wróżkowego Wiatru tak szybko jak tylko potrafisz! Kule powinny polecieć tworząc błyszczący okrąg, ewentualnie złączą się w jedną i to naprawdę wielką! W ten sposób połączone kule powinny uderzyć w wodne pole i jednocześnie mocno zranić Lanturna! Miejmy nadzieję, że odpalimy jakieś pułapki, które dodatkowo go poranią!
Kiedy większość efektów minie, zleć nieco niżej i zacznij tworzyć Kule Cienia, które stworzą jedną wielką i ponownie uderzą w Lanturna! Spróbuj go dodatkowo oszołomić za pomocą Słodkiego Pocałunku!

Opcja druga: Jeśli nie uda się użyć Lava Cookie:
- Togetic, musimy coś zrobić! Ostrożnie zbliż się do wody i zanurz w jej głowę, by się w jakiś sposób obudzić! Następnie szybko wzleć do góry!
Wznieś się wysoko do góry! Aby uniknąć jakichkolwiek ataków przeciwnika, próbuj chować się za skałami bądź rozpraszaj ataki Wróżkowym Wiatrem! Kiedy będziesz wystarczająco wysoko, spróbuj ogarnąć kontrolę energii i wyrzuć w niebo cztery Kule Cienia! Następnie wznieś się nad kule i użyj najmocniejszego Wróżkowego Wiatru! Pamiętaj, że musisz kontrolować kule w ten sposób, by nie spadły na ciebie ani do wody!
Jeśli nie zrozumiesz polecenia, wystarczy, że wyrzucisz cztery Kule Cienia wysoko nad siebie! Musisz je kontrolować! Skup się na nich! Niech utrzymają się w powietrzu! Wtedy wzleć wysoko nad nie i machaj skrzydełkami za pomocą Wróżkowego Wiatru tak szybko jak tylko potrafisz! Kule powinny polecieć tworząc błyszczący okrąg, ewentualnie złączą się w jedną i to naprawdę wielką! W ten sposób połączone kule powinny uderzyć w wodne pole i jednocześnie mocno zranić Lanturna! Miejmy nadzieję, że odpalimy jakieś pułapki, które dodatkowo go poranią!
Kiedy większość efektów minie, zleć nieco niżej i zacznij tworzyć Kule Cienia, które stworzą jedną wielką i ponownie uderzą w Lanturna! Spróbuj go dodatkowo oszołomić za pomocą Słodkiego Pocałunku!

Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptyCzw 08 Gru 2016, 18:52

Ta runda była decydująca dla tej walki. Gdy opadła para wytworzona przez uderzenie Wielkiej Kuli cienia o wodę okazało się,z ę wyzerowałeś punkty przeciwnika i wygrałeś walkę. Miałeś chwilę czasu na uleczenie Togetica co uczyniłeś. W następnej rundzie miałeś zmierzyć się z punkiem, który ku Twojemu zdziwieniu tym razem użył Ekansa, który umiał pływać!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptyCzw 08 Gru 2016, 20:04

Ryzykowny wybór. Poradziliśmy sobie w pierwszej rundzie, co prawda ledwo, ale jednak… Wiedziałem jednak, że Togetic nie przejdzie po raz kolejny. Moje pozostałe pokemony również miały szansę na zwycięstwo. Szczególnie tak niedopieszczony Charizard!
- Ruszaj, Charizard! – wypuściłem swojego olbrzymiego stworka. Zapewne wzniósł się nad kamieniami. Nie miałem pojęcia w jaki sposób są rozstawione, jednak domyślałem się, że w dużych odległościach. – Charizard, wyślij Elektryczną Ukrytą Siłę prosto w wodę! Mam nadzieję, że poparzy to przeciwnika i zada mu olbrzymie obrażenia! W dodatku dostaniemy punkty za pomysłowość!
Zaraz po tym użyj Pazura Cienia, poślij Ukrytą Siłę i zbierz ją za pomocą Pazura! Drobinki połączą się z atakiem i ładnie go ozdobią! W zetknięciu z przeciwnikiem zadadzą mu zwiększone obrażenia! Postaraj się nadziać go na pazury i wyrzucić prosto w górę. Kiedy znajdzie się w powietrzu poślij w jego kierunku Podmuch Ognia!

Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptyPią 09 Gru 2016, 14:28

Walka się rozpoczęła. Ukryta siłą trafiła w wodę i tam utonęła. Jak się okazuje typ tego ataku nie wpływa na jego właściwości. Przeciwnik zaatakował celnie Toksynami poważnie zatruwając Twojego Charizarda. Potem przeciwnik oberwał świecącymi Pazurami cienia. Zanurkował następnie pod wodę, więc Charek nie miał jak go z niej wyrzucić nie wlatując w nią. Następnie przeciwnik skontrował Podmuch Ognia Falą szlamu (Sludge Wave), która odjęła HP Charkowi.

1. Charizard 64/78 sp>ad zatrucie Toksynami (5)
7/10
vs
2. Ekans 16/35 a>spa, spd>d
8/10
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 EmptyPią 09 Gru 2016, 20:33

- Okej, Charizard, jesteśmy na dobrej drodze do wygranej! – rzuciłem do swojeg stworka. Musiałem wymyślić coś oryginalnego i coś, co z łatwością dobije Ekansa. Może i mieliśmy jakąś tam przewagę, jednak nie znaczyło to, że role nie mogą się w jakiś sposób odwrócić. W takich sytuacjach zdarzyć się mogło wszystko. – Charizard, Podmuch Ognia połączony z Elektryczną Siłą! Stworzy to doskonałe połączenie! Drobinki energii powinny złączyć się z ogniem i stworzyć bardzo jasny płomień, który zada zwiększone obrażenia! Następnie szybko Pazur Cienia, bardzo mocny i dużo słabszy Miotacz Ognia prosto na pazur. Wtedy stworzysz idealną kombinację Pazura Cienia z Ogniem! Piękne kolory i ogromna siła! Zaatakujesz tym Ekansa! - cóż, miałem nadzieję, że to wystarczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 37 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 37 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 44 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: