PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 51  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 17:39

Twoje stworki zaczęły tańczyć w kółeczku trzymając się za rączki a Ty z nimi. Potem pograliście chwilę w bierki, ale Sunflorze niezbyt się podobała ta gra. Potem wszyscy polataliście sobie na Charizardzie, który zaniósł was w chmury i pikował w dół a potem robił beczki w powietrzu. Na koniec spytałeś Poliwhirla o ewolucję, stworek mrugnął oczyma na znak, zę chce dla Ciebie był jak najsilniejszy. Chwycił kamień w piąstkę i zaczął się przemieniać. Rósł aż stał się potężnym Poliwrathem. Charizard uzyskał trzy punkty przywiązania.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 17:45

- Och, gratulacje, Poliwrath! – wrzasnąłem do swojego stworka. Następnie przytuliłem swoje pokemony, żeby znowu poprawić nasze relacje. – Jesteście wspaniałą drużyną. JESTEŚMY. Naprawdę… razem możemy wygrać każdy konkurs. Swoją drogą, mam nadzieję, że wiecie, że niedługo się szykuje? W rundzie pokazowej zamierzam użyć Togetica, a potem zobaczymy na przewagę typów. Mam nadzieję, że udział weźmie każdy z was. Musimy trzymać za siebie kciuki! Och, poza tym zapomniałem wam kogoś przedstawić! Poczekajcie chwilę! – schowałem stworki do balli, po czym poszedłem szukać Orange. Następnie przedstawiłem swoim pokom jej poki i towarzyszkę.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 19:36

Twoje stworki znowu dostały punkt przywiązania. Były już dość mocno z Tobą związane. Mogłeś się cieszyć z tej relacji, wręcz skakać z radości.
Nie musiałeś też szukać długo Orange, przyszła do Ciebie razem ze swoją trójką stworków. Była zadowolona, zapewne jej trening się udał. Gdy tylko przedstawiliście sobie swoje Pokemony udaliście się na nocleg do hotelu. Następnego dnia prosto po śniadanku udaliście się do gymu by stoczyć walkę z Rose, roślinną trenerką. Orange była pierwsza. Jej Rapidash miał stoczyć walkę z Venusaurem. Walczyła zawzięcie i w dwóch ruchach pokonała olbrzyma. Następny pojedynek Beedrilll kontra Sceptile. Nowo zdobyty stworek dużo zyskał od ostatniej walki i jego bliźniacze żądło wykończyło jaszczurkę. Ostni pojedynek pomiędzy Honchkrowem i Torterrą był najcięższy ale mimo to Orange zdobyła odznakę Róży. Czwartą do kolekcji.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 19:46

Podszedłem do Rose z nadzieją na stoczenie walki. Miałem nadzieję, że posiada maszynę do leczenia lub jeszcze inne stworki. Jej pokemony-startery były naprawdę niebezpiecznie, ale skoro nowo wyewoluowany Bedrill sobie poradził to ja też miałem jakiekolwiek szanse. Poza tym to nie mogło być takie trudne. W pokazach trzeba było kombinować, gdy w walkach wystarczyło wymieniać ataki.
- Charizard, idź! – wypuściłem swojego ognistego stworka. Następnie zacząłem wydawać mu polecenia. Czekałem na wybór stworka liderki. Och, wcześniej pogratulowałem Orange zdobycia odznaki.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 20:24

Pogratulowałeś Pomarańczowej i wyzwałeś Rose na pojedynek. Ona szybko się zgodziła, wyleczyła swoje stworki i zaraz potem Twój Charizard miał walczyć z wściekłym Venusaurem. Dinozałrzak machał swoimi pnączami nad głową. Na jego szyi znajdowała się obroża z kamieniem megaewolucji. Dopiero teraz ujrzałeś, ze Rose ma pierścień z kluczowym kamieniem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyNie 04 Gru 2016, 20:35

O cholera. W mojej głowie zaczęły powstawać różne ciekawe scenariusze. Może gdybym z nią wygrał to dałaby mi Kamień Kluczowy? Poza tym chyba nie zamierzała użyć Mega Ewolucji. Przecież to byłoby całkowicie nie fair. Trenerzy przychodzili walczyć z normalnymi osobami! W każdym razie. Zamierzałem to starcie wygrać. Nie mogliśmy podnieść Venusaura bez Wstrząsu Sejsmicznego, ale mogliśmy rozegrać to nieco inaczej.
- Charizard, aby unikać pnącza i innych ataków przeciwnika używaj Niszczącego Płomienia(Blast Burn). Powinno to przypalić ataki długodystansowe i jego pnącza jednocześnie zadając obrażenia! Wykorzystajmy także taktykę jakiegoś człowieka z ligi! Wznieś się trochę w powietrze i strzelaj w pole walki Podmuchem Ognia, by podpalić przeciwnika i zadawać mu obrażenia! Spróbuj nie spaść na pole! W dodatku atakuj od czasu do czasu Pazurem Cienia!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyWto 06 Gru 2016, 21:21

Niestety przeciwniczka była silniejsza i szybko powaliła Cię na kolana. Widocznie trenerski styl walki nie był dla Ciebie. Na pocieszenie trzeba przyznać ze Twój zapał dał Charizardowi jeden punkt przywiązania więcej, więc nie wyszedłeś z tej walki z niczym. Tak czy owak razem z Orange opuściliście Gym.
Kolejne dni spędziliście na pogłębianiu waszej miłości zwiedzaniu i w mniejszym stopniu na treningu. I nagle nadszedł Dzień Konkursu. Po przejściu procedur rozpoczął się. Stałeś na arenie i miałeś wykonać swój występ.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptyWto 06 Gru 2016, 21:29

- Okej, Togetic, mam nadzieję, że dasz sobie radę! – wypuściłem stworka z Balla. Przypatrywałem mu się przez kilka sekund, by w jakiś sposób go przywitać. Wiedziałem jednak, że muszę przejść do procedur. Wcześniej przygotowałem odpowiednie kombinacje, więc nie powinno sprawić to problemów. – Użyj Wróżkowego Wiatru(Fairy Wind), po czym wytwórz słabą Kulę Cienia(Shadow Ball), którą Wróżkowy Wiatr(Fairy Wind) rozdrobni na małe kawałeczki.
Następnie użyj Słodkiego Pocałunku(Sweet Kiss). Kiedy serca będą lecieć przez powietrze, wytwarzany przez ciebie Wróżkowy Wiatr(Fairy Wind) dosięgnie je. Serduszka zaczną wirować wokół własnej osi i w końcu wybuchną tworząc różowe fajerwerki!
– wytłumaczyłem stworkowi. Miałem nadzieję, że zdobędę za to należytą liczbę punktów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptySro 07 Gru 2016, 16:29

Na szczęście Twój Togetic lepiej zapamiętał faktycznie atrakcyjne kombinacje i wykonał najpierw Kulę Cienia, którą rozwiał swoim Wróżkowym wiatrem. Wiatr zabarwił się na fioletowo a kula znikła w powietrzu. Potem gdy fioletowy wiatr znikł Twój stworek użył Słodkiego pocałunku, którego serca poczęły wirować pod wpływem wiatru. i na koniec pękły rozpadając się an różowe skry. Dostałeś za te ataki całe 27/30 punktów od szacownego jury. Udało Ci się bezproblemowo przejść do następnej rundy. W pierwszym starciu miałeś się zmierzyć z chłopakiem, który wybrał do walki Lanturna. Pole zamieniło się w wodny zbiornik, nad którym wznosiły się włócziowe skały, które jak się okazały był wielkimi bojami o niesprecyzowanych właściwościach, które będą ukazane dopiero w trakcie walki.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 EmptySro 07 Gru 2016, 17:32

Togetic zachował się jak poważny i wyszkolony pokemon. Idealnie poradził sobie z błędem trenera i pokazał klasę. Tymczasem jednak musiałem stoczyć pojedynek z trenerem, który postanowił postawić na Lanturna. Zapewne większa część trenerów postanowiła postawić na wodne stworki. Spotkałem się tylko z Ledybą i Spinarkiem, ale wodny teren najbardziej odpowiadał takiemu wodniakowi.
Szanse miałem tylko z Poliwrathem i Togeticem. Uznałem, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie pokemon drugi. Szczególnie, że starter przestał być traktowany jako wodniak. W takim wypadku powinienem wyciągnąć Laprasa z boksu.
- Togetic, damy sobie radę! Użyj Kuli Cienia(Shadow Ball) połączonej z Słodkim Pocałunkiem(Sweet Kiss). Wokół lub w środku kuli powinny wirować serduszka, która wraz w zderzeniu z taflą wody – bądź i najlepiej, z Lanturnem, stworzą piękne widowisko! Woda powinna nabrać nieco różowego błyszczącego koloru! O ile nam się poszczęści Lanturn zostanie przez ciebie otumaniony i na dodatek otrzyma obrażenia!
Gdyby przeciwnik spróbował zaatakować cię jakimś elektrycznym atakiem, użyj Kuli Cienia połączonej z Słodkim Pocałunkiem. Elektryczny atak powinien dodać fajerwerkom elektrycznych, piękniejszych barw! W dodatku powinna być to efektowna obrona!
Żeby odebrać mu trochę więcej zdrowia, posyłaj w taflę wody Kule Cienia(Shadow Ball). Jeśli zostanie w jakiś sposób zdezorientowany, użyj Wróżkowego Wiatru, by wytworzyć wokół niego wir. Następnie wrzuć w ten wir kilka Kul Cienia, które powinny zabarwić go na fioletowo, a dodatkowo zadać przeciwnikowi obrażenia! Następnie dodaj tam Słodkiego Pocałunku, co zmieni dodatkowo kolor i pojawią się w nim serduszka! Na sam koniec rozbij wir Wróżkowym Wiatrem w ten sposób, by Lanturn uderzył w skałę i ją rozbił!
Gdyby używał Sygnałowych Ataków, odbijaj je Wróżkowym Wiatrem wraz z Słodkim Pocałunkiem, który powinien połączyć się z wiatrem i na dodatek rozkochać przeciwnika! Ubarwiaj jego ataki serduszkami, odbijaj Wróżkowym Wiatrem!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 36 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 36 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: