PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 DayCare Aquy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 18:56

Nie, tym razem ty dostałeś atakiem od motyla, była to moc umysłu. Przeniósł Cię nią do DayCare i rzucił na kolana przed Kierownika ośrodka.
-Tak, co się stało? Zapytał Cię.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:02

- Nic - odpowiedziałem wyciągając szczotkę z torby. Następnie obróciłem się i rzuciłem nią prosto w łep motyla. Niech zdechnie poczwara jedna w tym momencie! Zero litości dla chultajów.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:04

Nie rzuciłeś nią w motyla bo nie wiedziałeś gdzie on jest, widziałeś tylko twojego vulpixa. On chyba nauczył się latać! Oj, jednak nie to butterfree bawi się nim.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:08

Biegnę w jego stronę i odnajduję motyla wzrokiem. Tak jak wspomniałem wcześniej - menda musi zginąć. W związku z tym rzucam w niego szczotką, ściągam na ziemię i uderzam nogą aż zrobi się z niego dżem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:11

Nie udało Ci się, butterfree rzucił Vulpixem najpierw w szczoteczkę, a następnie w Ciebie. Vulpix ze strachu użył żaru i przypalił Ci buźkę. Czułeś ogromny ból.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:13

Chrzanić ból. Chwytam Vulpixa i robię mu prowokowanie wymiocin łapiąc go przez pas. Następnie ściskam i mam nadzieję, ze strzeli ogniem w przeciwnika. Gdyby to nie pomogło łapię lisa za ogon i rzucam nim w napastnika.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:18

Vulix zwymiotował, ale nie ogniem tylko tym co jadł, i nie na przeciwnika a na Ciebie. Butterfree uniknął rzutu lisem, który to wpadł na drzewo. A pracownik DC dał Ci plakietkę z napisem "67m New Record"
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:22

na wypadek nieudanego rzutu też mam pewien sposób. Wyciągam kałasznikowa z plecaka i strzelam serię w motyla. Gdyby to nie pomogło to mam tam jeszcze miniguna i bazookę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:24

Przybiegł policjant, tak ten z którym za niedługo idziesz na randkę i powiedział Ci:
-Misiaczku nie wolno tutaj strzelać. Po tych słowach zabrał twoją broń (tak tego glocka z majtek też wziął) i dał Ci całusa. Vulpix piszczał na drzewie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:27

Ech. Nie nawidzę tych praw i regulaminów. Nawet powybijać nie można sobie trochę żywotów. No nic, zdejmuję buta i robiąc z niego młot za pomocą wyciągniętych sznurówek rozkręcam go i rzucam w motyla. Chce dżem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





DayCare Aquy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
DayCare Aquy
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Walka Placka i Aquy aka Vaphla!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Day-care-
Skocz do: