PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 DayCare Aquy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:00

Niestety nie trafiłeś motyla, w zamian dostałeś od niego kamieniem rzuconym przez jego siłę umysłu. Jednak nie to uderzenie sprawiło Ci ból, bolało Cię to że twój przegrał mimo przewagi typów.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:03

Wcale mnie to nie bolało. Miałem to konkretnie gdzieś. Ruszyłem w stronę liska wyciągając szczotkę z torby. Następnie usiadłem wyciągając nogi i położyłem sobie Stworka na udach. Potem czesałem jego jedwabistą sierść.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:06

Nie miał on ochoty na czesanie wytrącił Ci szczotkę z ręki i zaczął piszczeć, a następnie rozpłakał się. Gdy przestał się mazać zeskoczył z twoich kolan i zaczął puszczać serię ataków w nicość.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:11

Stwierdziłem, ze skoro Vulpix woli trenować sam to to też jest sposób. Dałem mu więc spokój i pozwoliłem na "puszczanie serii ataków w nicość". Na pewno mu to nie zaszkodzi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:15

Jemu nie, jednak szkodziło to budynkowi, jego ataki trafiały też tam, a razem z wysoką temperaturą wywołało to pożar. Tobie również to przeszkadzało, było Ci tak gorąco że zaczęło Ci się robić słabo.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:18

Postanowiłem w takim wypadku wyjść na dwór i poczekać tam aż budynek spłonie albo ktoś go ugasi. Zawsze wokół budynku Day-Care jest jakiś ogród więc mogłem tam przeczekać najgorsze.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:22

Nie było to takie łatwe. Było bardzo gorąco, a tobie ani trochę się nie polepszyło. Może przydałoby się uspokoić Vulpixa? Chyba że wolisz mieć ludzi z daycare na sumieniu, a właśnie ci ludzie zaczęli krzyczeć pomocy, ciekawe dlaczego.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:24

W sumie to ich los jest mi obojętny. Niech giną. Zapewne za ich pokonanie Vulpix też dostanie jakiś Exp. Także - Vulp, do boju, spal wszystko tylko tak by mi nic się nie stało!
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:33

~Ty zły człowieku! Razz~
Po chwili jednak przyjechała straż pożarna i policja. Blaistoisy ugasiły budynek a sierżantka Jenny podeszła pod Ciebie i zapytała:
-Czy to twój pokemon? Pokazując palcem na Vulpixa
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 22:35

- Nie, nie znam go, pierwszy raz na oczy widzę - rzekłem machając ręką i odeszłem w swoją stronę gwiżdżąc w stylu "to nie moja wina, nic nie wiem". Patrzyłem na szkody, które zrobił Vulp.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





DayCare Aquy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
DayCare Aquy
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Walka Placka i Aquy aka Vaphla!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Day-care-
Skocz do: