PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 DayCare Aquy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptySob 01 Mar 2014, 22:38

Vulpix zaczął płakać i sam wskoczył Ci do pokeballa.
-A więc jednak to twój pokemon! Adepcie Gieniu! Przybiegł jakiś młody chłopaczyna.
-Tak sierżantko? Spytał.
-Przesłuchaj tego człowieka! Po tych słowach adept zabrał Cię do ogrodu.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:15

- Dzięki Vulp - rzekłem do poka w ballu. Następnie ruszyłem za uczniem Gieniem adeptem sztuki magicznej...policyjnej. Ciekaw jestem jakie zarzuty mi postawią. W sumie to nie moja wina, ze ten pok narobił takich szkód.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:21

-Er, no tak tak tak. Pfff... Widać że policjant nie był siebie pewny. -No więc opowiedz mi jak tu trafiłeś i co się stało. Powiedz mi też dlaczego twój pokemon jest taki zły i co robisz jutro wieczorem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:24

- No więc przyszedłem tutaj wzmocnić mojego stworka. Nie wiem czemu jest taki zły, może coś zjadł nieświeżego. A jutro wieczorem nic nie robię i możemy iść na tę randkę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:32

-Policjantko Jenny, to nie jego wina! Vulpix był zły na tych pracowników! wrzasnął do policjantki po czym szepnął do Ciebie -To do jutra miśku, ja już muszę iść. A na pożegnanie wysłał Ci całuska.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:46

Wypuściłem Vulpixa wcześniej stwierdzając, zę policjanci to idioci, bo nie dość, zę zaprasza obcego na randkę to jeszcze nie mówi gdzie i o której. Następnie pokiwałem palcem na Vulpixa w geście "no, no, no!" po czym puściłem do niego oczko.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 13:09

Vulpix zrobił smutną minkę po czym polizał Cię po twarzy. Łapkami pokazał serduszko a następnie wskazał na Ciebie i na tamtego policjanta.
Zobaczyłeś smutnych pracowników DayCare, może wypadało by ich przeprosić?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 18:36

Nie, mam ich gdzieś. Wracam z Vulpem do pracy nad jego rozwojem i tężyzną fizyczną. Przyszliśmy tu w konkretnym celu i mamy zamiar go osiągnąć. Tak więc wyciągam z mojej torby frisbie i rzucam mojemu stworkowi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 18:41

Stworkowi nie spodobało się twoje zachowanie, machnął ogonem i odszedł w kierunku tamtych panów. Po chwili na niebie zobaczyłeś Butterfree, czyżby to był ten sam co wtedy?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2014, 18:53

Wisi mi to. Spacerkiem udaje się pod jakieś drzewo by sobie odpocząć. Najwyżej Vulpa dosięgnie karma i za nieposłuszeństwo znów oberwie jakimś fajnym atakiem od motyla. Hueueueueueue.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





DayCare Aquy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: DayCare Aquy   DayCare Aquy - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
DayCare Aquy
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Walka Placka i Aquy aka Vaphla!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Day-care-
Skocz do: